KurinhoooCules
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraśnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chciałbym w przyszłym sezonie postawić na młodzież kupić Raheema Sterlinga z Liverpoolu i niech wraca już do nas Deulofeu i Rafinha :D czuję że by maszyna odpaliła jak za dawnych lat ;) oczywiście nie mówię że teraz jest źle jest bardzo dobrze ! ale odmłodzić czas najwyższy skład ! odchodzi Puyol powinien przyjść Sakho albo Inigo Martinez ;) w środku pola kupić Pogbe albo Bendera :) i na skrzydła Sterlinga Deulofeu i coś pięknego ! na pewno po sezonie odejdzie Valdes, Puyol i pewnie Alvesa skuszą petrodolary z City albo Monaco ;) będą wielkie zmiany w lecie oj będzie się działo :D
0
chciałbym w ataku zobaczyć w przyszłym sezonie Trio Neymar-Messi-Deulofeu
1
jestem przeciwny temu transferowi ! pogra sezon góra dwa i koniec kariery on już dawno jest na spadkowej - jego czasy przeminęły 3-4 lata temu gdy odszedł z Arsenalu :) ku końcowi się zbliża kariera Van Persiego o czym świadczy bilans jego zdobytych bramek w tym sezonie ;) chciałbym Luisa Suareza w Barcelonie albo kogoś w stylu Lukaku - Benteke - Demby Ba
0
marzy mi sie sprowadzenie Luisa Suareza z Liverpoolu ciekawe czy kupimy napadziora jakiegoś w lecie :D
0
dajcie Neymarowi jeszcze pół roku poczuje całkowity klimat w Hiszpanii i odpali na maksa :) pokaże to samo w Barcelonie grad bramek co mecz :D
0
wiem że defensywny pomocnik bystrzaku ale u nas nawet z Mascherano zrobili obrońce
0
idzie nowe :D przyjdzie może Pogba albo Sakho ! trzeba solidnego obrońce a Carles Szacunek za te wszystkie lata !
0
pewnie powie że zostanie ! :D
0
elegancko ciekawe czy odrazu wskoczy do pierwszej drużyny czy Barca B ?
0
Pique coraz słabiej gra :/ ehhh trzeba stopera takiego Thiago Silve czy Kompanego
0
słabo pedro , neymar : ( ehhhhhh
0
5 miesięcy minęło odkąd byłem na meczu Barca vs Real Sociedad we wrześniu 2013 r heh pamiętne zwycięstwo Barcy ;) a teraz przyszedł czas na rewanż :) w Sociedad groźny jedynie Vela i Griezmann jeśli ich się pokryje to 3 pkt dla nas ;) aczkolwiek gramy u nich na ich stadionie ale myślę że wygramy ! Visca El Barca
0
słaby jest :D sprzedać go i kupić Pogbe :D mmm
0
2:0 starczy nam nie ma co gdybać :D
0
Danii Alves Goolasooo
ćwierćfinał jest nasz !
Vamos Barca
Man City 0:2 Barca
Dziękuje ! Dobranoc
0
WIELKA BARCA LEO LEO LEO
0
będzie dużo bramek sugeruje 4/5 bramek :)
0
wielka Barca ! wrócili silniejsi wszyscy !
0
Affelaya dać do 1 składu !
0
byłem na meczu Barca Sevilla i Barca Sociedad we wrześniu i doping jest skromny 100 osób dopinguje za bramką od czasu do czasu :/ nie moze tak być :D
0
nie wyszli na mecz :p :D
0
cieszy oko taka forma strzelecka ! :D brawo
0
Narcisse i tak był kotem tego turnieju :D
0
wreszcie można rzec pokaż Ibi klase !
0
wypozyczyc go niech go kupia szejkowie
0
cieszy mnie to :D
0
Messi Ty myśl o Barcelonie a mistrzem świata będzie Belgia
0
przebudowa :D tak jest :D
0
nie rozumiem takich akcji przegięcie
0
zdrówka mistrzu ! :D