KurinhoooCules
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraśnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Valdes idz do tego Monaco ;) ja niebędę tęsknił jest wiele lepszych graczy na jego pozycji i możecie mnie hejtować proszę bardzo - Keylor Navas jest lepszym bramkarzem czy też niedoceniany w lidze angielskiej Hugo Lloris. Wiadomo Valdesowi dużo zawdzięczamy ale tak się nie odchodzi z klubu jak Valdes bez pożegnania - ucieka jak klubowi nie idzie .
potrzeba w Barcelonie odswieżenia kadry nie ma wątpliwości
najpierw bramkarz potem obronców ;) a w kolejnych sezonach pomoc i atak bo jak wiadomo w jednym okienku nie wzmocni się całego składu, pewna era Barcy przemija na naszych oczach Puyol , Xavi , Valdes , aby patrzeć odejdzie też Alves i Pedro - chciałbym w ich miejsce zobaczyć graczy typu Immobile - Berardi - Pogba - Mangala - Shaw - De Bruyne
0
Dziękujemy
0
Brawo Brawo ! :D
0
lubie go
0
Barca dzisiaj wygra wysoko :)
0
gdzie Tello : /
1
słuchać mnie wystawić dzisiaj w ataku Tello i Sancheza jestem pewny że strzeli i jeden i drugi to wielkie talenty - tylko za mało minut dostają , a gdyby im dać 90minut to by pokazali klase ...
0
Visca El Barca !
5
Martino zostań z nami ! Martino zostań tutaj
0
gdzie Alexandre Pato hmmm w brazylijskiej lidze strzela bramki
0
Barca : / nie sprzedawać go ! jest lepszy od Pedro i Sancheza
0
oglądaliście mecz wczoraj Crystal Palace z Liverpoolem ? piorunujące wrażenie na mnie zrobił gracz Crystal Palace ,,Yannick Bolasie" !!! ma 23 lata widziałbym go w Barcelonie - przegość ! szybki, drybling cudowny, przebojowy ! urodził się w Lyonie i jest Francuzem , ciekawe ile by Crystal Palace za niego chcieli hmmmm
0
niewiem czy oglądaliście mecz wczoraj Crystal Palace z Liverpoolem ale fenomalne wrażenie na mnie zrobił gracz Crystal Palace Yannick Bolasie ma 23 lata widziałbym go w Barcelonie - przegość ! szybki, drybling cudowny, przebojowy !
0
Barca wygra ligę zdobędzie 6 pkt w dwóch meczach
Atletico zdobędzie 1 pkt w dwóch meczach
i Real zdobędzie tylko 3 pkt w 3 meczach
0
Barca wygra lige
5
dawaj do Barcy przyjacielu ! :)
0
dramatyczna obrona sprzedajmy Masche i alvesa
0
Martino odejdź i tyle
0
Tito Pamiętamy !
0
ehhh Tata zostanie to Tello odejdzie
3
oglądałem ! i finał futsalu również - magiczny dzień :D Vamos Barca !
0
18:30 wazniejszy mecz Barca vs Dynamo Moskwa
na kanale Eurosport
finał pucharu Uefa Futsalu
0
oglądać trzeba :) hehe
0
ufff jest finał nasz
2
Messiego zeby nie sprzedali
1
elegancko ja bym chciał w Barcelonie od przyszłego sezonu Berardiego , Immobile, Luke Shaw'a i bardzo bym chciał Mangale na obronę
0
przereklamowany , lepiej Umtiti albo Malanda ; )
0
nie moge patrzec na Pinto i Fabregasa : /
1
Dongou Sanchez Tello
postawiłbym na nich w niedziele : )
0
sevilla, atletico ,real, valencia :/ gdzie Barca nasza : /
szkoda słów