KurinhoooCules
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraśnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Messi Neymar Iniesta to oni winni zagrali piach i tyle wstyd !!!
1
od kiedy w lidze mistrzow sa miejsca 3-4 ? hahaha
3
Messi żenada wczoraj z taką grą to żal oglądać go
Tello powinien dostać szansę z Granadą w zamian za niego !!!
0
Barcelona potrzebuje odmłodzenia , i nutki szaleństwa jeśli byłbym szejkiem kupiłbym w Barcelonie - Pogbe, De Sciglio i Michy Batshuayi przynajmniej 3 nowych graczy !
0
Iniesta słabo zagrałeś , ja by sprzedał Cie póki jeszcze chętni by byli
0
grali słabo i żal mi sezon stracony jeśli ktoras z hiszpanskich druzyn wygra
0
Bartra wzór ! dzisiaj strzel chłopie gola i pokaż światu kto jest mistrzem ŚO :D
2
chciałbym awans ! najbarrdziej bez nerwów
0
kupcie sobie NC + a nie wiecznie problem na którym kanale leci mecz ? na NC + zawsze leci Liga Mistrzów , stroje czarne nie pasują mi wolałbym pasiaki jakieś .
1
hehe Ney strzel w środe mistrzu coś
2
Tello dać mu szansę ! kiedy jak nie dziś! : /
0
sprawdzi się ma talent Marc ! jeszcze w przyszłym sezonie zobaczycie duet obrońcow Bartra - Pique : ) mi by tak pasowała a na defemsynwego pomocnika Busquets z Mascherano :D
0
Deulofeu do 1 składu ! jest bardzo dobrym graczem
0
ehhh jak byłem na meczu Barca - Sevilla i Barca - Ajax i Barca- Sociedad we wrześniu tamtego roku to żadnych prezentów dla kibiców nie było :D ale dzisiaj doping miazga ! Auuu Visca El Barca
0
w Katalonii Tylko Ona Ukochana Barcelona ! jeszcze wróce na Camp Nou i poczuje ten klimat jeszcze nie jeden raz ! ^_^
0
Carlos Bacca daje nam Mistrza coś czuje :D
atletico polegnie w sobote z bilbao :D
0
Tata musisz zostać na lata i ściągnąc swoich zawodników ! potrzeba rosłych stoperów i dwóch napastników :) typu Oscar Cardozo czy Jackson Martniez
0
Leo powinien dostać mega podwyżkę za to co teraz robi :)
0
hehe podobają mi się takie okładki
0
Bardzo smutna wiadomość!
Zmarła mama Neymara
0
hehe nieżle
0
jestem w 100% pewny że rekordu Leo Messiego nikt już nie zdoła pokonać : )
już tylko nieliczni piłkarze są tak przywiązani do barw klubowych za 5-6 lat będzie każdy dobry piłkarz zmieniał klub co 2-3 sezony ;) pogra w PSG pójdzie do CITY ;) a kto wie pewnie za pare lat znów jakiś bogaty szejk zasili konto jakiegoś klubu swoimi petrodolarami :)
0
mądry ty jesteś ? Messiego już nikt nie pobije chyba że zmienią zasady gry i będzie na murawie 4 bramki po każdej stronie boiska
0
widzialem Leo na żywo jak strzela gole we wrześniu tamtego roku byłem na meczach Barca vs Sevilla , Barca vs Sociedad i Barca vs Ajax :) pięknie pięknie Wielki Leo ! :) Szacunek
0
3mam kciuki z całego serca żebyś Leo strzelił drugie tyle bramek jeszcze w karierze : )
0
coś o tym wiem sam jak gram i strzele gola czasem cieszynką po bramce wyładowuje na sobie całą złość :D
0
Bakero zajmij się sobą :/ nie trzeba zmian
0
ja wierzę w Martino to Neymar zawalił ostatni mecz ligowy !
0
zmiany sprzedać Alvesa, Pique , Adriano kupmy Pogbe , Sakho , Chielliniego ! wydajmy 100mln na transfery w obronie ! nie mamy obrony