3

@Coutinho007 ja również

3

Dembele zaczął trenować......ciekawe jak długo wytrzyma??

1

@Mario96w jak będzie brakowało to też coś dorzucę...:)no i może jeszcze jakiegoś grajka od nas...:))

1

@Mario96w no i nie zapomnij te 111 baniek dopłacić:p...:))))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No i Lautaro 111 ma asyste

0

@Mario96w jak masz pisać takie rzeczy to najpierw pomyśl

0

No dobra....można gratulować mistrzostwo białym.......w kolejnym sezonie również nie spodziewam się szału...nadzieja tylko żepo wyborach będzie nowy projekt i profesjonalne budowanie mocnej druzyny

0

Ja jebe...szok.....nie dam rady dluzej

1

Oczy mnie szczypią

1

Jordi Alba ......dramat

0

Te piłki na Messiego mnie irytują....

2

Coś czuję że Lahoz coś odwali....

0

@DonAndresFCB piękne i prawdziwe

1

Dajcie już spokój z tymi karnymi.....dramat....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Striker poprostu się z tym musisz pogodzic

0

@Bykunn co prawda to prawda...

0

Panowie zapomnijcie o wygraniu La Liga.... Bayern też się po nas ostro przejedzie.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?