5 lutego 2023, 16:00
1
No to teraz Barca musi wykorzystać to podkniecie
29 stycznia 2023, 22:19
7
Brakuje mi w Barcy tego zdecydowania jakie mają prześcieradła. Grają mnóstwo jeden na jeden niemal w każdej strefie boiska
28 stycznia 2023, 20:53
0
@Korek365 pozdrawiam ciepło.
28 stycznia 2023, 20:49
@Korek365 odpuść już bo i tak nie zrozumiesz
28 stycznia 2023, 20:42
@Korek365 heh... Zejdź na ziemie...bo żyjesz dalej czasami Guardioli
28 stycznia 2023, 20:33
2
@Korek365 człowieku przestań się orać
14 stycznia 2023, 16:08
To będzie szybki dwumecz z United w Lidze Europy....może nawet już po pierwszym meczu dużo się wyjaśni...choć do lutego jeszcze sporo czasu to trzeba wierzyć że Barca wejdzie w rytm i zacznie lepiej grac
12 stycznia 2023, 22:14
Alonso Łentylator
10 grudnia 2022, 20:39
Ale nasz Dembus dzisiaj wszystko z pierwszej piłki
28 listopada 2022, 21:26
Nie wiem co te nasze ziomki od transferów widzą w Rubenie Nevesu
19 listopada 2022, 14:54
@Kessie wspaniały
8 listopada 2022, 22:24
Zobaczymy co nasz treneiro wymyśli....to jest jego czas aby pokazać jaja
8 listopada 2022, 22:22
Nic mnie tak nie irytuje jak te dyskusję naszych...tu trzeba spinać dupę i grać a nie dyskutować
8 listopada 2022, 22:21
Szybko spadamy z tronu...
4 listopada 2022, 10:59
@Prorokk to jeden z największych talentów polskiej piłki
1 listopada 2022, 22:33
4
Ten Casado więcej spokoju daje przez ten czas co gra niż Kessie przez cały mecz
29 października 2022, 22:02
Niestety ale z meczu na mecz wyglądamy coraz gorzej
29 października 2022, 21:35
Ciężko się na nich patrzy
22 października 2022, 12:16
@takisobiektos fantastyczny grajek....dawno nie było takiego talentu
16 października 2022, 19:25
Ja odniosłem wrażenie że Real nie zagrał na swoim najwyższym poziomie bo nie musiał. Nie zmusiliśmy ich do pełnego wysiłku w tym meczu
16 października 2022, 17:00
Nie mamy czego tutaj szukac
12 października 2022, 22:02
@parpe zdecydowanie. Jestem niesamowicie zaskoczony jak ten chłopak się rozwinął ....pan pilkarz
1 października 2022, 21:37
Ale Mark to wyciągnął
24 września 2022, 23:20
@FC1899Barca gdyby tylko chciał to mogły być wielką legenda....
17 września 2022, 21:39
Macie jakieś info co z Reusem?? Czy poważny uraz?
17 września 2022, 16:52
Balde jest piękny...będzie pociecha
13 września 2022, 21:35
Może macie jakiś płatny działający link
13 września 2022, 21:11
Dajcie plisss linka na priv
10 września 2022, 19:04
@macio_944 w punkt
3 września 2022, 21:19
Narazie totalny chaos
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
No to teraz Barca musi wykorzystać to podkniecie
7
Brakuje mi w Barcy tego zdecydowania jakie mają prześcieradła. Grają mnóstwo jeden na jeden niemal w każdej strefie boiska
0
@Korek365 pozdrawiam ciepło.
0
@Korek365 odpuść już bo i tak nie zrozumiesz
1
@Korek365 heh... Zejdź na ziemie...bo żyjesz dalej czasami Guardioli
2
@Korek365 człowieku przestań się orać
0
To będzie szybki dwumecz z United w Lidze Europy....może nawet już po pierwszym meczu dużo się wyjaśni...choć do lutego jeszcze sporo czasu to trzeba wierzyć że Barca wejdzie w rytm i zacznie lepiej grac
0
Alonso Łentylator
0
Ale nasz Dembus dzisiaj wszystko z pierwszej piłki
2
Nie wiem co te nasze ziomki od transferów widzą w Rubenie Nevesu
1
@Kessie wspaniały
1
Zobaczymy co nasz treneiro wymyśli....to jest jego czas aby pokazać jaja
1
Nic mnie tak nie irytuje jak te dyskusję naszych...tu trzeba spinać dupę i grać a nie dyskutować
1
Szybko spadamy z tronu...
0
@Prorokk to jeden z największych talentów polskiej piłki
4
Ten Casado więcej spokoju daje przez ten czas co gra niż Kessie przez cały mecz
1
Niestety ale z meczu na mecz wyglądamy coraz gorzej
0
Ciężko się na nich patrzy
0
@takisobiektos fantastyczny grajek....dawno nie było takiego talentu
4
Ja odniosłem wrażenie że Real nie zagrał na swoim najwyższym poziomie bo nie musiał. Nie zmusiliśmy ich do pełnego wysiłku w tym meczu
0
Nie mamy czego tutaj szukac
0
@parpe zdecydowanie. Jestem niesamowicie zaskoczony jak ten chłopak się rozwinął ....pan pilkarz
0
Ale Mark to wyciągnął
2
@FC1899Barca gdyby tylko chciał to mogły być wielką legenda....
0
Macie jakieś info co z Reusem?? Czy poważny uraz?
1
Balde jest piękny...będzie pociecha
0
Może macie jakiś płatny działający link
0
Dajcie plisss linka na priv
1
@macio_944 w punkt
0
Narazie totalny chaos