0

mmm piękne są

0

ohhh yeeeah dawać go do Nas tylko czemu Del Bosque nie powołał młodziana na Mistrzostwa Euro 2016 ????? : /

0

chcialbym u nas zobaczyć Bellerina albo Ruganiego

1

tak samo jak i mnie nie interesuje :D

0

elegancko adios ;D alves ;D

0

nikomu nie kibicuje , tylko Barca ! a ci co kibicuja jakiejs innej proponuje zmiane strony

0

wygrajmy to Panowie :) Visca el Barca

0

czuje Manite jutro ;D i ze Messi odpali :D

0

wygramy nawet na golasa :D

0

Visca el Barca mamy to

1

mamy to :D Visca el Barca

6

wygrac i impreza bedzie codziennie ;D

3

wygramy wygramy wygramy piwo juz się chłodzi :D Visca el Barca

0

boje sie tego meczu bardziej niz finału Copa Del Rey ;D
miejmy naddzieje wygramy i bedzie Campeones w całej Polsce śpiewane ;D Visca el Barca

0

boje sie tego meczu ale mam nadzieje ze wygramy i Campeones po meczu bedzie słychac w całej Polsce

0

ladnie zgarniemy ten hajs $$$ let's deal with it

0

nic nie cieszy jak porażka atletico ;D ;D ;D dobrze im tak

0

za rok Barca zdominuje Lige Mistrzów : )

0

potrzeba nam transferów nowa krew nowe wyzwania nowy sezon !

0

fajne sparingi czekam na sparing z Legią ;D

0

to jest to :D czuje nosem smak mistrzostwa

0

kto płaci za kolacje pytanie myslę że Ter Stegen

0

Wielki Król Luis Suarez

0

Suareza porównuje pod względem osobistym jak i bramkowym do Samuela Eto i jeden i drugi wygrywa nam mecze :) brawo El Pistolero !

0

i powiedz mi jeden z drugim kiedy Munir ma ogrywać się?
mógłby posadzic Neymara na ławce niech sie ogarnie małolat troszke

0

czuje dzisiaj Rayo pociągnie real :D i my wygramy gładko ;)
Visca el Barca & Vamos Catalonia

1

nawet nie wyobrażam sobie na ten moment Barcelony bez Neymara kto przyjdzie ? no kto ? Aguero nie przyjdzie na Lukaku nie ma pieniedzy ......

3

własnie melanze zgubiły nie jednego ......
oby Neymar się ogarnął i nie melanżował

0

ej kiedy jak nie teraz ? Messi proszę obudź siebie i zespół : (
kazdy mecz przeżywam jak pierwszy raz z dziewczyna
musicie zdobyć Mistrza ! Visca el Barca

0

ej u nas trzeba obroncow mlodych i tyle
piach gra mascherano i alves i taka prawda
neymar gwiazdorzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?