0

0

Messi Neymar Iniesta to oni winni zagrali piach i tyle wstyd !!!

1

od kiedy w lidze mistrzow sa miejsca 3-4 ? hahaha

3

Messi żenada wczoraj z taką grą to żal oglądać go
Tello powinien dostać szansę z Granadą w zamian za niego !!!

0

Barcelona potrzebuje odmłodzenia , i nutki szaleństwa jeśli byłbym szejkiem kupiłbym w Barcelonie - Pogbe, De Sciglio i Michy Batshuayi przynajmniej 3 nowych graczy !

0

Iniesta słabo zagrałeś , ja by sprzedał Cie póki jeszcze chętni by byli

0

grali słabo i żal mi sezon stracony jeśli ktoras z hiszpanskich druzyn wygra

0

Bartra wzór ! dzisiaj strzel chłopie gola i pokaż światu kto jest mistrzem ŚO :D

2

chciałbym awans ! najbarrdziej bez nerwów

0

kupcie sobie NC + a nie wiecznie problem na którym kanale leci mecz ? na NC + zawsze leci Liga Mistrzów , stroje czarne nie pasują mi wolałbym pasiaki jakieś .

1

hehe Ney strzel w środe mistrzu coś

2

Tello dać mu szansę ! kiedy jak nie dziś! : /

0

sprawdzi się ma talent Marc ! jeszcze w przyszłym sezonie zobaczycie duet obrońcow Bartra - Pique : ) mi by tak pasowała a na defemsynwego pomocnika Busquets z Mascherano :D

0

Deulofeu do 1 składu ! jest bardzo dobrym graczem

0

ehhh jak byłem na meczu Barca - Sevilla i Barca - Ajax i Barca- Sociedad we wrześniu tamtego roku to żadnych prezentów dla kibiców nie było :D ale dzisiaj doping miazga ! Auuu Visca El Barca

0

w Katalonii Tylko Ona Ukochana Barcelona ! jeszcze wróce na Camp Nou i poczuje ten klimat jeszcze nie jeden raz ! ^_^

0

Carlos Bacca daje nam Mistrza coś czuje :D
atletico polegnie w sobote z bilbao :D

0

Tata musisz zostać na lata i ściągnąc swoich zawodników ! potrzeba rosłych stoperów i dwóch napastników :) typu Oscar Cardozo czy Jackson Martniez

0

Leo powinien dostać mega podwyżkę za to co teraz robi :)

0

hehe podobają mi się takie okładki

0

Bardzo smutna wiadomość!
Zmarła mama Neymara

0

hehe nieżle

0

jestem w 100% pewny że rekordu Leo Messiego nikt już nie zdoła pokonać : )
już tylko nieliczni piłkarze są tak przywiązani do barw klubowych za 5-6 lat będzie każdy dobry piłkarz zmieniał klub co 2-3 sezony ;) pogra w PSG pójdzie do CITY ;) a kto wie pewnie za pare lat znów jakiś bogaty szejk zasili konto jakiegoś klubu swoimi petrodolarami :)

0

mądry ty jesteś ? Messiego już nikt nie pobije chyba że zmienią zasady gry i będzie na murawie 4 bramki po każdej stronie boiska

0

widzialem Leo na żywo jak strzela gole we wrześniu tamtego roku byłem na meczach Barca vs Sevilla , Barca vs Sociedad i Barca vs Ajax :) pięknie pięknie Wielki Leo ! :) Szacunek

0

3mam kciuki z całego serca żebyś Leo strzelił drugie tyle bramek jeszcze w karierze : )

0

coś o tym wiem sam jak gram i strzele gola czasem cieszynką po bramce wyładowuje na sobie całą złość :D

0

Bakero zajmij się sobą :/ nie trzeba zmian

0

ja wierzę w Martino to Neymar zawalił ostatni mecz ligowy !

0

zmiany sprzedać Alvesa, Pique , Adriano kupmy Pogbe , Sakho , Chielliniego ! wydajmy 100mln na transfery w obronie ! nie mamy obrony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?