0

chciałbym w przyszłym sezonie postawić na młodzież kupić Raheema Sterlinga z Liverpoolu i niech wraca już do nas Deulofeu i Rafinha :D czuję że by maszyna odpaliła jak za dawnych lat ;) oczywiście nie mówię że teraz jest źle jest bardzo dobrze ! ale odmłodzić czas najwyższy skład ! odchodzi Puyol powinien przyjść Sakho albo Inigo Martinez ;) w środku pola kupić Pogbe albo Bendera :) i na skrzydła Sterlinga Deulofeu i coś pięknego ! na pewno po sezonie odejdzie Valdes, Puyol i pewnie Alvesa skuszą petrodolary z City albo Monaco ;) będą wielkie zmiany w lecie oj będzie się działo :D

0

chciałbym w ataku zobaczyć w przyszłym sezonie Trio Neymar-Messi-Deulofeu

1

jestem przeciwny temu transferowi ! pogra sezon góra dwa i koniec kariery on już dawno jest na spadkowej - jego czasy przeminęły 3-4 lata temu gdy odszedł z Arsenalu :) ku końcowi się zbliża kariera Van Persiego o czym świadczy bilans jego zdobytych bramek w tym sezonie ;) chciałbym Luisa Suareza w Barcelonie albo kogoś w stylu Lukaku - Benteke - Demby Ba

0

marzy mi sie sprowadzenie Luisa Suareza z Liverpoolu ciekawe czy kupimy napadziora jakiegoś w lecie :D

0

dajcie Neymarowi jeszcze pół roku poczuje całkowity klimat w Hiszpanii i odpali na maksa :) pokaże to samo w Barcelonie grad bramek co mecz :D

0

wiem że defensywny pomocnik bystrzaku ale u nas nawet z Mascherano zrobili obrońce

0

idzie nowe :D przyjdzie może Pogba albo Sakho ! trzeba solidnego obrońce a Carles Szacunek za te wszystkie lata !

0

pewnie powie że zostanie ! :D

0

elegancko ciekawe czy odrazu wskoczy do pierwszej drużyny czy Barca B ?

0

Pique coraz słabiej gra :/ ehhh trzeba stopera takiego Thiago Silve czy Kompanego

0

słabo pedro , neymar : ( ehhhhhh

0

5 miesięcy minęło odkąd byłem na meczu Barca vs Real Sociedad we wrześniu 2013 r heh pamiętne zwycięstwo Barcy ;) a teraz przyszedł czas na rewanż :) w Sociedad groźny jedynie Vela i Griezmann jeśli ich się pokryje to 3 pkt dla nas ;) aczkolwiek gramy u nich na ich stadionie ale myślę że wygramy ! Visca El Barca

0

słaby jest :D sprzedać go i kupić Pogbe :D mmm

0

2:0 starczy nam nie ma co gdybać :D

0

Danii Alves Goolasooo
ćwierćfinał jest nasz !
Vamos Barca
Man City 0:2 Barca
Dziękuje ! Dobranoc

0

WIELKA BARCA LEO LEO LEO

0

będzie dużo bramek sugeruje 4/5 bramek :)

0

wielka Barca ! wrócili silniejsi wszyscy !

0

Affelaya dać do 1 składu !

0

byłem na meczu Barca Sevilla i Barca Sociedad we wrześniu i doping jest skromny 100 osób dopinguje za bramką od czasu do czasu :/ nie moze tak być :D

0

nie wyszli na mecz :p :D

0

cieszy oko taka forma strzelecka ! :D brawo

0

Narcisse i tak był kotem tego turnieju :D

0

wreszcie można rzec pokaż Ibi klase !

0

wypozyczyc go niech go kupia szejkowie

0

cieszy mnie to :D

0

Messi Ty myśl o Barcelonie a mistrzem świata będzie Belgia

0

przebudowa :D tak jest :D

0

nie rozumiem takich akcji przegięcie

0

zdrówka mistrzu ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?