19 września trzymajcie kciuki żebym doleciał szczęśliwie do Barcelony ;) będe obecny na meczu Barca Atletico 20 września :-) ;) jeszcze tylko 39 dni ; ) ) )
walczyć trenować Barcelona musi panować ; )
Digne , Umtiti i Gomes powinni się ogrywać jak najwięcej jak najwięcej minut w sparingach powiinnni dostawać
trzeba kupic napastnika i obroncow kilku
za 34 dni lece do Barcy - zalicze kolejny mecz z Atletico
chcialbym zobaczyc Munira zeby sie przebił do 1skladu ale bedzie mega ciezko a Vermaelen ja bym go zostawił dobrze grał
wiem że nie powinienem pisać ale pochwale się wracam do Barcelony 19 września i ide na mecz Barca vs Atletico :- )
Iniesta mistrz rozwinie się pod jego skrzydłami Suarez Denis
ej tu wiele jest muminków
każdy powinien wiedzieć
PES jest najlepsza grą w piłkę nożna na Play Station 4
fifa nie dorasta do pięt
chciałbym wszystkie licencje żeby PES wykupił :-)
0
puchar jest nasz
0
uratowałem Wszystkich linkiem hehehe
28
dawać łapki w góre mi :D
0
gdzie transmisja ? haluuuuuuu odpisujcie
1
czego na Eleven nie transmitują ? :/ gdzie obejrzymy dzisiejszy mecz ?
0
gdzie transmisja z meczu o Puchar Gampera ;D ?
0
;D we wrzesniu lece na mecz Barca - Atletico ;-)
pieknie nowa trawa bedzie ;D ;) ktos leci rowniez na ten mecz ?
0
:D moze juz go zobacze z Atletico jak bede na meczu w Barcelonie ;D oby go kupili Luan Come On to BArca
0
od 19 do 22 wrzesnia bede ;) w Barcelonie
0
walczyć trenować Barcelona musi panować ; )
Digne , Umtiti i Gomes powinni się ogrywać jak najwięcej jak najwięcej minut w sparingach powiinnni dostawać
0
ja bym chciał Ruffiera u nas albo Courtoisa ;)
1
trzeba kupic napastnika i obroncow kilku
za 34 dni lece do Barcy - zalicze kolejny mecz z Atletico
chcialbym zobaczyc Munira zeby sie przebił do 1skladu ale bedzie mega ciezko a Vermaelen ja bym go zostawił dobrze grał
0
nie , ale byłem 3 lata temu widzisz w Avatarze to ja ;D
bylem na meczu Barca Sevilla , Barca Sociedad i Barca Ajax
4
wiem że nie powinienem pisać ale pochwale się wracam do Barcelony 19 września i ide na mecz Barca vs Atletico :- )
Iniesta mistrz rozwinie się pod jego skrzydłami Suarez Denis
0
wrocilem z meczu Legia vs Trencin
i z przyjemnością czytam wiadomości kolejne pozytywne ;D
0
lece na ten mecz ;) na 3 dni lece do Barcelony 9,10,11 wrzesien polecam kazdemu z Was bluesky.pl strona zajefajna i macie hotel + przelot
1
hahahahaha rozśmiechują mnie te wiadomości taki grubas chyba jak zgubi 10kg Gignac i odmłodzi się o 5 lat
1
nie umie klub sprzedać zawodnika DRAMAT ?
0
Martinez zagrał wczoraj 10 na 10 ocena jestes moim guru ! martinez do 1 składu ! :- )
0
po zwyciestwo ;D Visca el Barca
0
Vietto w Sevilli oficjalnie ;D
a wiec u nas kto ?
Gameiro w Atletico oficjalnie tez
5
ej tu wiele jest muminków
każdy powinien wiedzieć
PES jest najlepsza grą w piłkę nożna na Play Station 4
fifa nie dorasta do pięt
chciałbym wszystkie licencje żeby PES wykupił :-)
1
elegancko codziennie gram w PESa na konsoli :D
0
on jest slaby jak niewiem żal ze takie transfery do nas ida Wstyd
0
mobilizacja ;D bedzie ostro
0
bardzo dobrze hajs wpada $$$ i Vietto wpada
0
Jordan Lukaku dobry grajek
0
fajny sponsor slaba nazwa : /
0
slaby byl jak barszcz
2
Zajebista kupie sobie naprawdę jest wyjątkowa mogłaby być nasza wyjazdowa jako drugi komplecik