po moim komentarzu konta zablokowane będa wielu osób
Chce Ronaldo w Barcelonie jak wygaśnie kontrakt z Realem ;)
chciałbym żeby mógł poczuć to jak się zdobywa wszystko co możliwe w jednym sezonie ! Ronaldo to wielki gracz tylko przyszło mu grać w kiepskim klubie gdzie nic nie wygra już jeśli zostanie wnim na kilka lat, wiadomo Real największy Nasz wróg ale chciałbym kiedyś Ronaldo zobaczyć w naszych barwach !
piłka się zmienia transfery się robi Hamalainen ? Pazdan ? Petr Cech ? Balotelii ? wiele takich przykładów i nikt nie buczy !
rynek transferowy nikomu nie pozwoli kupić Dybali bo Juventus podpisze nowy kontrakt zrobi klauzule odejścia 250mln i zostanie Dybala w Juve tak jak Messi u Nas ;-) jeśli ktoś chce zrobi klauzule np Szejkowie będą chcieli perłe Nigeryjską zatrzymać i Kelechi Iheanacho z ManCity będzie kosztował 100mln i zapłacić ktoś bedzie musiał tyle bo taką klauzule ustalą
chyba ze chcecie nowe MSN Munir Sandro Nolito ?
opamietajcie się mamy najlepsze trio w historii futbolu
mi się tylko marzy tyle żeby grali jak najdłużej lat a o zwycięstwa jestem spokojny ;) Bartra się ogarnie i wróci do formy ;)
mamy szeroką kadre ;) Mascherano Vermaelen Mathieu Alves Alba Adriano Vidal obrona zapewniona na kilka lat więc nie ma co szukać i martwić czemu tak mało pieniędzy ! nikt nam nie jest potrzebny !
Barcelona przeżywa najlepsze chwile w historii a tutaj kłótnia czego tak mało pieniedzy ? nikt nam nie jest potrzebny !
trzeba utrzymac Messiego ,Suareza i Neymara
i nic wiecej nie potrzeba :-) Munir jestem pewny ze będzie wielki bo wyszkoli się przy takich Crackach jak MSN !
prawdziwy fanatyku obudź się ! nie potrzebujemy nikogo !
wygrywamy wszystko i jedziemy po każdym jak walec po asfalcie
sprzedałbym Arde i kupilbym Pogbe
Chinole szaleją z hajsem - sprzedawać i kupować młode perły m.in chciałbym u nas kiedys zobaczyć Dybale , Pogbe , Berardiego czy też Embolo ;-) mysle że nie jeden z nich wspiąłby się ponad chmury i osiągnał wiele
:D Neymar nie osiągnie tego co Messi bo po sezonie ucieknie do ManCity zobaczycie on poleci na hajs szybciej niż ten Teixeira do Chin uciekł , Brazole leca na hajs
0
;D Leo wygra jeszcze wiele !
0
5:0 dla Barcy dzisiaj Neymar 3x i 2x Messi
0
Mayhrez fanatyk Barcelony ;D no way go to madrid :D
0
i o to chodzi Neymar to ikona Barcy ;D Vamos Ney
3
brakuje mi Pogby w tym zestawieniu
a dwoch walczaków bym widział u nas Dybale i Pogbe ;D
0
-1,5 pierwsza kwarta Visca el Barca !
0
teraz bedzie sama wpadac pileczka juz :D
0
o to chodzi Barca w finale będzie :D Vamosssss
0
0
oczy bolały w końcówce meczu - obrona częstochowy :D
0
są tu jakieś prawdziwe Fanki Barcy ^_^ ^_^ ^_^ ?
0
;D prosze prosze jakaś Fanka ;D witam Indyczkę Pauline ;D
2
w las palmas mozna na balety ;D dobra miejscowa polecam
0
po moim komentarzu konta zablokowane będa wielu osób
Chce Ronaldo w Barcelonie jak wygaśnie kontrakt z Realem ;)
chciałbym żeby mógł poczuć to jak się zdobywa wszystko co możliwe w jednym sezonie ! Ronaldo to wielki gracz tylko przyszło mu grać w kiepskim klubie gdzie nic nie wygra już jeśli zostanie wnim na kilka lat, wiadomo Real największy Nasz wróg ale chciałbym kiedyś Ronaldo zobaczyć w naszych barwach !
piłka się zmienia transfery się robi Hamalainen ? Pazdan ? Petr Cech ? Balotelii ? wiele takich przykładów i nikt nie buczy !
0
niedlugo Munirowi trzeba bedzie dać na przełamanie a potem Sandro zeby strzelił na pozegnanie
1
o to chodzi jechac ze wszystkimi we wszystkich kategoriach :D
0
choć tracimy 2,3 gole na mecz to zważ uwagę na to że strzelamy 4,5 goli w takich meczach i zawsze wygrywamy
0
rynek transferowy nikomu nie pozwoli kupić Dybali bo Juventus podpisze nowy kontrakt zrobi klauzule odejścia 250mln i zostanie Dybala w Juve tak jak Messi u Nas ;-) jeśli ktoś chce zrobi klauzule np Szejkowie będą chcieli perłe Nigeryjską zatrzymać i Kelechi Iheanacho z ManCity będzie kosztował 100mln i zapłacić ktoś bedzie musiał tyle bo taką klauzule ustalą
0
chyba ze chcecie nowe MSN Munir Sandro Nolito ?
opamietajcie się mamy najlepsze trio w historii futbolu
mi się tylko marzy tyle żeby grali jak najdłużej lat a o zwycięstwa jestem spokojny ;) Bartra się ogarnie i wróci do formy ;)
mamy szeroką kadre ;) Mascherano Vermaelen Mathieu Alves Alba Adriano Vidal obrona zapewniona na kilka lat więc nie ma co szukać i martwić czemu tak mało pieniędzy ! nikt nam nie jest potrzebny !
1
Barcelona przeżywa najlepsze chwile w historii a tutaj kłótnia czego tak mało pieniedzy ? nikt nam nie jest potrzebny !
trzeba utrzymac Messiego ,Suareza i Neymara
i nic wiecej nie potrzeba :-) Munir jestem pewny ze będzie wielki bo wyszkoli się przy takich Crackach jak MSN !
prawdziwy fanatyku obudź się ! nie potrzebujemy nikogo !
wygrywamy wszystko i jedziemy po każdym jak walec po asfalcie
0
:D mam nadzieeje ze do konca sezonu polecimy z tym rekordem dalej
0
haha Sevilla dostanie baty 4:0 lekko polecą do połówki Suarez strzeli dwie i Messi dwie dorzuci
0
sprzedałbym Arde i kupilbym Pogbe
Chinole szaleją z hajsem - sprzedawać i kupować młode perły m.in chciałbym u nas kiedys zobaczyć Dybale , Pogbe , Berardiego czy też Embolo ;-) mysle że nie jeden z nich wspiąłby się ponad chmury i osiągnał wiele
0
skąd Chinole mają tyle kasy na transfery ? pytam się żeby TOP 3 transfery były do Chin ? a nie do Barcelony czy do Man City ????
0
on pokona rekord i wysrubuje go na taki poziom że nie dogoni go nikt jak naszego Leosia wśród piłkarzy :-)
1
:D Neymar nie osiągnie tego co Messi bo po sezonie ucieknie do ManCity zobaczycie on poleci na hajs szybciej niż ten Teixeira do Chin uciekł , Brazole leca na hajs
0
100 lat Mordeczko ! ciesz nas swoimi dryblingami ! jesteś moją inspiracją i czerpie z Twoich dryblingów wiele :D
0
chce zeby został u nas do konca kariery czyli jeszcze dlugie lata Luis dziekuje za to ze tu przyszedłeś ! Vamos Barca
0
Messi i Suarez w życiówce są :D a najlepsze mecze przed nami w tym sezonie ! :D Manita z realem
0
Suarez jest kotem takim :D że strzeli 80 bramek z taką formą nie mam wątpliwości bedzie Triplete :D D D D D