0

elegancko :D Vamos Barca

0

Rakitic żona maszynke przygotowała :D na łyso jutro ! :D

0

puchar puchar puchar jest Nasz!!!!! Vamos Barca !

0

Barça jako pierwsza drugi raz w historii sięga po tryplet! !!!!!!!!
Visca el Barcelona

0

grubo ;D Visca el Barca

2

wygramy to zobaczycie

13

nie ma co kombinować
Suarez Messi Neymar z przodu i jestem spokojny ;D
trzeba uważać na stałe fragmenty gry szczególnie rzuty wolne mają asów w tych wolnych : POGBA, PIRLO , VIDAL

2

ładna koszulka ;D i piękny napis ;D
powinno być Campeones Barca 2015 Champions League ! :D

5

Neymar król ! dobrze robi

0

brawo ! duma mnie rozpiera ! Aeee Aooo Barca gooooool

0

brawo Panowie za rok poprawicie rekord jestem pewny :D

0

! sialallala puchar jest nasz ! sialalalla Visca el Barca

0

puchar jest nasz !

0

wygramy wygramy wygramy ! :D bilbao pokonamy

0

Enrique pozytywne wypowiedzi Szacunek Luis !
jutro chce widzieć Puchar w rękach Leo i kolegów ! :)

0

Claudio jutro licze na Ciebie ! :D

0

puchar będzie nasz aeeee aooooooooo Visca el Barca

2

oby Luis został z nami na kolejny sezon

0

trzeba nowych zawodnikow w najmłodszych sekcjach

0

eleganckie nowe stroje ;D zakupię sobie koszuleczke

0

haha Jordi Masip debiut w tym sezonie :D ładnie ładnie

0

no i elegancko ;D ogladamy

0

będzie sie działo !

0

no i niech odchodzi ;D poczekamy do stycznia będzie grubo POGBA , a na prawą stronę może ten chłopaczek z Tottenhamu DeAndre Yedlin :) ?

0

odejdzie jak król zdobywając wszystko ! XAVI DZIĘKUJE

0

ładny gest ! XAVI DZIĘKUJEMY

1

Dongou i Adama do pierwszego zespołu na teraz ! nie mozemy transferow i sprzedać pedro i xavi odchodzi i tak :)

3

Valdes w moim odczuciu pokaże klase jeszcze nie raz w Manutd

0

Campeones Campeones

3

kebaba mu damy i posędziuje pod nas :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?