0

Lobotka to jest sztos

0

@LukaszFan życzę i Tobie i Toniemu aby to nie był ostatni mecz :))

5

Dzisiaj Toni Kroos może zagrać swój ostatni mecz. Szacun dla gościa piękna kariera.

0

@Kapitan hawk Stanowczo. Tutaj jest tylu fachowców którzy zjedli zęby w nie jednej szatni, że ciężko wybrać tego najbardziej odpowiedniego.

1

Jako to powiedział kiedyś Tito Vilanouva... Odważnie,rozważnie i z jajami....do boju Orły

0

Szanowni, czy ktoś z Was używa smartfona OnePlus Nord 3? Jeśli tak to proszę o Wasze opinie o tym urządzeniu. Plusy i minusy. Z góry dziekuje

0

Dzisiaj czytałem że Flicku chce Palociosa z Leverkusen. Oczywiście to pewnie wielkie plotki ale czysto hipotetycznie to co sądzicie o takim wzmocnieniu na pozycję DMF?

0

@Fake69 żeby móc rywalizować na dobrym poziomie, to współczesny football wymaga aby mieć szeroka i wyrównana kadrę. Lepiej mieć ból głowy że masz kilku graczy na jedną pozycję niż ból że nie ma kim obstawić danych pozycji bo kontuzje bo kartki itp

2

@sergio5 gdyby nie kontuzje to piłkarz na wielki klub i zdobywca ZP

0

@Gaucho nie wiemy dokładnie jaka jest sytuacja klubu. Możemy tylko się domyślać czytając bzdury dziennikarskie. Nie stać nas na trenera z TOPu a co dopiero na piłkarzy. Sytuacja jest fatalna ale jak kibicuje 30 lat mojej ukochanej Barcelonie to bywaliśmy w gorszych czasach i wychodziliśmy zwycięsko i to musi być paliwem na lepsze jutro

1

@kondi21 brawo ty....dumni po zwycięstwie wierni po porażce. Wrócimy silniejsi to pewne.

0

@Cule1234 do rotacji bardzo solidny grajek. Plus za darmo

0

Patrząc na to dzisiaj co się odwala to współczuję Xaviemu że musi sie z takimi plackami użerać

1

@NeroTFP1 genialny piłkarz, super lewa nogą,strzał, podanie. Ja zacząłem kibicowanie od magii Romario ale Rivaldo też pięknie gral

1

@pt9 zgoda, ale patrząc na poziom Pedriego i de Jonga to Gundo wygląda przy nich na top. O Araujo nie będę się wypowiadal bo to kolejny duży mecz gdzie nie dojeżdża

1

@pt9 topowy z tej trójki to tylko Gundo. Pozostała dwójka to tylko średnia krajowa

0

@626 zgadzam się z Tobą. De Jong to totalnie bezproduktywny zawodnik i jeden z największych hamulcowych w Europie. Może aż za ostro ale niestety niczym się ten chłopak nie broni

2

Szanowni, są jakieś wieści o kontuzji Diabyego z Valencji bo wyglądało to strasznie

0

Panowie jaki polecacie plecak na laptopa. Macie jakieś sprawdzone modele?

0

Dziennikarstwo w Eleven na poziomie sedesu

3

Jak dalej tak to będzie wyglądało że Ferran i Felix będą strzelali a na to wszystko dołoży jeszcze Victor swoje trafienia to Lewy nie podniesie się ławki

0

Fizycznie odstajemy niewiarygodnie....każdy pojedynek bark w bark to nasi odbijają się jak od sciany

0

Real jak na treningu

1

Z czym do ludzi....panowie....

0

Niestety ale gramy gorzej niz za Koemana. Tam tłumaczyłem sobie że brakuje poprostu czystej jakości piłkarskiej ale tutaj na papierze mamy świetny skład a wygląda to tragicznie

1

Xavi bierz jedynie bagaż podręczny i żegnam

0

Szanowni, orientuje się ktoś jak teraz wygląda możliwość zwiedzania muzeum Barcy? Czy trwający remont stadionu wplywa na to jakoś znacząco?

9

Mordy....najlepszego w Nowym Roku i żeby Barca pokazała swoją najlepszą wersję....Visca el Barca Visca el Catalunia

0

@Kgorecki2500 idź spać Pisiorku

0

@Rewolucja123 oj tam oj tam....wiecie o co chodzi...poprostu porównuje to granie do naszych much w smole to strach pomyśleć jak się nie ogarniemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?