Wczoraj Raphinia był przekozakiem ale trzeba oddać że Casado wyrasta nam na szefa. Razem z Pedrim wyglądali wczoraj świetnie jak cały zespół zresztą. Casado genialnie się ustawiał, czytał gra a i z piłką również był bardzo pewny. Będzie z niego mega pociecha.
Kurcze..dzisiaj oglądając ten mecz byłem pewny że Barca w końcu strzeli i wygra to spotkanie. Grali naprawdę bardzo obiecująco i przede wszystkim na dużym tempie i super intensywności...brawo dla trenera i dla chłopaków super mecz
@Arden w punkt... Tutaj sami dyrektorzy sportowi, agenci piłkarscy i nawet kilku prezydentów wielkich klubów się znajdzie a większość z nich ma piżamy w Avengersow i jedynie co kiedyś kopali to dołki szpadelkiem w piaskownicy. Pozdrawiam
Szanowni, co myślicie o Merino? 25 mln plus zmienne w naszej sytuacji to chyba rozsądną cena. Zawodnik sprawdzony, bardzo dobry technicznie. Czy waszym zdaniem to jest dobry kierunek?
0
Wojtuś nie pogra patrząc jak wygląda Penia
0
Powinna być drugą żółtą...nie ma co gadać
0
@MessiForeverTheBest komentarz cudo
4
Wczoraj Raphinia był przekozakiem ale trzeba oddać że Casado wyrasta nam na szefa. Razem z Pedrim wyglądali wczoraj świetnie jak cały zespół zresztą. Casado genialnie się ustawiał, czytał gra a i z piłką również był bardzo pewny. Będzie z niego mega pociecha.
4
@Lola120 Casado dla mnie też kozak. Czytanie gry, ustawianie się, super poziom.
1
No nasza kadra wygląda już naprawdę dobrze. Jeszcze jak wrócą stoperzy to będzie mocna ekipa
0
Dawidowicz to jest placek
0
@Kgorecki2500 poszło w kolanie wszystko co moglo
0
@KrychaFCB moim zdaniem to karny dla Realu
0
Ten mecz pokazuje jak słaba mają glebie składu
2
Guillaume Restes jest wymieniany w gronie następców Matsa..to jest bardzo ciekawy bramkarz o dużym potencjale
0
@Keson komentarz w punkt
1
Wreszcie oglądamy drużynę/kolektyw a nie indywidualności grające pod siebie
1
Pachnie dzisiaj Manitą
13
W tym okienku transferowym największym, najlepszym i kluczowym transferem jest Hansi Flick..
0
@Linnox to jest człowiek dzięki któremu pokochałem Barce
0
@Odcinkowy pewnie jeszcze będzie narzekanie tych placków
4
Kurcze..dzisiaj oglądając ten mecz byłem pewny że Barca w końcu strzeli i wygra to spotkanie. Grali naprawdę bardzo obiecująco i przede wszystkim na dużym tempie i super intensywności...brawo dla trenera i dla chłopaków super mecz
1
@Peciak tu większość wychowana na Fifie czy innych Football Managerach więc myślą że za jednym kliknięciem myszki zrobią Dream Team
0
@kakusus to nie fifa
2
@MesQueUnClub_87 super piękny komentarz
0
@Kgorecki2500 Powychodziły ze swoich nor te madrycke placki...gdzie oni byli jak Barca lała ich co mecz
2
@Arden w punkt... Tutaj sami dyrektorzy sportowi, agenci piłkarscy i nawet kilku prezydentów wielkich klubów się znajdzie a większość z nich ma piżamy w Avengersow i jedynie co kiedyś kopali to dołki szpadelkiem w piaskownicy. Pozdrawiam
10
Coś czuję że sprawa z Nico rozstrzygnie się na konferencji Verattiego... Ten nasz klub to naprawdę kabaret na wysokim poziomie
1
@Messibestplayerintheworld i bardzo dobrze bo cała LaBamba łyka te newsy jak pelikan
0
Szanowni, co myślicie o Merino? 25 mln plus zmienne w naszej sytuacji to chyba rozsądną cena. Zawodnik sprawdzony, bardzo dobry technicznie. Czy waszym zdaniem to jest dobry kierunek?
0
@Matheu12 a dlaczego nie??
0
@regatta52 ja się wciąż zastanawiam dlaczego on nie gra w Barcelonie.
3
Mam nadzieję że to tylko mocne stłuczenie Perdiego
0
Co myślicie o Onanie w dzisiejszym meczu?