1

Valdes idz do tego Monaco ;) ja niebędę tęsknił jest wiele lepszych graczy na jego pozycji i możecie mnie hejtować proszę bardzo - Keylor Navas jest lepszym bramkarzem czy też niedoceniany w lidze angielskiej Hugo Lloris. Wiadomo Valdesowi dużo zawdzięczamy ale tak się nie odchodzi z klubu jak Valdes bez pożegnania - ucieka jak klubowi nie idzie .
potrzeba w Barcelonie odswieżenia kadry nie ma wątpliwości
najpierw bramkarz potem obronców ;) a w kolejnych sezonach pomoc i atak bo jak wiadomo w jednym okienku nie wzmocni się całego składu, pewna era Barcy przemija na naszych oczach Puyol , Xavi , Valdes , aby patrzeć odejdzie też Alves i Pedro - chciałbym w ich miejsce zobaczyć graczy typu Immobile - Berardi - Pogba - Mangala - Shaw - De Bruyne

0

Dziękujemy

0

Brawo Brawo ! :D

0

lubie go

0

Barca dzisiaj wygra wysoko :)

0

gdzie Tello : /

1

słuchać mnie wystawić dzisiaj w ataku Tello i Sancheza jestem pewny że strzeli i jeden i drugi to wielkie talenty - tylko za mało minut dostają , a gdyby im dać 90minut to by pokazali klase ...

0

Visca El Barca !

5

Martino zostań z nami ! Martino zostań tutaj

0

gdzie Alexandre Pato hmmm w brazylijskiej lidze strzela bramki

0

Barca : / nie sprzedawać go ! jest lepszy od Pedro i Sancheza

0

oglądaliście mecz wczoraj Crystal Palace z Liverpoolem ? piorunujące wrażenie na mnie zrobił gracz Crystal Palace ,,Yannick Bolasie" !!! ma 23 lata widziałbym go w Barcelonie - przegość ! szybki, drybling cudowny, przebojowy ! urodził się w Lyonie i jest Francuzem , ciekawe ile by Crystal Palace za niego chcieli hmmmm

0

niewiem czy oglądaliście mecz wczoraj Crystal Palace z Liverpoolem ale fenomalne wrażenie na mnie zrobił gracz Crystal Palace Yannick Bolasie ma 23 lata widziałbym go w Barcelonie - przegość ! szybki, drybling cudowny, przebojowy !

0

Barca wygra ligę zdobędzie 6 pkt w dwóch meczach
Atletico zdobędzie 1 pkt w dwóch meczach
i Real zdobędzie tylko 3 pkt w 3 meczach

0

Barca wygra lige

5

dawaj do Barcy przyjacielu ! :)

0

dramatyczna obrona sprzedajmy Masche i alvesa

0

Martino odejdź i tyle

0

Tito Pamiętamy !

0

ehhh Tata zostanie to Tello odejdzie

3

oglądałem ! i finał futsalu również - magiczny dzień :D Vamos Barca !

0

18:30 wazniejszy mecz Barca vs Dynamo Moskwa
na kanale Eurosport
finał pucharu Uefa Futsalu

0

oglądać trzeba :) hehe

0

ufff jest finał nasz

2

Messiego zeby nie sprzedali

1

elegancko ja bym chciał w Barcelonie od przyszłego sezonu Berardiego , Immobile, Luke Shaw'a i bardzo bym chciał Mangale na obronę

0

przereklamowany , lepiej Umtiti albo Malanda ; )

0

nie moge patrzec na Pinto i Fabregasa : /

1

Dongou Sanchez Tello
postawiłbym na nich w niedziele : )

0

sevilla, atletico ,real, valencia :/ gdzie Barca nasza : /
szkoda słów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?