11 stycznia 2026, 20:30
0
@LukaszFan tragedia...same złe decyzje
4 stycznia 2026, 16:53
6
Betis to dzisiaj rozkłada nogi elegancko
28 grudnia 2025, 10:04
1
@Popitek12 Łódź pozdrawia
21 grudnia 2025, 17:08
@StevenGastonMartin99 nie jesteś sam....dawno tak bezpłciowego piłkarza nie widzialem
21 grudnia 2025, 13:23
Christiansen po ACL ....
20 grudnia 2025, 21:42
@FCB24 proszę cię . ...jak masz pisać takie rzeczy to nie tutaj
16 grudnia 2025, 17:37
@Criss18Barca trenowałem z pierwszym zespołem ŁKS Łódź, wtedy do dużego grania wchodził Marek Saganowski....był piekielnie dobry
13 grudnia 2025, 20:28
9
Eric dzisiaj kozacki mecz..ale ten chłopak się rozwija
9 grudnia 2025, 22:21
22
Kosowski jak zamilkł z komentarzem.....madridista
9 grudnia 2025, 21:48
Balde to ani z przodu ani z tylu
8 grudnia 2025, 07:38
real madryt myśli że in vitro to pizzeria
7 grudnia 2025, 12:59
5
Wczoraj świetne wejście Bernala... Jak będzie zdrowy to będziemy mieli z niego pocieche
2 grudnia 2025, 22:07
@taxky Balde to zostanie wiecznym talentem
29 listopada 2025, 15:41
7
Mam nadzieję że Bernal schowa de Jonga do kieszeni...
26 listopada 2025, 21:51
@FCB24 ale panuje optymizm
25 listopada 2025, 22:59
@partymaker Balde ma tylko szybkość i nic więcej....zero podania...w obronie średni...generalnie inteligencja boiskowa też średnio
25 listopada 2025, 22:42
3
Niesamowita różnica w fizyczności...składają nas jak kartki...
25 listopada 2025, 22:29
@Encore co by zrobiła????
25 listopada 2025, 22:28
@Dankho94isback bez komentarza
25 listopada 2025, 22:25
@Dankho94isback ślepcy z was
25 listopada 2025, 22:24
@kejdzi dzisiaj każdy został zniszczony
25 listopada 2025, 22:23
Jesteśmy średniakiem europejskim w dodatku bez kasy....trzeba się do tego przyzwyczaić
25 listopada 2025, 22:20
@zenoowity dokładnie..jesteśmy średniakiem europejskim
25 listopada 2025, 21:29
Ale nas jadą....jak młodych
25 listopada 2025, 09:04
Mordeczki zostawcie śmietankowych ...niech się tam gryzą ...nasza karawana jedzie dalej... dzisiaj trzeba się skupić na naszym meczu, mega ważnym i bardzo trudnym. Dzisiaj zapowiada się wojna zresztą jak zawsze z Chelsea. Oby tylko wstydu nie bylo
22 listopada 2025, 17:37
@Borry dokładnie...niech tam gnije
14 listopada 2025, 22:42
2
Dochodzą wiadomości ze Florentino Perez ustępuje w 2026 roku że stanowiska
9 listopada 2025, 21:45
Komentarz usunięty przez użytkownika
@KobeFR ręcznik niestety
9 listopada 2025, 21:38
Blade nie wie co się dzieje...w obronie nic
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@LukaszFan tragedia...same złe decyzje
6
Betis to dzisiaj rozkłada nogi elegancko
1
@Popitek12 Łódź pozdrawia
0
@StevenGastonMartin99 nie jesteś sam....dawno tak bezpłciowego piłkarza nie widzialem
1
Christiansen po ACL ....
0
@FCB24 proszę cię . ...jak masz pisać takie rzeczy to nie tutaj
0
@Criss18Barca trenowałem z pierwszym zespołem ŁKS Łódź, wtedy do dużego grania wchodził Marek Saganowski....był piekielnie dobry
9
Eric dzisiaj kozacki mecz..ale ten chłopak się rozwija
22
Kosowski jak zamilkł z komentarzem.....madridista
0
Balde to ani z przodu ani z tylu
6
real madryt myśli że in vitro to pizzeria
5
Wczoraj świetne wejście Bernala... Jak będzie zdrowy to będziemy mieli z niego pocieche
1
@taxky Balde to zostanie wiecznym talentem
7
Mam nadzieję że Bernal schowa de Jonga do kieszeni...
0
@FCB24 ale panuje optymizm
1
@partymaker Balde ma tylko szybkość i nic więcej....zero podania...w obronie średni...generalnie inteligencja boiskowa też średnio
3
Niesamowita różnica w fizyczności...składają nas jak kartki...
0
@Encore co by zrobiła????
0
@Dankho94isback bez komentarza
0
@Dankho94isback ślepcy z was
0
@kejdzi dzisiaj każdy został zniszczony
3
Jesteśmy średniakiem europejskim w dodatku bez kasy....trzeba się do tego przyzwyczaić
0
@zenoowity dokładnie..jesteśmy średniakiem europejskim
0
Ale nas jadą....jak młodych
3
Mordeczki zostawcie śmietankowych ...niech się tam gryzą ...nasza karawana jedzie dalej... dzisiaj trzeba się skupić na naszym meczu, mega ważnym i bardzo trudnym. Dzisiaj zapowiada się wojna zresztą jak zawsze z Chelsea. Oby tylko wstydu nie bylo
0
@Borry dokładnie...niech tam gnije
2
Dochodzą wiadomości ze Florentino Perez ustępuje w 2026 roku że stanowiska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KobeFR ręcznik niestety
1
Blade nie wie co się dzieje...w obronie nic