0

Ale że Jong wszystko zwalnia...

2

Wszystkie bramki tracimy tak samo w każdym meczu...

1

To jest nie do wiary...nawet tutaj drukują pod prześcieradła

2

Ale Kounde jest pod formą...nawet z autu źle wybija..szok jaki zjazd

0

@gumaz pomidorowa

0

@NeroTFP1 widać słychać i czuć że nie jest skupiony na pracy i footballu ..glowa nie dojeżdża i teraz mamy efekt

0

@Arden zdecydowanie dwa poziomy lepszy

1

Jak dla mnie Yamal do zmiany.... wszystko odpuszcza w obronie.. nie biega nie walczy

0

@Filipem ten koleś jest straszny a do tego wzięli do komentowania gościa z wada wymowy

0

Po co kupować 9-tke...dawać Ronalda na następny sezon

4

Strach pomyśleć co z nami zrobi Real...przy takiej obronie

0

@barteq tak, a czego nie rozumiesz

9

Mecz z PSG nie był wypadkiem przy pracy. Ewidentnie widać że jesteśmy w zadyszce

1

@mkord dokładnie....i musieli dodać że Hujsen dostał czerwo zupełnie niesprawiedliwie

0

Do komentowania meczu prześcieradel dali dwóch białych......nie da się słuchać tego pier....enia

2

Hymn Liverpoolu kozacko brzmi

0

@Faro gram od zawsze i teraz ta aktualizacja jest naprawdę dobra.

1

@Konradowskyy ja od lat gram w PESa a teraz eFootball i nie narzekam. Oczywiście jest sporo niedociągnięć ale gameplay jest naprawdę niezły a teraz jak zrobili cross Play to i przeciwnik jest trudniejszy. Polecam

1

@Who_you_mam spokojnie polecam krossa level 2 obecnie moja żona na nim jeździ i jest mega zadowolona ale swego czasu pięknie mi służył. Dobrze dobierz rozmiar ramy i ogień w pedały :)

0

@Who_you_mam zależy jak intensywnie będziesz jeździł po tych lasach. Jesli masz plan poszaleć to rower do 2,5k będzie słaby. W tej cenie Kross level 2 jest fajnym rozwiązaniem. Natomiast ja np mam Treka procalibra ale to już zdecydowanie większy budżet ale i mój styl jazdy jest dość ostry

0

@Encore w tej chwili najlepszy na świecie gracz na tej pozycji jak dla mnie

2

Sędzia robił co mógł. Dwoił się i troił ale nawet to nie pomogło. Barca jesteś WIELKA. Visca el Barca

1

Fati, Fort ...tu nie ma się co dziwić że Hansi na nich nie stawia..na tle takich placków nie dają zupełnie nic

2

Czytam wasze komentarze i utwierdzam się w myśleniu że na tej stronie to sami wielcy prezydenci wielkich klubów. Czego wy byście nie narobili..

6

@Lament ja też nie mogę się nadziwić jaki zrobił mega progres. Ale z drugiej strony kto za kadencji Flicka nie zrobił progresu. Mimo to wygląda na bardzo solidne uzupełnienie kadry

1

@qbsonFCBarca ja po artroskopi więc kanapa i woda ale gdyby nie to, to również rower od rana do wieczora

0

@Limaker stanowczo brakuje ..nie myślałem że to powiem w tym sezonie ale w tym meczu de Jong zrobiłby robote

1

Szanowni czy miał ktoś z was artroskopię kolana? Ile byliście w szpitalu po zabiegu? Wypuścili was tego samego dnia czy dopiero na następny?

0

@szela1899 niestety kiedy były szansę żeby go wyciągnąć to w środku pola mieliśmy Xaviego i Inieste, bez szans na granie i rozwoj

1

No cóż lecimy dalej, walczymy do końca, jesteśmy w grze i jesteśmy w stanie wygrać na Metropolitano ale co muszę powiedzieć, to że Flick robiąc dotychczas zmiany, daje pozytywny impuls drużynie, tak wczoraj niestety ale jego zmiany rozbroiły te dobrze działające tryby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?