0

Grizmann..... ja jebe...już gorzej się nie da

0

@Dajnatace mam to samo.....odliczam każdą minutę....

0

Stoper jest potrzebny na już!!!

0

Dynamika i chęci tych młodzieńców mnie zachwyca

2

Ale ten Trincao jest super.....ale luz

2

Ale w tej Barcelonie ..rewolucja....tylu odeszło i tyłu już przyszło nowych grajków, że aż się pogubiłem....dramat

11

Thiago rozwiązałby nam kilka problemów w linii pomocy

0

@ShawnC całkowicie się z tobą zgadzam....

0

Co ja bym dał żeby tak Firpo biegał jak dzisiaj Regullion

0

Mam nadzieję że Koeman ogląda mecz Hiszpanii....

2

Mamy takiego kozaka w pomocy jak de Jong a kolejni trenerzy niszczą jego rozwój....Koeman wierzę w ciebie bo jak go odbudujesz to może być naszym super transferem

8

Oby Koeman stworzył takiego de Jonga w Barcelonie....to jest piękne jak on gra

2

Piłka de Jonga......cacko...magia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masq jest jeszcze Coutinho...

1

@VenoM zgadzam się z tobą. Ma być rewolucja to niech się dzieje, nawet kosztem twoich ruchów transferowych

0

@rafik300010 zgadzam się z tobą. Odejście Messiego paradoksalnie może nam wyjść na dobre. Jestem przekonany że zobaczymy wreszcie drużynę z błyskiem w oku i gotowa na walkę. Jest Grizmann jest Coutinho, de Jong do tego dodać zdrowego Dembele i kilku młodych, którzy aż się pała do gry i naprawdę możemy mieć super Team. Mam nadzieję że pozbędziemy się szrotu w postaci Rakiticia, Vidal, Umtitiego. Busi, Pique już tylko jako rezerwowi do tego mocny konkurent dla Alby i będzie dobrze..Visca el Barca

4

@Klimach fan super napisane. Jestem tego samego zdania. Jestem głęboko przekonany że odejście Messiego wyjdzie tej drużynie na dobre. Będziemy mieli wreszcie zespół a nie towarzystwo wzajemnej adoracji, które mało wiele co to strzela focha. Jest Grizmann, jest Coutinho, jest grupa młodych zdolnych pilkarzy, ktorzy się wręcz palą do tego aby grać i dawać z siebie wszystko na murawie. Będzie dobrze....Visca el Barca

0

@SuperPatsonFCB zgadzam się...brawo

7

@koksik2700 w punkt...w 100% się zgadzam

1

@TadeuszTaczka zgadzam się z Tobą w stu procentach...Jemu już nie zależy na klubie a tylko na własnym interesie. Teraz kiedy zaczyna się nowa era, z nowym trenerem, niedługo z nowym zarządem, on ucieka. Stracił w moich oczach bardzo dużo. Oczywiście pozostanie niesmak jego odejścia ale może z drugiej strony właśnie takie ruchy paradoksalnie pomogą odbudować drużynę w pełni tego słowa znaczeniu. Nie będzie kolesiostwa i towarzystwa wzajemnej adoracji. Będzie praca, ciężki trening i zespół naładowany i głodny zwycięstw. Przynajmniej mam taką nadzieje...Visca el Barca

0

@Janiama dlatego ja uważam że Messi powinien odejść. Czas już przyszedł na to żeby Barca uczyła się grać bez niego. Są w składzie piłkarze którzy mogą być decydujący w najważniejszych meczach. Trzeba oddać główne role innym. Myślę że jeśli postawimy na takim graczy jak Grizmann czy Coutinho to Barca może być bardzo silna.

5

Wciąż mnie trzęsie po tym co się stało....ale wstyd! Trzeci rok z rzędu jesteśmy pośmiewiskiem całego świata.

0

@Pablit ja dla mnie jeśli ma być rewolucja to bez Messiego. Trzeba mu podziękować za wszystko co zrobił dla tego klubu i układać klocki od nowa.

0

@Hiacynk zgadzam się z Tobą a jak pomyślę co z nim zrobił Davis w jednej akcji to aż mnie boli. Semedo nie był i już nie będzie piłkarzem na miarę Barcelony

0

Gdzie jest Messi??

1

Kto jeszcze chce żeby Semedo został...?????

1

Ja pierdole......kibicuje Barcelonce 25 lat....ostanie lata mogę porównać do czasów kiedy przyjeżdżało Dynamo Kijów i waliło nasz u siebie 0:4....…

4

Wygramy ten mecz i awansujemy

3

Panie Setien..zmiany poprosze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?