prochu już nie wymyśli ;D są lepsi Rafinha i Sergi Roberto
dzięki Kapitanie ! powodzenia w Katarze , wydoić masz tam cyganów i Money Money Money ^^ $$$$$$$ ^^
jestem dumny że widziałem na żywo hat-trick Messiego z wysokości trybun w meczu z Ajaxem w Lidze Mistrzów !
LEGENDA LEO MESSI i strzeli jeszcze ponad 100 bramek dla Nas
0
ja bym zaryzykowal kupił go ;D dobry grajek
0
nowa czcionka bardzo fajna
kupmy Darmiana i wporządku ;D
0
slaby jest i tyle
1
bedzie napadzior z niego a pedro sprzedac trzeba
0
Dla mnie Dybala powinien przejsc do nas :)
0
chyba sobie sprawię prezent i sobie kupie komplecik ;D
0
nie ma lepszego miesiąca na pokazanie klasy : )
1
wszystkie mecze wygramy :- )
0
Jogi sie uczepił Leno i stawia na Leno
0
znow zwyciestwo Brazyli hehhe Neymar kozak
0
Visca El Barca wygramy wszystko
3
Neymar jest kotem pokazal wczoraj ;D
Sanchez przeciętniak dobrze niech gnije w Arsenalu bez pucharów :)
1
prochu już nie wymyśli ;D są lepsi Rafinha i Sergi Roberto
dzięki Kapitanie ! powodzenia w Katarze , wydoić masz tam cyganów i Money Money Money ^^ $$$$$$$ ^^
0
elegancko puchar jest nasz puchar puchar puchar jest nasz
1
hehehehhe mathieu mistrz
1
jestem dumny że widziałem na żywo hat-trick Messiego z wysokości trybun w meczu z Ajaxem w Lidze Mistrzów !
LEGENDA LEO MESSI i strzeli jeszcze ponad 100 bramek dla Nas
0
Suarez najwiecej odpocznie
2
wygramy wszystko w tym sezonie
2
wygraliśmy zasłużenie redaktor mecz oglądaj na nastepny raz
0
0
wygramy 6:0 zobaczycie
0
Barca B spadek niestety już 0:2 z Alcorcon .........
4
jutro Suarez Show ? :D
0
czuje ze Jordi Alba strzeli coś :D
0
ibrahimovic nie zagra z nami haha :D niech strzela i tak odpadna i tak i tak
0
blanc szykuj sie na ostry :D tryryryyr :D
0
pójdzie jak z płatka :D VISCA EL BARCA
0
elegancko pep zawsze będziesz gnojem co sie sprzedał do najwiekszych leszczy folksdojczów - przez to straciles moje zaufanie
0
w cwiercfinale MONACO ;D
w polfinale JUVENTUS
w finale FC PORTO ;D
tak trafimy
0
Vermaelen ciebie można częśćiej spotkać w szpitalu niż Messiego na treningu :D