0

ja bym zaryzykowal kupił go ;D dobry grajek

0

nowa czcionka bardzo fajna
kupmy Darmiana i wporządku ;D

0

slaby jest i tyle

1

bedzie napadzior z niego a pedro sprzedac trzeba

0

Dla mnie Dybala powinien przejsc do nas :)

0

chyba sobie sprawię prezent i sobie kupie komplecik ;D

0

nie ma lepszego miesiąca na pokazanie klasy : )

1

wszystkie mecze wygramy :- )

0

Jogi sie uczepił Leno i stawia na Leno

0

znow zwyciestwo Brazyli hehhe Neymar kozak

0

Visca El Barca wygramy wszystko

3

Neymar jest kotem pokazal wczoraj ;D
Sanchez przeciętniak dobrze niech gnije w Arsenalu bez pucharów :)

1

prochu już nie wymyśli ;D są lepsi Rafinha i Sergi Roberto
dzięki Kapitanie ! powodzenia w Katarze , wydoić masz tam cyganów i Money Money Money ^^ $$$$$$$ ^^

0

elegancko puchar jest nasz puchar puchar puchar jest nasz

1

hehehehhe mathieu mistrz

1

jestem dumny że widziałem na żywo hat-trick Messiego z wysokości trybun w meczu z Ajaxem w Lidze Mistrzów !
LEGENDA LEO MESSI i strzeli jeszcze ponad 100 bramek dla Nas

0

Suarez najwiecej odpocznie

2

wygramy wszystko w tym sezonie

2

wygraliśmy zasłużenie redaktor mecz oglądaj na nastepny raz

0

0

wygramy 6:0 zobaczycie

0

Barca B spadek niestety już 0:2 z Alcorcon .........

4

jutro Suarez Show ? :D

0

czuje ze Jordi Alba strzeli coś :D

0

ibrahimovic nie zagra z nami haha :D niech strzela i tak odpadna i tak i tak

0

blanc szykuj sie na ostry :D tryryryyr :D

0

pójdzie jak z płatka :D VISCA EL BARCA

0

elegancko pep zawsze będziesz gnojem co sie sprzedał do najwiekszych leszczy folksdojczów - przez to straciles moje zaufanie

0

w cwiercfinale MONACO ;D
w polfinale JUVENTUS
w finale FC PORTO ;D
tak trafimy

0

Vermaelen ciebie można częśćiej spotkać w szpitalu niż Messiego na treningu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?