nowe transfery odmłodzenie kadry w Barcelonie wreszcie !
kupmy Stonesa, Laporte , Bellerina i Luke Shaw'a i obrona na lata zapewniona ;D ewentualnie Jonathana Silve na lewą stronę
Finał POLSKA HISZPANIA niestety Espána wygra to bo Hiszpania jest najlepsza ekipą Morataaaaaa daje niesamowita świeżość w ataku La Furia Rojy, do tego fantastyczna forma De Gea i cudowny Nolito, nikt nie powstrzyma Hiszpanów Kochanych
zyje 26 lat na świecie i niechce nic mowic
ale to chyba od mojego urodzenia Barcelona zaczyna wygrywac przyniosłem Dumie Kataloniii szczęście :D podziękowania piszcie pod postem
4
moze byc final Barca - Real ?
0
elegancko chociaż nie widzialem go w akcji
0
brawo Gerrrri trzymasz fason
0
Umtiti go załatwi raz a porządnie i Cris nie zagra przez 2 miesiące huehuehuehuehuehuehuehuehuee
0
no to po Leo moim zdaniem
0
odpoczywaj mistrzu ;D powinien dostać 3 tygodnie urlopu conajmniej zeby się zregenrował nasz przywódca
0
pojedynek Ronaldooo vs Baleee
ciekawie moze byc ale bedzie 0-0
0
nowe transfery odmłodzenie kadry w Barcelonie wreszcie !
kupmy Stonesa, Laporte , Bellerina i Luke Shaw'a i obrona na lata zapewniona ;D ewentualnie Jonathana Silve na lewą stronę
0
adios i tak juz prochu nie wymyśliłby u nas
0
i dobrze szkoda nerwów na drewniakow Higuaina i Di Marie
0
w lewym dolnym rogu jest logo PZPN :D
polska na ostatniej stronie pewnie w hiszpanskim AS
0
i o to chodzi heheheh Neymar jest wielkim graczem i jest u Nas
2
100 lat Najlepszego Królu ! :D
0
Sanchez wyjmij HUSTECZKI bo Argentyna zmierza po Puchar
0
Finał POLSKA HISZPANIA niestety Espána wygra to bo Hiszpania jest najlepsza ekipą Morataaaaaa daje niesamowita świeżość w ataku La Furia Rojy, do tego fantastyczna forma De Gea i cudowny Nolito, nikt nie powstrzyma Hiszpanów Kochanych
0
Kupimy wreszcie obrońcę? Chciałbym u nas Olssona oglądałem mecz Szwecji z Irlandia coś pięknego co Olsson na skrzydle wyprawia
0
Liczę że.francja trafi na Hiszpanie i Hiszpania im pokaże ich miejsce w Europie
1
patologia nie zna granic Tabarez to zwykly nieudacznik
0
dawac go :D Cesar come on
0
:D Barca w finale piekne zwyciestwo dzis z Laboral na wyjeździe
0
neymar odejdzie skonczy sie cykl pewien
0
no i fajnie i niech GIRONA jeszcze awansuje z baraży :)
GIRONA to miasto polozone 40km od Barcelony fajne derby by były :)
0
Brazylia ;DD hehehe
0
zyje 26 lat na świecie i niechce nic mowic
ale to chyba od mojego urodzenia Barcelona zaczyna wygrywac przyniosłem Dumie Kataloniii szczęście :D podziękowania piszcie pod postem
0
gdzie sa transfery do klubu ????
niemamy obroncow
0
fajne nagrody ;D startujemy
0
Pogba witamy w domu nowym
1
dumnie sie to czytało : )
0
ciekawe ile ten real madryt ma pucharow ;>? mogli napisac
0
Barca rządzi Barca dzieli Barca mistrzem jest od niedzieli :D