Użytkownik zbanowany
7 czerwca 2015, 08:05
0
elegancko :D Vamos Barca
6 czerwca 2015, 23:54
Rakitic żona maszynke przygotowała :D na łyso jutro ! :D
6 czerwca 2015, 23:18
puchar puchar puchar jest Nasz!!!!! Vamos Barca !
6 czerwca 2015, 22:56
Barça jako pierwsza drugi raz w historii sięga po tryplet! !!!!!!!! Visca el Barcelona
6 czerwca 2015, 12:44
grubo ;D Visca el Barca
5 czerwca 2015, 22:36
2
wygramy to zobaczycie
4 czerwca 2015, 19:16
13
nie ma co kombinować Suarez Messi Neymar z przodu i jestem spokojny ;D trzeba uważać na stałe fragmenty gry szczególnie rzuty wolne mają asów w tych wolnych : POGBA, PIRLO , VIDAL
4 czerwca 2015, 19:15
ładna koszulka ;D i piękny napis ;D powinno być Campeones Barca 2015 Champions League ! :D
1 czerwca 2015, 09:24
5
Neymar król ! dobrze robi
31 maja 2015, 19:54
brawo ! duma mnie rozpiera ! Aeee Aooo Barca gooooool
31 maja 2015, 11:40
brawo Panowie za rok poprawicie rekord jestem pewny :D
31 maja 2015, 07:57
! sialallala puchar jest nasz ! sialalalla Visca el Barca
30 maja 2015, 22:17
puchar jest nasz !
30 maja 2015, 20:35
wygramy wygramy wygramy ! :D bilbao pokonamy
29 maja 2015, 22:52
Enrique pozytywne wypowiedzi Szacunek Luis ! jutro chce widzieć Puchar w rękach Leo i kolegów ! :)
29 maja 2015, 22:51
Claudio jutro licze na Ciebie ! :D
puchar będzie nasz aeeee aooooooooo Visca el Barca
29 maja 2015, 10:13
oby Luis został z nami na kolejny sezon
24 maja 2015, 21:08
trzeba nowych zawodnikow w najmłodszych sekcjach
24 maja 2015, 11:21
eleganckie nowe stroje ;D zakupię sobie koszuleczke
23 maja 2015, 18:22
haha Jordi Masip debiut w tym sezonie :D ładnie ładnie
23 maja 2015, 13:31
no i elegancko ;D ogladamy
22 maja 2015, 22:15
będzie sie działo !
22 maja 2015, 11:10
no i niech odchodzi ;D poczekamy do stycznia będzie grubo POGBA , a na prawą stronę może ten chłopaczek z Tottenhamu DeAndre Yedlin :) ?
21 maja 2015, 18:30
odejdzie jak król zdobywając wszystko ! XAVI DZIĘKUJE
20 maja 2015, 20:24
ładny gest ! XAVI DZIĘKUJEMY
19 maja 2015, 20:26
1
Dongou i Adama do pierwszego zespołu na teraz ! nie mozemy transferow i sprzedać pedro i xavi odchodzi i tak :)
19 maja 2015, 12:47
3
Valdes w moim odczuciu pokaże klase jeszcze nie raz w Manutd
18 maja 2015, 23:10
Campeones Campeones
18 maja 2015, 22:43
kebaba mu damy i posędziuje pod nas :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
elegancko :D Vamos Barca
0
Rakitic żona maszynke przygotowała :D na łyso jutro ! :D
0
puchar puchar puchar jest Nasz!!!!! Vamos Barca !
0
Barça jako pierwsza drugi raz w historii sięga po tryplet! !!!!!!!!
Visca el Barcelona
0
grubo ;D Visca el Barca
2
wygramy to zobaczycie
13
nie ma co kombinować
Suarez Messi Neymar z przodu i jestem spokojny ;D
trzeba uważać na stałe fragmenty gry szczególnie rzuty wolne mają asów w tych wolnych : POGBA, PIRLO , VIDAL
2
ładna koszulka ;D i piękny napis ;D
powinno być Campeones Barca 2015 Champions League ! :D
5
Neymar król ! dobrze robi
0
brawo ! duma mnie rozpiera ! Aeee Aooo Barca gooooool
0
brawo Panowie za rok poprawicie rekord jestem pewny :D
0
! sialallala puchar jest nasz ! sialalalla Visca el Barca
0
puchar jest nasz !
0
wygramy wygramy wygramy ! :D bilbao pokonamy
0
Enrique pozytywne wypowiedzi Szacunek Luis !
jutro chce widzieć Puchar w rękach Leo i kolegów ! :)
0
Claudio jutro licze na Ciebie ! :D
0
puchar będzie nasz aeeee aooooooooo Visca el Barca
2
oby Luis został z nami na kolejny sezon
0
trzeba nowych zawodnikow w najmłodszych sekcjach
0
eleganckie nowe stroje ;D zakupię sobie koszuleczke
0
haha Jordi Masip debiut w tym sezonie :D ładnie ładnie
0
no i elegancko ;D ogladamy
0
będzie sie działo !
0
no i niech odchodzi ;D poczekamy do stycznia będzie grubo POGBA , a na prawą stronę może ten chłopaczek z Tottenhamu DeAndre Yedlin :) ?
0
odejdzie jak król zdobywając wszystko ! XAVI DZIĘKUJE
0
ładny gest ! XAVI DZIĘKUJEMY
1
Dongou i Adama do pierwszego zespołu na teraz ! nie mozemy transferow i sprzedać pedro i xavi odchodzi i tak :)
3
Valdes w moim odczuciu pokaże klase jeszcze nie raz w Manutd
0
Campeones Campeones
3
kebaba mu damy i posędziuje pod nas :D