1

Ter Stegen straszny zjazd... Niby idzie na piłkę po strzale ale wszystko jakby spóźnione

0

@Herato czyli nie jestem sam bo już myślałem że coś nie tak z konsolą.. grafika jest straszna, coś bez nazwy. Oni to mają zamiar poprawić?

1

@Kidd trafione w punkt

1

@ObiwanKenobi dokaldnie to chciałem napisać. W tej chwili żaden bokser wagi ciężkiej nie miałby szans z czołówka pięściarzy lat 90-tych

0

Oglądam sobie mecz City z Chelsea i myślę że sporo czasu upłynie zanim nasza Barca będzie w stanie rywalizować jak równy z równym z w/w druzynami

0

Granada od 10 minut już gra na czas...xd

2

Brawo Lech... pozdrowienia ŁKS Łódź

4

Mam wrażenie że jakby Bayern naprawdę chciał to by nas dojechał na maxa

0

@Chakalaka zdecydowanie najlepszy raper w historii.

0

@Volk jestem tego samego zdania

0

@barcelonaLM niestety też mam takie wrażenie...

2

Antka nie ma u nas na boisku a w tym czasie Trincao kręci piłkarzami United

1

Generalnie ciężko się to ogląda...

1

Ale pięknie poklepali

0

@QUNJ XD..........

0

@QUNJ chlopie skończ już proszę swoje złote myśli.... Uważam że każdy ma prawo do własnego zdania nawet do takiegio niemądrego (w twoim mniemaniu). Dobrze się wyspi i powoli myśl o szkole bo wakacje się koncza. Przestrzegam cię tylko przed nadmiernym optymizmem... Visca El Barca

0

@QUNJ jednak ciśnienie ci się podniosło....i nie pisz że to trzeci błąd....

0

@QUNJ po co te nerwy....jeszcze ci żyłka peknie

1

No to w tym sezonie zakończymy LM na fazie grupowej

0

No to po meczu..

0

Super to wygląda....rosnie drużyna

6

Ale mnie morda Casemiro wkur....

1

Messi w szatni PSG...
https://fb.watch/7kCHvs7it-/

0

No i pieknie .......gooool

16

Demir sposobem prowadzenia piłki przypomina Messiego...

0

@Irmscher10 Zgadzam się Tobą w stu procentach.

0

@betonito całkowicie się pod tym podpisuję. Myślę że w dłuższej perspektywie wyjdzie nam to na dobre. Oczywiście jeszcze trochę czasu minie zanim Laporta posprząta ten bałagan ale wierzę że uda się wrócić na salony

0

@Pressinho daj spokój mistrzu...Nikt nie miał wiedzy jaki jest prawdziwy stan finansów. Wyniki audytu dostał 10 dni temu. Oczywiście nie bronie Laporty bo popełnia błędy i ma również sporo za uszami ale w tej sytuacji uważam że podjął dobrą decyzję. Zatrzymanie Messiego mogło doprowadzić do bankructwa klubu. Prowadząc tak duży biznes jakim jest Barcelona i nie tylko trzeba myśleć trochę bardziej do przodu a nie tylko to co jest tu i teraz...pomysl o tym

5

Straszna pustka....czuję się jakby umarł ktoś bardzo bliski. Wiedziałem, że kiedyś ten moment nadejdzie ale teraz kiedy to się stało, to zdałem sobie sprawę, że nigdy nie byłem na to gotowy...Odeszła LEGENDA nie tylko mojego ukochanego klubu ale także LEGENDA piłki nożnej. Kibicuje Barcelonie 25 lat, przeżywałem wielkie i również tragiczne momenty ale ta chwila kiedy Laporta potwierdził, że Leo nie zagra więcej dla bordowo-granatowych barw jest dla mnie mega smutnym momentem....dzięki Leo za wszystko co dzięki Tobie przeżyłem....

0

@Pressinho ale ty niemądry jesteś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?