0

@Matix90 jedz i nie zapomnij się spakować

4

Szkoda strzepic na was ryja....pseudo trenerzy

1

@Losiex dokładnie w punkt....przy tym czym dysponuje Xavi od kilku dobrych tygodni to wycisnął bardzo dużo

1

Wspaniale się was czyta....który pierwszy na posadę trenera Barcy, ręką w gore

1

Widzę że na La rambli sami trenerzy z papierami UEFA Pro

0

@bari_94 ale co byś zrobił inaczej??popisz się!!!kogo byś wprowadził z ławki innego słucham z pełną koncentracja

1

@ciema nie da się słuchać tych pojebow komentatorow

3

Świderski to dziś PAN piłkarz

11

Gdyby Milik strzelał do Tupaca to słynny raper mialby właśnie 52 lata

0

@tristan87 przemysł o co pytasz....

0

Witam ziomusi smacznej kawusi. Obowiązek narodowy wypełniony!!

0

Dziękuję do widzenia

1

@Roobo liczę że jak przyjdzie Roque to posadzi Lewego na ławę ale to tylko marzenia ściętej głowy mając za sterami Xaviego

2

Lewy jakiś taki jak w Barcy... Czyli go nie ma

0

No trzeba powiedzieć że nasza kadra wygląda naprawdę dobrze. Teraz czas aby Generał wyciągnął z niej cały potencjał.

1

To pokazuje jakim Xavi jest betonem

2

Tak będą z nami grać i jeżeli nie bedzie przyspieszenia, elementu zaskoczenia to możemy sobie tak pykac po obwodzie jak w szczypiorniaku....sorry ale jesteśmy mega bezpłuciowi

1

Oczy krwawią od tej gry Barcy

0

@GeneralXavi oni nie są z Lodzi

0

Klubem Łodzi jest ŁKS!!!!!!!

6

@Encore dla mnie najlepsza 9-tka ostatnich 25 lat. Kompletny piłkarz

1

@Tarins ja bym go wypożyczył bez obowiązku wykupu ale oczywiście z ustalana cena w razie gdyby jakimś cudem miał piękny sezon i wtedy się decydował czy kupić go na stałe. Myślę że ma papiery na granie i być może zmiana otoczenia i inny styl gry pomoże mu odzyskać najlepsza wersje

1

@P33ck zdaje sobie sprawę że nie są w ścisłym gronie faworytów do mistrza. Top 4 będzie wielkim sukcesem. Nie będę ukrywał że trochę kieruje się też sympatią do tego klubu i stąd mój wybór ;)

1

@P33ck stawiam na Romę w tym sezonie, choć tak jak piszesz Inter jest najmocniejszy kadrowo

0

Kovacic wygląda dobrze w takim graniu. Nie widać w sumie że jest tu nowy

1

Pięknie nas wczoraj przekręcili. Mam niestety poczucie że to dopiero początek. Będzie takich sytuacji wiecej

0

Heheh.... kto myślał że dzisiaj wygramy???palec pod budke

0

@Dayan016 w sumie racja

0

Ja jebe...Abde a nie Fati?? Oby Xavi miał racje

0

@AduŚ07 w sumie to ja też...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?