Tak będą z nami grać i jeżeli nie bedzie przyspieszenia, elementu zaskoczenia to możemy sobie tak pykac po obwodzie jak w szczypiorniaku....sorry ale jesteśmy mega bezpłuciowi
@Tarins ja bym go wypożyczył bez obowiązku wykupu ale oczywiście z ustalana cena w razie gdyby jakimś cudem miał piękny sezon i wtedy się decydował czy kupić go na stałe. Myślę że ma papiery na granie i być może zmiana otoczenia i inny styl gry pomoże mu odzyskać najlepsza wersje
@P33ck zdaje sobie sprawę że nie są w ścisłym gronie faworytów do mistrza. Top 4 będzie wielkim sukcesem. Nie będę ukrywał że trochę kieruje się też sympatią do tego klubu i stąd mój wybór ;)
0
@Matix90 jedz i nie zapomnij się spakować
4
Szkoda strzepic na was ryja....pseudo trenerzy
1
@Losiex dokładnie w punkt....przy tym czym dysponuje Xavi od kilku dobrych tygodni to wycisnął bardzo dużo
1
Wspaniale się was czyta....który pierwszy na posadę trenera Barcy, ręką w gore
1
Widzę że na La rambli sami trenerzy z papierami UEFA Pro
0
@bari_94 ale co byś zrobił inaczej??popisz się!!!kogo byś wprowadził z ławki innego słucham z pełną koncentracja
1
@ciema nie da się słuchać tych pojebow komentatorow
3
Świderski to dziś PAN piłkarz
11
Gdyby Milik strzelał do Tupaca to słynny raper mialby właśnie 52 lata
0
@tristan87 przemysł o co pytasz....
0
Witam ziomusi smacznej kawusi. Obowiązek narodowy wypełniony!!
0
Dziękuję do widzenia
1
@Roobo liczę że jak przyjdzie Roque to posadzi Lewego na ławę ale to tylko marzenia ściętej głowy mając za sterami Xaviego
2
Lewy jakiś taki jak w Barcy... Czyli go nie ma
0
No trzeba powiedzieć że nasza kadra wygląda naprawdę dobrze. Teraz czas aby Generał wyciągnął z niej cały potencjał.
1
To pokazuje jakim Xavi jest betonem
2
Tak będą z nami grać i jeżeli nie bedzie przyspieszenia, elementu zaskoczenia to możemy sobie tak pykac po obwodzie jak w szczypiorniaku....sorry ale jesteśmy mega bezpłuciowi
1
Oczy krwawią od tej gry Barcy
0
@GeneralXavi oni nie są z Lodzi
0
Klubem Łodzi jest ŁKS!!!!!!!
6
@Encore dla mnie najlepsza 9-tka ostatnich 25 lat. Kompletny piłkarz
1
@Tarins ja bym go wypożyczył bez obowiązku wykupu ale oczywiście z ustalana cena w razie gdyby jakimś cudem miał piękny sezon i wtedy się decydował czy kupić go na stałe. Myślę że ma papiery na granie i być może zmiana otoczenia i inny styl gry pomoże mu odzyskać najlepsza wersje
1
@P33ck zdaje sobie sprawę że nie są w ścisłym gronie faworytów do mistrza. Top 4 będzie wielkim sukcesem. Nie będę ukrywał że trochę kieruje się też sympatią do tego klubu i stąd mój wybór ;)
1
@P33ck stawiam na Romę w tym sezonie, choć tak jak piszesz Inter jest najmocniejszy kadrowo
0
Kovacic wygląda dobrze w takim graniu. Nie widać w sumie że jest tu nowy
1
Pięknie nas wczoraj przekręcili. Mam niestety poczucie że to dopiero początek. Będzie takich sytuacji wiecej
0
Heheh.... kto myślał że dzisiaj wygramy???palec pod budke
0
@Dayan016 w sumie racja
0
Ja jebe...Abde a nie Fati?? Oby Xavi miał racje
0
@AduŚ07 w sumie to ja też...