1

No to teraz Barca musi wykorzystać to podkniecie

7

Brakuje mi w Barcy tego zdecydowania jakie mają prześcieradła. Grają mnóstwo jeden na jeden niemal w każdej strefie boiska

0

@Korek365 pozdrawiam ciepło.

0

@Korek365 odpuść już bo i tak nie zrozumiesz

1

@Korek365 heh... Zejdź na ziemie...bo żyjesz dalej czasami Guardioli

2

@Korek365 człowieku przestań się orać

0

To będzie szybki dwumecz z United w Lidze Europy....może nawet już po pierwszym meczu dużo się wyjaśni...choć do lutego jeszcze sporo czasu to trzeba wierzyć że Barca wejdzie w rytm i zacznie lepiej grac

0

Alonso Łentylator

0

Ale nasz Dembus dzisiaj wszystko z pierwszej piłki

2

Nie wiem co te nasze ziomki od transferów widzą w Rubenie Nevesu

1

@Kessie wspaniały

1

Zobaczymy co nasz treneiro wymyśli....to jest jego czas aby pokazać jaja

1

Nic mnie tak nie irytuje jak te dyskusję naszych...tu trzeba spinać dupę i grać a nie dyskutować

1

Szybko spadamy z tronu...

0

@Prorokk to jeden z największych talentów polskiej piłki

4

Ten Casado więcej spokoju daje przez ten czas co gra niż Kessie przez cały mecz

1

Niestety ale z meczu na mecz wyglądamy coraz gorzej

0

Ciężko się na nich patrzy

0

@takisobiektos fantastyczny grajek....dawno nie było takiego talentu

4

Ja odniosłem wrażenie że Real nie zagrał na swoim najwyższym poziomie bo nie musiał. Nie zmusiliśmy ich do pełnego wysiłku w tym meczu

0

Nie mamy czego tutaj szukac

0

@parpe zdecydowanie. Jestem niesamowicie zaskoczony jak ten chłopak się rozwinął ....pan pilkarz

0

Ale Mark to wyciągnął

2

@FC1899Barca gdyby tylko chciał to mogły być wielką legenda....

0

Macie jakieś info co z Reusem?? Czy poważny uraz?

1

Balde jest piękny...będzie pociecha

0

Może macie jakiś płatny działający link

0

Dajcie plisss linka na priv

1

@macio_944 w punkt

0

Narazie totalny chaos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?