5

ja już zakupiłem dwie koszuleczki treningowe na sezon 2015/2016 hehehe eleganckie są z oficjalnej strony fcbmegastore.com/

0

dzisiaj Barca musi wygrać ! Campeones

0

zostanie w Barcelonie :D Visca el Barca

0

oszukali go jeju

0

koledzy go zrobili w h.... i poszli na slub Pedro .........

0

finał CHILE vsBRAZYLIA

0

:) nie dobrze :P bardzo zle

0

Barbosa musi do nas dojść :D talent z FMa : )

0

żal mi tego Pogby słaby piłkarzyna ;D niech zostanie u Makaroniarzy nam nie trzeba nikogo ! visca el Barca

1

finał Chile vs Argentyna ;) zobaczycie

0

mi pasuje eleganckoooooo

0

kupmy Lukaku ( zmiennikiem byłby Neymara i Suareza hehe )
chciałbym u nas jakiegoś Belga , chociaż żeby Vermaelen miał zkim gadać hehe może kupmy Adnana Januzaja ^_^ ?

0

chciałbym u nas Embolo ( zmiennik Suareza byłby )
i chciałbym u nas Lucasa Moure z PSG ;) skrzydłowy bardzo dobry technicznie :)

0

:D dawać na sparing do Polski hehehee

0

slaba byla 2 polowa

2

Rivaldo swoj chlop :D

0

tragedia ogladalem mecz . lampe slabeusz

1

Gratulacje Leo !

1

:) jestem kibicem Barcy od 1998r i ciesze sie ze doczekalem takich czasów ze Mój Klub Jest Na Szczycie ! :) Vamos Barca 4ever !

2

bardzo bardzo dobra wiadomosc

0

elegancko Wariat jest ! :D

0

Jordiiiiiiii Vamossssss

1

dobra decyzja UEFA , Bravo musi trenować i walczyć o pierwszy skład w Lidze MIstrzów tak samo Douglas i Vermaelen muszą zasuwać żeby walczyc o 1 jedenastkę nikt im nie da za darmo miejsca w składzie

0

wszyscy na łyso ! :D jak kiedyś korona kielce :D
chciałbym zobaczyc Messiego na łyso i Suareza :D
Barca Hooligans !

2

:D Aleix Vidal welcome in Best Team In The World ! :D

2

Pogba to buc i nie ma honoru ! faulować potrafi i jest nieobliczalny - ale jest kotem ;D jest zajebistym graczem ;D kupmy go !

0

elegancko ;D hehehe

0

było pięknie ;D ogladalem cala transmisje

0

mowilem kwestia czasu Barca winner na luzie ;D

1

:D zostan mistrzu mój ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?