Barca jak wygra jutro Klubowe Mistrzostwa Świata to zostanie najbardziej utytułowaną drużyna na świecie wiecie ;d ?
5 pucharów w 1 roku zadnej sie to nie udało nigdy
z grupy wyjda Polska i Niemcy
z grupy Hiszpania i Turcja
z kolejnej grupy Włochy i Belgia
z kolejnej Portugalia i Islandia
a z pierwszej Albania i Francja
:D czytam juz 154 strony przeczytałem ;D
a to nawet nie jest połowa hehe wciągająca biografia
polecam ! Celia równa Babcia była : - ) szkoda brata Rodrigo że nie zaszedł tak daleko
0
Komentarz usunięty
0
lecimy po zwyciestwoooo
2
lecimy z nimi ! Neymar , Turan , Vidal , Messi , Suarez
wygrywamy 5:0 i niech wiedza kto rządzi w Katalonii !
0
wreszcie alves ławka i busquets :D
0
licze na Turana ze pociągnie ten wozek ;D
0
ciekawy artykuł gratulacje
0
wielki zawodnik ;D Cha Pe Beue :D
0
z Koreańca moze byc taki drugi Heung Min Son jak z Tottenhamu hehehe
0
dawac go spowrotem :) come'on to home
0
i betis nie wygra kolejne 100 lat z nami
0
mowilem zostalismy najbardziej utytułowanym klubem to sie smialiscie niedowiarki gimbusy :D
0
jestem dumny od urodzenia
0
zazdroszcze kibicow River Plate race balony śpiewy hehe
ale PUCHAR jest nasz sialalaala :D Puchar jest nasz :D sialalalallaa
0
Barca jak wygra jutro Klubowe Mistrzostwa Świata to zostanie najbardziej utytułowaną drużyna na świecie wiecie ;d ?
5 pucharów w 1 roku zadnej sie to nie udało nigdy
0
drugi Gerson :D hehehe ?
0
jest kotem tak jak ja na orliku czy na hali
kto mnie zna ten wie
mamy coś wspólnego - nos łowcy bramek
0
brawo jestem w siodmym niebie Vamos Barca
0
przegraja z nami 5:0
0
;D Leo mistrz ! szacunek na zawsze !
1
Vamos Pique :D
0
z grupy wyjda Polska i Niemcy
z grupy Hiszpania i Turcja
z kolejnej grupy Włochy i Belgia
z kolejnej Portugalia i Islandia
a z pierwszej Albania i Francja
0
ja to bym chcial 5 graczy
mozecie sie smiać
chcialbym Zivkovica u Nas ;)
Umtitiego ;) Sterlinga na skrzydło ;)
a na środek Tielemansa i Bazoera ;D
0
:D czytam juz 154 strony przeczytałem ;D
a to nawet nie jest połowa hehe wciągająca biografia
polecam ! Celia równa Babcia była : - ) szkoda brata Rodrigo że nie zaszedł tak daleko
0
Lech moze powalczyc jak za milion .......
0
bardzo dobry mecz Kaptouma
2
swój na swojego to logiczne ;D
0
Embolo dawać i Zivkovica
0
trzeba wygrac z Valencia ;) Messi strzeli a Neymar poprawi dzisiaj
0
hahaha :D dobrze im tak otwierać trzeba szampana i smiac sie mozna jak ktos ma kolege z madrytu :D
0