0

Wojtuś nie pogra patrząc jak wygląda Penia

0

Powinna być drugą żółtą...nie ma co gadać

0

@MessiForeverTheBest komentarz cudo

4

Wczoraj Raphinia był przekozakiem ale trzeba oddać że Casado wyrasta nam na szefa. Razem z Pedrim wyglądali wczoraj świetnie jak cały zespół zresztą. Casado genialnie się ustawiał, czytał gra a i z piłką również był bardzo pewny. Będzie z niego mega pociecha.

4

@Lola120 Casado dla mnie też kozak. Czytanie gry, ustawianie się, super poziom.

1

No nasza kadra wygląda już naprawdę dobrze. Jeszcze jak wrócą stoperzy to będzie mocna ekipa

0

Dawidowicz to jest placek

0

@Kgorecki2500 poszło w kolanie wszystko co moglo

0

@KrychaFCB moim zdaniem to karny dla Realu

0

Ten mecz pokazuje jak słaba mają glebie składu

2

Guillaume Restes jest wymieniany w gronie następców Matsa..to jest bardzo ciekawy bramkarz o dużym potencjale

0

@Keson komentarz w punkt

1

Wreszcie oglądamy drużynę/kolektyw a nie indywidualności grające pod siebie

1

Pachnie dzisiaj Manitą

13

W tym okienku transferowym największym, najlepszym i kluczowym transferem jest Hansi Flick..

0

@Linnox to jest człowiek dzięki któremu pokochałem Barce

0

@Odcinkowy pewnie jeszcze będzie narzekanie tych placków

4

Kurcze..dzisiaj oglądając ten mecz byłem pewny że Barca w końcu strzeli i wygra to spotkanie. Grali naprawdę bardzo obiecująco i przede wszystkim na dużym tempie i super intensywności...brawo dla trenera i dla chłopaków super mecz

1

@Peciak tu większość wychowana na Fifie czy innych Football Managerach więc myślą że za jednym kliknięciem myszki zrobią Dream Team

0

@kakusus to nie fifa

2

@MesQueUnClub_87 super piękny komentarz

0

@Kgorecki2500 Powychodziły ze swoich nor te madrycke placki...gdzie oni byli jak Barca lała ich co mecz

2

@Arden w punkt... Tutaj sami dyrektorzy sportowi, agenci piłkarscy i nawet kilku prezydentów wielkich klubów się znajdzie a większość z nich ma piżamy w Avengersow i jedynie co kiedyś kopali to dołki szpadelkiem w piaskownicy. Pozdrawiam

10

Coś czuję że sprawa z Nico rozstrzygnie się na konferencji Verattiego... Ten nasz klub to naprawdę kabaret na wysokim poziomie

1

@Messibestplayerintheworld i bardzo dobrze bo cała LaBamba łyka te newsy jak pelikan

0

Szanowni, co myślicie o Merino? 25 mln plus zmienne w naszej sytuacji to chyba rozsądną cena. Zawodnik sprawdzony, bardzo dobry technicznie. Czy waszym zdaniem to jest dobry kierunek?

0

@Matheu12 a dlaczego nie??

0

@regatta52 ja się wciąż zastanawiam dlaczego on nie gra w Barcelonie.

3

Mam nadzieję że to tylko mocne stłuczenie Perdiego

0

Co myślicie o Onanie w dzisiejszym meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?