Dzisiaj czytałem że Flicku chce Palociosa z Leverkusen. Oczywiście to pewnie wielkie plotki ale czysto hipotetycznie to co sądzicie o takim wzmocnieniu na pozycję DMF?
@Fake69 żeby móc rywalizować na dobrym poziomie, to współczesny football wymaga aby mieć szeroka i wyrównana kadrę. Lepiej mieć ból głowy że masz kilku graczy na jedną pozycję niż ból że nie ma kim obstawić danych pozycji bo kontuzje bo kartki itp
@Gaucho nie wiemy dokładnie jaka jest sytuacja klubu. Możemy tylko się domyślać czytając bzdury dziennikarskie. Nie stać nas na trenera z TOPu a co dopiero na piłkarzy. Sytuacja jest fatalna ale jak kibicuje 30 lat mojej ukochanej Barcelonie to bywaliśmy w gorszych czasach i wychodziliśmy zwycięsko i to musi być paliwem na lepsze jutro
@pt9 zgoda, ale patrząc na poziom Pedriego i de Jonga to Gundo wygląda przy nich na top. O Araujo nie będę się wypowiadal bo to kolejny duży mecz gdzie nie dojeżdża
@626 zgadzam się z Tobą. De Jong to totalnie bezproduktywny zawodnik i jeden z największych hamulcowych w Europie. Może aż za ostro ale niestety niczym się ten chłopak nie broni
Jak dalej tak to będzie wyglądało że Ferran i Felix będą strzelali a na to wszystko dołoży jeszcze Victor swoje trafienia to Lewy nie podniesie się ławki
Niestety ale gramy gorzej niz za Koemana. Tam tłumaczyłem sobie że brakuje poprostu czystej jakości piłkarskiej ale tutaj na papierze mamy świetny skład a wygląda to tragicznie
0
Lobotka to jest sztos
0
@LukaszFan życzę i Tobie i Toniemu aby to nie był ostatni mecz :))
5
Dzisiaj Toni Kroos może zagrać swój ostatni mecz. Szacun dla gościa piękna kariera.
0
@Kapitan hawk Stanowczo. Tutaj jest tylu fachowców którzy zjedli zęby w nie jednej szatni, że ciężko wybrać tego najbardziej odpowiedniego.
1
Jako to powiedział kiedyś Tito Vilanouva... Odważnie,rozważnie i z jajami....do boju Orły
0
Szanowni, czy ktoś z Was używa smartfona OnePlus Nord 3? Jeśli tak to proszę o Wasze opinie o tym urządzeniu. Plusy i minusy. Z góry dziekuje
0
Dzisiaj czytałem że Flicku chce Palociosa z Leverkusen. Oczywiście to pewnie wielkie plotki ale czysto hipotetycznie to co sądzicie o takim wzmocnieniu na pozycję DMF?
0
@Fake69 żeby móc rywalizować na dobrym poziomie, to współczesny football wymaga aby mieć szeroka i wyrównana kadrę. Lepiej mieć ból głowy że masz kilku graczy na jedną pozycję niż ból że nie ma kim obstawić danych pozycji bo kontuzje bo kartki itp
2
@sergio5 gdyby nie kontuzje to piłkarz na wielki klub i zdobywca ZP
0
@Gaucho nie wiemy dokładnie jaka jest sytuacja klubu. Możemy tylko się domyślać czytając bzdury dziennikarskie. Nie stać nas na trenera z TOPu a co dopiero na piłkarzy. Sytuacja jest fatalna ale jak kibicuje 30 lat mojej ukochanej Barcelonie to bywaliśmy w gorszych czasach i wychodziliśmy zwycięsko i to musi być paliwem na lepsze jutro
1
@kondi21 brawo ty....dumni po zwycięstwie wierni po porażce. Wrócimy silniejsi to pewne.
0
@Cule1234 do rotacji bardzo solidny grajek. Plus za darmo
0
Patrząc na to dzisiaj co się odwala to współczuję Xaviemu że musi sie z takimi plackami użerać
1
@NeroTFP1 genialny piłkarz, super lewa nogą,strzał, podanie. Ja zacząłem kibicowanie od magii Romario ale Rivaldo też pięknie gral
1
@pt9 zgoda, ale patrząc na poziom Pedriego i de Jonga to Gundo wygląda przy nich na top. O Araujo nie będę się wypowiadal bo to kolejny duży mecz gdzie nie dojeżdża
1
@pt9 topowy z tej trójki to tylko Gundo. Pozostała dwójka to tylko średnia krajowa
0
@626 zgadzam się z Tobą. De Jong to totalnie bezproduktywny zawodnik i jeden z największych hamulcowych w Europie. Może aż za ostro ale niestety niczym się ten chłopak nie broni
2
Szanowni, są jakieś wieści o kontuzji Diabyego z Valencji bo wyglądało to strasznie
0
Panowie jaki polecacie plecak na laptopa. Macie jakieś sprawdzone modele?
0
Dziennikarstwo w Eleven na poziomie sedesu
3
Jak dalej tak to będzie wyglądało że Ferran i Felix będą strzelali a na to wszystko dołoży jeszcze Victor swoje trafienia to Lewy nie podniesie się ławki
0
Fizycznie odstajemy niewiarygodnie....każdy pojedynek bark w bark to nasi odbijają się jak od sciany
0
Real jak na treningu
1
Z czym do ludzi....panowie....
0
Niestety ale gramy gorzej niz za Koemana. Tam tłumaczyłem sobie że brakuje poprostu czystej jakości piłkarskiej ale tutaj na papierze mamy świetny skład a wygląda to tragicznie
1
Xavi bierz jedynie bagaż podręczny i żegnam
0
Szanowni, orientuje się ktoś jak teraz wygląda możliwość zwiedzania muzeum Barcy? Czy trwający remont stadionu wplywa na to jakoś znacząco?
9
Mordy....najlepszego w Nowym Roku i żeby Barca pokazała swoją najlepszą wersję....Visca el Barca Visca el Catalunia
0
@Kgorecki2500 idź spać Pisiorku
0
@Rewolucja123 oj tam oj tam....wiecie o co chodzi...poprostu porównuje to granie do naszych much w smole to strach pomyśleć jak się nie ogarniemy