1

No cóż lecimy dalej, walczymy do końca, jesteśmy w grze i jesteśmy w stanie wygrać na Metropolitano ale co muszę powiedzieć, to że Flick robiąc dotychczas zmiany, daje pozytywny impuls drużynie, tak wczoraj niestety ale jego zmiany rozbroiły te dobrze działające tryby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@malicinho ja gram już od dłuższego czasu i mogę tylko potwierdzić.. gra się naprawdę rozwinęła w dobrym kierunku a gameplay jest wręcz swietny

0

@JimMorrisonFCB dzięki za info. Właśnie najbardziej mi chodzi o jazdę rowerem bo słyszałem że to dość dobra formą rehabilitacji

0

Hej, czy ktoś tu zgromadzonych miał artroskopię kolana. Będę mial usuwana część łąkotki..pytanie: jak długo zajęło wam dojście do pełnej sprawności?

0

@insp1re i ta asysta do Raphini palce lizać. Bardzo trudne do wykonania zagranie

0

@Lordzi Wojtuś od zawsze miał z tym problem więc zdecydowanie Penia w tym aspekcie daje więcej pewności

1

@Faro swego czasu de Zebri się wypowiadał że zaangażowanie w trening Ansu pozostawiam dużo do życzenia jeszcze w Brightonie

0

@Szreko hehehe a coś jakieś wskazówki ????

0

Szanowni czy wam też co chwila wyskakuje okno do logowanie się na naszą zanca stronę??

1

Te prześcieradła to jest jednak mega wiocha

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ryoumen no tak ale tryplety to byś chciał żeby co sezon były wygrywane?

1

@Bilon87 w punkt komentarz

0

@Foton polecam. Mam camry a jeździłem do tej pory corolla która również mega

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Widzę że cała La Bamba obfituje w Prezydentów wielkich klubów. Cóż za złote myśli tu czytam...brawo

0

@Gibbon_FCB idź pokaż jak to zrobić lepiej

0

@Nieznajomy dokladnie

0

@TheNekro94 zgadza się ale tak czy siak to ilość asyst robi wrażenie

3


Sezon 2008/09 Xaviego to lekkie przegięcie... 35 asyst

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fart piękne dzięki... pozdrawiam

0

Szanowni wiem że już o tym było ale jak wklejacie tweety na La bambie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@misterio dokładnie, ten zespół ma dużą przyszłość a przy odpowiednim i mądrym wzmocnieniu będzie bardzo mocny. Ci chłopcy nabieraja właśnie doświadczenia które będzie procentować

0

@tbas stary....drzymy o wynik w każdym meczu

0

W następnym sezonie Barca będzie kozacka

0

To jeszcze nie jest ekipa na regularne wygrywanie

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?