No cóż lecimy dalej, walczymy do końca, jesteśmy w grze i jesteśmy w stanie wygrać na Metropolitano ale co muszę powiedzieć, to że Flick robiąc dotychczas zmiany, daje pozytywny impuls drużynie, tak wczoraj niestety ale jego zmiany rozbroiły te dobrze działające tryby.
@misterio dokładnie, ten zespół ma dużą przyszłość a przy odpowiednim i mądrym wzmocnieniu będzie bardzo mocny. Ci chłopcy nabieraja właśnie doświadczenia które będzie procentować
1
No cóż lecimy dalej, walczymy do końca, jesteśmy w grze i jesteśmy w stanie wygrać na Metropolitano ale co muszę powiedzieć, to że Flick robiąc dotychczas zmiany, daje pozytywny impuls drużynie, tak wczoraj niestety ale jego zmiany rozbroiły te dobrze działające tryby.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@malicinho ja gram już od dłuższego czasu i mogę tylko potwierdzić.. gra się naprawdę rozwinęła w dobrym kierunku a gameplay jest wręcz swietny
0
@JimMorrisonFCB dzięki za info. Właśnie najbardziej mi chodzi o jazdę rowerem bo słyszałem że to dość dobra formą rehabilitacji
0
Hej, czy ktoś tu zgromadzonych miał artroskopię kolana. Będę mial usuwana część łąkotki..pytanie: jak długo zajęło wam dojście do pełnej sprawności?
0
@insp1re i ta asysta do Raphini palce lizać. Bardzo trudne do wykonania zagranie
0
@Lordzi Wojtuś od zawsze miał z tym problem więc zdecydowanie Penia w tym aspekcie daje więcej pewności
1
@Faro swego czasu de Zebri się wypowiadał że zaangażowanie w trening Ansu pozostawiam dużo do życzenia jeszcze w Brightonie
0
@Szreko hehehe a coś jakieś wskazówki ????
0
Szanowni czy wam też co chwila wyskakuje okno do logowanie się na naszą zanca stronę??
1
Te prześcieradła to jest jednak mega wiocha
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ryoumen no tak ale tryplety to byś chciał żeby co sezon były wygrywane?
1
@Bilon87 w punkt komentarz
0
@Foton polecam. Mam camry a jeździłem do tej pory corolla która również mega
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Widzę że cała La Bamba obfituje w Prezydentów wielkich klubów. Cóż za złote myśli tu czytam...brawo
0
@Gibbon_FCB idź pokaż jak to zrobić lepiej
0
@Nieznajomy dokladnie
0
@TheNekro94 zgadza się ale tak czy siak to ilość asyst robi wrażenie
3
Sezon 2008/09 Xaviego to lekkie przegięcie... 35 asyst
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fart piękne dzięki... pozdrawiam
0
Szanowni wiem że już o tym było ale jak wklejacie tweety na La bambie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@misterio dokładnie, ten zespół ma dużą przyszłość a przy odpowiednim i mądrym wzmocnieniu będzie bardzo mocny. Ci chłopcy nabieraja właśnie doświadczenia które będzie procentować
0
@tbas stary....drzymy o wynik w każdym meczu
0
W następnym sezonie Barca będzie kozacka
0
To jeszcze nie jest ekipa na regularne wygrywanie
0
Komentarz usunięty