14 lipca 2020, 21:34
3
@Coutinho007 ja również
14 lipca 2020, 21:29
Dembele zaczął trenować......ciekawe jak długo wytrzyma??
13 lipca 2020, 23:00
1
@Mario96w jak będzie brakowało to też coś dorzucę...:)no i może jeszcze jakiegoś grajka od nas...:))
13 lipca 2020, 22:56
@Mario96w no i nie zapomnij te 111 baniek dopłacić:p...:))))
13 lipca 2020, 22:55
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13 lipca 2020, 22:52
No i Lautaro 111 ma asyste
13 lipca 2020, 22:42
@Mario96w jak masz pisać takie rzeczy to najpierw pomyśl
13 lipca 2020, 22:27
No dobra....można gratulować mistrzostwo białym.......w kolejnym sezonie również nie spodziewam się szału...nadzieja tylko żepo wyborach będzie nowy projekt i profesjonalne budowanie mocnej druzyny
11 lipca 2020, 21:19
Ja jebe...szok.....nie dam rady dluzej
11 lipca 2020, 21:15
Oczy mnie szczypią
11 lipca 2020, 20:58
Jordi Alba ......dramat
11 lipca 2020, 19:42
Te piłki na Messiego mnie irytują....
11 lipca 2020, 19:38
2
Coś czuję że Lahoz coś odwali....
10 lipca 2020, 23:23
@DonAndresFCB piękne i prawdziwe
10 lipca 2020, 22:59
Dajcie już spokój z tymi karnymi.....dramat....
10 lipca 2020, 22:57
10 lipca 2020, 22:31
@Striker poprostu się z tym musisz pogodzic
10 lipca 2020, 22:30
@Bykunn co prawda to prawda...
10 lipca 2020, 22:28
Panowie zapomnijcie o wygraniu La Liga.... Bayern też się po nas ostro przejedzie.....
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
@Coutinho007 ja również
3
Dembele zaczął trenować......ciekawe jak długo wytrzyma??
1
@Mario96w jak będzie brakowało to też coś dorzucę...:)no i może jeszcze jakiegoś grajka od nas...:))
1
@Mario96w no i nie zapomnij te 111 baniek dopłacić:p...:))))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No i Lautaro 111 ma asyste
0
@Mario96w jak masz pisać takie rzeczy to najpierw pomyśl
0
No dobra....można gratulować mistrzostwo białym.......w kolejnym sezonie również nie spodziewam się szału...nadzieja tylko żepo wyborach będzie nowy projekt i profesjonalne budowanie mocnej druzyny
0
Ja jebe...szok.....nie dam rady dluzej
1
Oczy mnie szczypią
1
Jordi Alba ......dramat
0
Te piłki na Messiego mnie irytują....
2
Coś czuję że Lahoz coś odwali....
0
@DonAndresFCB piękne i prawdziwe
1
Dajcie już spokój z tymi karnymi.....dramat....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Striker poprostu się z tym musisz pogodzic
0
@Bykunn co prawda to prawda...
0
Panowie zapomnijcie o wygraniu La Liga.... Bayern też się po nas ostro przejedzie.....