0

puchar jest nasz

0

uratowałem Wszystkich linkiem hehehe

19 września trzymajcie kciuki żebym doleciał szczęśliwie do Barcelony ;) będe obecny na meczu Barca Atletico 20 września :-) ;) jeszcze tylko 39 dni ; ) ) )

28



dawać łapki w góre mi :D

0

gdzie transmisja ? haluuuuuuu odpisujcie

1

czego na Eleven nie transmitują ? :/ gdzie obejrzymy dzisiejszy mecz ?

0

gdzie transmisja z meczu o Puchar Gampera ;D ?

0

;D we wrzesniu lece na mecz Barca - Atletico ;-)
pieknie nowa trawa bedzie ;D ;) ktos leci rowniez na ten mecz ?

0

:D moze juz go zobacze z Atletico jak bede na meczu w Barcelonie ;D oby go kupili Luan Come On to BArca

0

od 19 do 22 wrzesnia bede ;) w Barcelonie

0

walczyć trenować Barcelona musi panować ; )
Digne , Umtiti i Gomes powinni się ogrywać jak najwięcej jak najwięcej minut w sparingach powiinnni dostawać

0

ja bym chciał Ruffiera u nas albo Courtoisa ;)

1

trzeba kupic napastnika i obroncow kilku
za 34 dni lece do Barcy - zalicze kolejny mecz z Atletico
chcialbym zobaczyc Munira zeby sie przebił do 1skladu ale bedzie mega ciezko a Vermaelen ja bym go zostawił dobrze grał

0

nie , ale byłem 3 lata temu widzisz w Avatarze to ja ;D
bylem na meczu Barca Sevilla , Barca Sociedad i Barca Ajax

4

wiem że nie powinienem pisać ale pochwale się wracam do Barcelony 19 września i ide na mecz Barca vs Atletico :- )
Iniesta mistrz rozwinie się pod jego skrzydłami Suarez Denis

0

wrocilem z meczu Legia vs Trencin
i z przyjemnością czytam wiadomości kolejne pozytywne ;D

0

lece na ten mecz ;) na 3 dni lece do Barcelony 9,10,11 wrzesien polecam kazdemu z Was bluesky.pl strona zajefajna i macie hotel + przelot

1

hahahahaha rozśmiechują mnie te wiadomości taki grubas chyba jak zgubi 10kg Gignac i odmłodzi się o 5 lat

1

nie umie klub sprzedać zawodnika DRAMAT ?

0

Martinez zagrał wczoraj 10 na 10 ocena jestes moim guru ! martinez do 1 składu ! :- )

0

po zwyciestwo ;D Visca el Barca

0

Vietto w Sevilli oficjalnie ;D
a wiec u nas kto ?
Gameiro w Atletico oficjalnie tez

5

ej tu wiele jest muminków
każdy powinien wiedzieć
PES jest najlepsza grą w piłkę nożna na Play Station 4
fifa nie dorasta do pięt
chciałbym wszystkie licencje żeby PES wykupił :-)

1

elegancko codziennie gram w PESa na konsoli :D

0

on jest slaby jak niewiem żal ze takie transfery do nas ida Wstyd

0

mobilizacja ;D bedzie ostro

0

bardzo dobrze hajs wpada $$$ i Vietto wpada

0

Jordan Lukaku dobry grajek

0

fajny sponsor slaba nazwa : /

0

slaby byl jak barszcz

2

Zajebista kupie sobie naprawdę jest wyjątkowa mogłaby być nasza wyjazdowa jako drugi komplecik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?