Mamy takiego kozaka w pomocy jak de Jong a kolejni trenerzy niszczą jego rozwój....Koeman wierzę w ciebie bo jak go odbudujesz to może być naszym super transferem
@rafik300010 zgadzam się z tobą. Odejście Messiego paradoksalnie może nam wyjść na dobre. Jestem przekonany że zobaczymy wreszcie drużynę z błyskiem w oku i gotowa na walkę. Jest Grizmann jest Coutinho, de Jong do tego dodać zdrowego Dembele i kilku młodych, którzy aż się pała do gry i naprawdę możemy mieć super Team. Mam nadzieję że pozbędziemy się szrotu w postaci Rakiticia, Vidal, Umtitiego. Busi, Pique już tylko jako rezerwowi do tego mocny konkurent dla Alby i będzie dobrze..Visca el Barca
@Klimach fan super napisane. Jestem tego samego zdania. Jestem głęboko przekonany że odejście Messiego wyjdzie tej drużynie na dobre. Będziemy mieli wreszcie zespół a nie towarzystwo wzajemnej adoracji, które mało wiele co to strzela focha. Jest Grizmann, jest Coutinho, jest grupa młodych zdolnych pilkarzy, ktorzy się wręcz palą do tego aby grać i dawać z siebie wszystko na murawie. Będzie dobrze....Visca el Barca
@TadeuszTaczka zgadzam się z Tobą w stu procentach...Jemu już nie zależy na klubie a tylko na własnym interesie. Teraz kiedy zaczyna się nowa era, z nowym trenerem, niedługo z nowym zarządem, on ucieka. Stracił w moich oczach bardzo dużo. Oczywiście pozostanie niesmak jego odejścia ale może z drugiej strony właśnie takie ruchy paradoksalnie pomogą odbudować drużynę w pełni tego słowa znaczeniu. Nie będzie kolesiostwa i towarzystwa wzajemnej adoracji. Będzie praca, ciężki trening i zespół naładowany i głodny zwycięstw. Przynajmniej mam taką nadzieje...Visca el Barca
@Janiama dlatego ja uważam że Messi powinien odejść. Czas już przyszedł na to żeby Barca uczyła się grać bez niego. Są w składzie piłkarze którzy mogą być decydujący w najważniejszych meczach. Trzeba oddać główne role innym. Myślę że jeśli postawimy na takim graczy jak Grizmann czy Coutinho to Barca może być bardzo silna.
@Hiacynk zgadzam się z Tobą a jak pomyślę co z nim zrobił Davis w jednej akcji to aż mnie boli. Semedo nie był i już nie będzie piłkarzem na miarę Barcelony
0
Grizmann..... ja jebe...już gorzej się nie da
0
@Dajnatace mam to samo.....odliczam każdą minutę....
0
Stoper jest potrzebny na już!!!
0
Dynamika i chęci tych młodzieńców mnie zachwyca
2
Ale ten Trincao jest super.....ale luz
2
Ale w tej Barcelonie ..rewolucja....tylu odeszło i tyłu już przyszło nowych grajków, że aż się pogubiłem....dramat
11
Thiago rozwiązałby nam kilka problemów w linii pomocy
0
@ShawnC całkowicie się z tobą zgadzam....
0
Co ja bym dał żeby tak Firpo biegał jak dzisiaj Regullion
0
Mam nadzieję że Koeman ogląda mecz Hiszpanii....
2
Mamy takiego kozaka w pomocy jak de Jong a kolejni trenerzy niszczą jego rozwój....Koeman wierzę w ciebie bo jak go odbudujesz to może być naszym super transferem
8
Oby Koeman stworzył takiego de Jonga w Barcelonie....to jest piękne jak on gra
2
Piłka de Jonga......cacko...magia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq jest jeszcze Coutinho...
1
@VenoM zgadzam się z tobą. Ma być rewolucja to niech się dzieje, nawet kosztem twoich ruchów transferowych
0
@rafik300010 zgadzam się z tobą. Odejście Messiego paradoksalnie może nam wyjść na dobre. Jestem przekonany że zobaczymy wreszcie drużynę z błyskiem w oku i gotowa na walkę. Jest Grizmann jest Coutinho, de Jong do tego dodać zdrowego Dembele i kilku młodych, którzy aż się pała do gry i naprawdę możemy mieć super Team. Mam nadzieję że pozbędziemy się szrotu w postaci Rakiticia, Vidal, Umtitiego. Busi, Pique już tylko jako rezerwowi do tego mocny konkurent dla Alby i będzie dobrze..Visca el Barca
4
@Klimach fan super napisane. Jestem tego samego zdania. Jestem głęboko przekonany że odejście Messiego wyjdzie tej drużynie na dobre. Będziemy mieli wreszcie zespół a nie towarzystwo wzajemnej adoracji, które mało wiele co to strzela focha. Jest Grizmann, jest Coutinho, jest grupa młodych zdolnych pilkarzy, ktorzy się wręcz palą do tego aby grać i dawać z siebie wszystko na murawie. Będzie dobrze....Visca el Barca
0
@SuperPatsonFCB zgadzam się...brawo
7
@koksik2700 w punkt...w 100% się zgadzam
1
@TadeuszTaczka zgadzam się z Tobą w stu procentach...Jemu już nie zależy na klubie a tylko na własnym interesie. Teraz kiedy zaczyna się nowa era, z nowym trenerem, niedługo z nowym zarządem, on ucieka. Stracił w moich oczach bardzo dużo. Oczywiście pozostanie niesmak jego odejścia ale może z drugiej strony właśnie takie ruchy paradoksalnie pomogą odbudować drużynę w pełni tego słowa znaczeniu. Nie będzie kolesiostwa i towarzystwa wzajemnej adoracji. Będzie praca, ciężki trening i zespół naładowany i głodny zwycięstw. Przynajmniej mam taką nadzieje...Visca el Barca
0
@Janiama dlatego ja uważam że Messi powinien odejść. Czas już przyszedł na to żeby Barca uczyła się grać bez niego. Są w składzie piłkarze którzy mogą być decydujący w najważniejszych meczach. Trzeba oddać główne role innym. Myślę że jeśli postawimy na takim graczy jak Grizmann czy Coutinho to Barca może być bardzo silna.
5
Wciąż mnie trzęsie po tym co się stało....ale wstyd! Trzeci rok z rzędu jesteśmy pośmiewiskiem całego świata.
0
@Pablit ja dla mnie jeśli ma być rewolucja to bez Messiego. Trzeba mu podziękować za wszystko co zrobił dla tego klubu i układać klocki od nowa.
0
@Hiacynk zgadzam się z Tobą a jak pomyślę co z nim zrobił Davis w jednej akcji to aż mnie boli. Semedo nie był i już nie będzie piłkarzem na miarę Barcelony
0
Gdzie jest Messi??
1
Kto jeszcze chce żeby Semedo został...?????
1
Ja pierdole......kibicuje Barcelonce 25 lat....ostanie lata mogę porównać do czasów kiedy przyjeżdżało Dynamo Kijów i waliło nasz u siebie 0:4....…
4
Wygramy ten mecz i awansujemy
3
Panie Setien..zmiany poprosze