4

moze byc final Barca - Real ?

0

elegancko chociaż nie widzialem go w akcji

0

brawo Gerrrri trzymasz fason

0

Umtiti go załatwi raz a porządnie i Cris nie zagra przez 2 miesiące huehuehuehuehuehuehuehuehuee

0

no to po Leo moim zdaniem

0

odpoczywaj mistrzu ;D powinien dostać 3 tygodnie urlopu conajmniej zeby się zregenrował nasz przywódca

0

pojedynek Ronaldooo vs Baleee
ciekawie moze byc ale bedzie 0-0

0

nowe transfery odmłodzenie kadry w Barcelonie wreszcie !
kupmy Stonesa, Laporte , Bellerina i Luke Shaw'a i obrona na lata zapewniona ;D ewentualnie Jonathana Silve na lewą stronę

0

adios i tak juz prochu nie wymyśliłby u nas

0

i dobrze szkoda nerwów na drewniakow Higuaina i Di Marie

0

w lewym dolnym rogu jest logo PZPN :D
polska na ostatniej stronie pewnie w hiszpanskim AS

0

i o to chodzi heheheh Neymar jest wielkim graczem i jest u Nas

2

100 lat Najlepszego Królu ! :D

0

Sanchez wyjmij HUSTECZKI bo Argentyna zmierza po Puchar

0

Finał POLSKA HISZPANIA niestety Espána wygra to bo Hiszpania jest najlepsza ekipą Morataaaaaa daje niesamowita świeżość w ataku La Furia Rojy, do tego fantastyczna forma De Gea i cudowny Nolito, nikt nie powstrzyma Hiszpanów Kochanych

0

Kupimy wreszcie obrońcę? Chciałbym u nas Olssona oglądałem mecz Szwecji z Irlandia coś pięknego co Olsson na skrzydle wyprawia

0

Liczę że.francja trafi na Hiszpanie i Hiszpania im pokaże ich miejsce w Europie

1

patologia nie zna granic Tabarez to zwykly nieudacznik

0

dawac go :D Cesar come on

0

:D Barca w finale piekne zwyciestwo dzis z Laboral na wyjeździe

0

neymar odejdzie skonczy sie cykl pewien

0

no i fajnie i niech GIRONA jeszcze awansuje z baraży :)
GIRONA to miasto polozone 40km od Barcelony fajne derby by były :)

0

Brazylia ;DD hehehe

0

zyje 26 lat na świecie i niechce nic mowic
ale to chyba od mojego urodzenia Barcelona zaczyna wygrywac przyniosłem Dumie Kataloniii szczęście :D podziękowania piszcie pod postem

0

gdzie sa transfery do klubu ????
niemamy obroncow

0

fajne nagrody ;D startujemy

0

Pogba witamy w domu nowym

1

dumnie sie to czytało : )

0

ciekawe ile ten real madryt ma pucharow ;>? mogli napisac

0

Barca rządzi Barca dzieli Barca mistrzem jest od niedzieli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?