Użytkownik zbanowany
26 maja 2016, 22:43
0
mmm piękne są
26 maja 2016, 15:01
ohhh yeeeah dawać go do Nas tylko czemu Del Bosque nie powołał młodziana na Mistrzostwa Euro 2016 ????? : /
26 maja 2016, 15:00
chcialbym u nas zobaczyć Bellerina albo Ruganiego
26 maja 2016, 14:58
1
tak samo jak i mnie nie interesuje :D
26 maja 2016, 12:03
elegancko adios ;D alves ;D
26 maja 2016, 11:58
nikomu nie kibicuje , tylko Barca ! a ci co kibicuja jakiejs innej proponuje zmiane strony
22 maja 2016, 13:09
wygrajmy to Panowie :) Visca el Barca
21 maja 2016, 22:38
czuje Manite jutro ;D i ze Messi odpali :D
21 maja 2016, 22:37
wygramy nawet na golasa :D
16 maja 2016, 16:57
Visca el Barca mamy to
14 maja 2016, 21:55
mamy to :D Visca el Barca
14 maja 2016, 16:28
6
wygrac i impreza bedzie codziennie ;D
14 maja 2016, 10:08
3
wygramy wygramy wygramy piwo juz się chłodzi :D Visca el Barca
13 maja 2016, 21:46
boje sie tego meczu bardziej niz finału Copa Del Rey ;D miejmy naddzieje wygramy i bedzie Campeones w całej Polsce śpiewane ;D Visca el Barca
13 maja 2016, 21:45
boje sie tego meczu ale mam nadzieje ze wygramy i Campeones po meczu bedzie słychac w całej Polsce
11 maja 2016, 19:55
ladnie zgarniemy ten hajs $$$ let's deal with it
8 maja 2016, 19:23
nic nie cieszy jak porażka atletico ;D ;D ;D dobrze im tak
7 maja 2016, 10:15
za rok Barca zdominuje Lige Mistrzów : )
potrzeba nam transferów nowa krew nowe wyzwania nowy sezon !
3 maja 2016, 16:12
fajne sparingi czekam na sparing z Legią ;D
1 maja 2016, 10:58
to jest to :D czuje nosem smak mistrzostwa
27 kwietnia 2016, 21:22
kto płaci za kolacje pytanie myslę że Ter Stegen
23 kwietnia 2016, 23:29
Wielki Król Luis Suarez
23 kwietnia 2016, 12:42
Suareza porównuje pod względem osobistym jak i bramkowym do Samuela Eto i jeden i drugi wygrywa nam mecze :) brawo El Pistolero !
i powiedz mi jeden z drugim kiedy Munir ma ogrywać się? mógłby posadzic Neymara na ławce niech sie ogarnie małolat troszke
23 kwietnia 2016, 12:40
czuje dzisiaj Rayo pociągnie real :D i my wygramy gładko ;) Visca el Barca & Vamos Catalonia
19 kwietnia 2016, 22:24
nawet nie wyobrażam sobie na ten moment Barcelony bez Neymara kto przyjdzie ? no kto ? Aguero nie przyjdzie na Lukaku nie ma pieniedzy ......
19 kwietnia 2016, 22:22
własnie melanze zgubiły nie jednego ...... oby Neymar się ogarnął i nie melanżował
19 kwietnia 2016, 22:21
ej kiedy jak nie teraz ? Messi proszę obudź siebie i zespół : ( kazdy mecz przeżywam jak pierwszy raz z dziewczyna musicie zdobyć Mistrza ! Visca el Barca
19 kwietnia 2016, 22:20
ej u nas trzeba obroncow mlodych i tyle piach gra mascherano i alves i taka prawda neymar gwiazdorzy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
mmm piękne są
0
ohhh yeeeah dawać go do Nas tylko czemu Del Bosque nie powołał młodziana na Mistrzostwa Euro 2016 ????? : /
0
chcialbym u nas zobaczyć Bellerina albo Ruganiego
1
tak samo jak i mnie nie interesuje :D
0
elegancko adios ;D alves ;D
0
nikomu nie kibicuje , tylko Barca ! a ci co kibicuja jakiejs innej proponuje zmiane strony
0
wygrajmy to Panowie :) Visca el Barca
0
czuje Manite jutro ;D i ze Messi odpali :D
0
wygramy nawet na golasa :D
0
Visca el Barca mamy to
1
mamy to :D Visca el Barca
6
wygrac i impreza bedzie codziennie ;D
3
wygramy wygramy wygramy piwo juz się chłodzi :D Visca el Barca
0
boje sie tego meczu bardziej niz finału Copa Del Rey ;D
miejmy naddzieje wygramy i bedzie Campeones w całej Polsce śpiewane ;D Visca el Barca
0
boje sie tego meczu ale mam nadzieje ze wygramy i Campeones po meczu bedzie słychac w całej Polsce
0
ladnie zgarniemy ten hajs $$$ let's deal with it
0
nic nie cieszy jak porażka atletico ;D ;D ;D dobrze im tak
0
za rok Barca zdominuje Lige Mistrzów : )
0
potrzeba nam transferów nowa krew nowe wyzwania nowy sezon !
0
fajne sparingi czekam na sparing z Legią ;D
0
to jest to :D czuje nosem smak mistrzostwa
0
kto płaci za kolacje pytanie myslę że Ter Stegen
0
Wielki Król Luis Suarez
0
Suareza porównuje pod względem osobistym jak i bramkowym do Samuela Eto i jeden i drugi wygrywa nam mecze :) brawo El Pistolero !
0
i powiedz mi jeden z drugim kiedy Munir ma ogrywać się?
mógłby posadzic Neymara na ławce niech sie ogarnie małolat troszke
0
czuje dzisiaj Rayo pociągnie real :D i my wygramy gładko ;)
Visca el Barca & Vamos Catalonia
1
nawet nie wyobrażam sobie na ten moment Barcelony bez Neymara kto przyjdzie ? no kto ? Aguero nie przyjdzie na Lukaku nie ma pieniedzy ......
3
własnie melanze zgubiły nie jednego ......
oby Neymar się ogarnął i nie melanżował
0
ej kiedy jak nie teraz ? Messi proszę obudź siebie i zespół : (
kazdy mecz przeżywam jak pierwszy raz z dziewczyna
musicie zdobyć Mistrza ! Visca el Barca
0
ej u nas trzeba obroncow mlodych i tyle
piach gra mascherano i alves i taka prawda
neymar gwiazdorzy