0

@Rewolucja123 obojetnie

0

Jak tak patrzę na mecz Liverpoolu z Arsenalem to aż strach pomyśleć co oni Barcelonce zrobią z naszej katalońskiej pupy jak trafimy na nich w LM

2

Mozemy mistrzostwo wsadzić między bajki. ....pierwszy tytuł właśnie odjechał..ciekawe co powie treneiro....stawiam że powie że liga jeszcze nie odjechała...XD ....

3

Visca el Barca Visca el Catalunia.....Barca dzisiaj wygrywa i zaczyna marsz po Mistrza

0

@Rewolucja123 i masz te swoje sytuacje....1:3..konkret

0

@Kamiloza91 i co z tego??

1

Mistrzostwo......hahahhaahhahahahahahaha

0

Ale się z nami bawia

0

Cieszmy się że nie jest 1:4.. bo lekko moglo tyle wpaść

0

Pięknie nas wyjaśnili....klepia nas jak Najman mate...

0

Korzystał ktoś z transportu polskiego w samej Barcelonie? Chodzi mi o busy czy taksówki, które wożą po miescie? Macie jakieś opinie czy warto?

0

Szanowni, pytanie mam do Was. Czy będąc w Barcelonie na meczu korzystał ktoś z was z transportu polskich przewoźników? Jeśli tak to jakie macie rady, spostrzeżenia? Warto korzystać?

0

Szanowni, wybieram się pod koniec stycznia na mecz z Villarrealem i mam do was pytanie. Macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie dają w Barcelonie dobre jedzenie i jak najlepiej przemieszczać się między hotelem a stadionem?

0

@Rewolucja123 w punkt

4

Real gra dzisiaj konkretnie...nie bawi się w bezsensowne klepanie tylko idzie po swoje...

1

@analitykTaktyki kibicem się jest a nie bywa i to tylko kiedy drużynie idzie ....

1

@Rastafarnianin ja kibicuje Barcelonie od 1994 roku i pamiętam duuuuzo gorsze czasy niż to co się dzieje teraz. Uważam że nie ma co narzekać tylko trzeba dalej wspierać

0

Arajuo kontuzja..... przywodziciel

0

@Mily-95 ja też...xd

0

Moim zdaniem to wszystko to wina murawy

1

Nasi nie wiedzą gdzie sa

0

@Maker0 myślę podobnie jak ty ale oczywiście znajdzie się tu mnóstwo trenerskich osobistości które powiedzą zupelnie coś innego. Xavi fakt zmianami nie pomógł ale kogo miał wpuścić żeby odzyskać kontrolę? Spokojnie ja wrócą kontuzjowani to i kontrola meczu będzie lepsza a i Xavi będzie miał wiecej możliwości reagowania podczas meczu. Visca el Barca

0

@syngoku1 ja staram się patrzeć z perspektywy boiska bo sam jestem trenerem (tylko u12 :)) i inaczej widzę pewne rzeczy. Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii ale dalej będę bronił Xaviego. Nie pomógł zmianami zgadzam się ale kogo miał wpuścić w mecz który ewidentnie wymykał się z pod kontroli?? Koleś musi grać tym samym składem od kilku dobrych tygodni. Chłopaki są zajechani i zwyczajnie brakło paliwa. Mimi tego wyniku uważam że możemy patrzeć z dużym optymizmem bo w pełnym składzie gdzie trener ma więcej możliwości Real byłby dojechany...visca el barca

0

@mleczkoo dokładnie...poprostu brakło paliwa i tyle .....mimo że dzisiaj przegraliśmy to uważam że można patrzeć optymistycznie

0

@syngoku1 wiem to doskonałe ale warto jednak patrzeć globalnie na sytuację Barcy a nie tylko przez pryzmat tego meczu

0

@syngoku1 ja zdaje sobie sprawe że to był indywidualny błąd ale chcę tylko uświadomić że z perspektywy boiska to wszystko wygląda inaczej niż z perspektywy telewizora... jak ktoś choć odrobinę grał w piłkę i nie mówię tu o orliku to wie o czym mowie. Wielu tutaj telewizorowych szkoleniowców...za wielu

0

@parpe wejdź na boisko i pokaż jak to się robi madralo

4

@MesQueUnClub96 dramat co tu się wypisuje....mam wrażenie że każdy jest po kursach UEFA Pro i zjadł żeby na trenerce a prawda jest taka że poważna piłkę widzieli tylko w telewizji i na youtubie

0

Komentarz usunięty

0

@Matix90 jedz i nie zapomnij się spakować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?