kupmy Lukaku ( zmiennikiem byłby Neymara i Suareza hehe )
chciałbym u nas jakiegoś Belga , chociaż żeby Vermaelen miał zkim gadać hehe może kupmy Adnana Januzaja ^_^ ?
dobra decyzja UEFA , Bravo musi trenować i walczyć o pierwszy skład w Lidze MIstrzów tak samo Douglas i Vermaelen muszą zasuwać żeby walczyc o 1 jedenastkę nikt im nie da za darmo miejsca w składzie
5
ja już zakupiłem dwie koszuleczki treningowe na sezon 2015/2016 hehehe eleganckie są z oficjalnej strony fcbmegastore.com/
0
dzisiaj Barca musi wygrać ! Campeones
0
zostanie w Barcelonie :D Visca el Barca
0
oszukali go jeju
0
koledzy go zrobili w h.... i poszli na slub Pedro .........
0
finał CHILE vsBRAZYLIA
0
:) nie dobrze :P bardzo zle
0
Barbosa musi do nas dojść :D talent z FMa : )
0
żal mi tego Pogby słaby piłkarzyna ;D niech zostanie u Makaroniarzy nam nie trzeba nikogo ! visca el Barca
1
finał Chile vs Argentyna ;) zobaczycie
0
mi pasuje eleganckoooooo
0
kupmy Lukaku ( zmiennikiem byłby Neymara i Suareza hehe )
chciałbym u nas jakiegoś Belga , chociaż żeby Vermaelen miał zkim gadać hehe może kupmy Adnana Januzaja ^_^ ?
0
chciałbym u nas Embolo ( zmiennik Suareza byłby )
i chciałbym u nas Lucasa Moure z PSG ;) skrzydłowy bardzo dobry technicznie :)
0
:D dawać na sparing do Polski hehehee
0
slaba byla 2 polowa
2
Rivaldo swoj chlop :D
0
tragedia ogladalem mecz . lampe slabeusz
1
Gratulacje Leo !
1
:) jestem kibicem Barcy od 1998r i ciesze sie ze doczekalem takich czasów ze Mój Klub Jest Na Szczycie ! :) Vamos Barca 4ever !
2
bardzo bardzo dobra wiadomosc
0
elegancko Wariat jest ! :D
0
Jordiiiiiiii Vamossssss
1
dobra decyzja UEFA , Bravo musi trenować i walczyć o pierwszy skład w Lidze MIstrzów tak samo Douglas i Vermaelen muszą zasuwać żeby walczyc o 1 jedenastkę nikt im nie da za darmo miejsca w składzie
0
wszyscy na łyso ! :D jak kiedyś korona kielce :D
chciałbym zobaczyc Messiego na łyso i Suareza :D
Barca Hooligans !
2
:D Aleix Vidal welcome in Best Team In The World ! :D
2
Pogba to buc i nie ma honoru ! faulować potrafi i jest nieobliczalny - ale jest kotem ;D jest zajebistym graczem ;D kupmy go !
0
elegancko ;D hehehe
0
było pięknie ;D ogladalem cala transmisje
0
mowilem kwestia czasu Barca winner na luzie ;D
1
:D zostan mistrzu mój ;d