Dajcie już spokój z tym Dembele. Zagra pięć spotkań i się połamie. My potrzebujemy oddanych zawodników bo mając takich świętowaliśmy największe sukcesy w historii klubu. Ten snake niech już pakuje manatki i wypierd..la z naszej ukochanej Barcy.
@Survier trenowałem kilka ładnych lat zapasy i mogę stanowczo powiedzieć że całkowicie się zgadzam... Połączenie sprawności fizycznej, siły i wytrzymałości nie ma żaden inny sport.
@Antimadridista_WR nie trzeba było wczoraj nic kombinować z ustawieniem defensywy. Skoro to działa to po co zmieniać. Alonso może zagrać ale z Cadiz jako rotacja a nie w meczu z ekipą którą ma świetny okres
@Nhyz ja leżałem w szpitalu i dostałem plakat Romario w koszulce Barcy. To był czas kiedy zacząłem czytać o nim i o klubie w którym grał. Potem piękny Mundial w jego wykonaniu. Romario był impulsem do kibicowania jak się okazało mojej kochanej Barcelonie.
0
@BulaKG w tej chwili gramy w 9-tke..ale Pedri to już słabo w sparingach wygladal
0
Jakieś pomysły na drugą połowę????
0
Hehehehehehehehehehr...ale się daliśmy wciągnąć
0
Widzew jest za ŁKS-em
1
Młodzież jest mega
0
Jesteśmy bardzo średni
0
Ale frekwencja....dramat
2
Klubem Łodzi jest.... ŁKS....brawo za walkę do końca
7
Komentarz usunięty
0
@Mroziu a może to jest właśnie czas dla Ferrana... To jego nominalna pozycja... Będzie dobrze
0
Dajcie już spokój z tym Dembele. Zagra pięć spotkań i się połamie. My potrzebujemy oddanych zawodników bo mając takich świętowaliśmy największe sukcesy w historii klubu. Ten snake niech już pakuje manatki i wypierd..la z naszej ukochanej Barcy.
0
Panowie, jaki kask rowerowy MTB polecacie? Chodzi mi o modele z zabezpieczeniem tyłu głowy. Macie coś godnego polecenia?
0
@GeneralXavi pomidor ze śmietaną i świeżą bułka z maselkiem
0
@Michael24 to mój ukochany Klub...łódzki KS
0
Mordy ..pytanie....jakiego polecili byście Garmina, tak do 800 zł??? Da się w ogóle kupić coś w miarę fajnego w tej cenie?
2
Spokojnie .....białym się po prostu nie chcę wygrać LM bo jakby im się chciało to ten mecz wyglądał by inaczej
1
Ale są pewni siebie...1:1 grają na takiej pewności że szok..
1
@Mns21 biorąc wszystkie okoliczności to mocne 7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Survier trenowałem kilka ładnych lat zapasy i mogę stanowczo powiedzieć że całkowicie się zgadzam... Połączenie sprawności fizycznej, siły i wytrzymałości nie ma żaden inny sport.
0
Real dzisiaj jak wytrawny bokser
0
@Vernon_Roche no masz rację..pytanie czy uda się nam w tych limitach zmieścić..
0
Jak myślicie, Laporta wymyśli coś żeby zrobić transfery i zarejestrować nowych grajków bo Tebas wydaje się być mocno nastawiony na nie..
1
Jak dzieci we mgle
0
Ale dzisiaj od prześcieradeł bije optymizm i pewność siebie...ale bym chciał żeby Barca w takim składzie utarła nosa tym parówka
5
Co jest grane...jaki Alonso...
0
@Antimadridista_WR nie trzeba było wczoraj nic kombinować z ustawieniem defensywy. Skoro to działa to po co zmieniać. Alonso może zagrać ale z Cadiz jako rotacja a nie w meczu z ekipą którą ma świetny okres
1
Ale mnie wczoraj Xavi wkurzył z tym kombinowaniem w obronie....nie mogę tego przeboleć
1
@Nhyz ja leżałem w szpitalu i dostałem plakat Romario w koszulce Barcy. To był czas kiedy zacząłem czytać o nim i o klubie w którym grał. Potem piękny Mundial w jego wykonaniu. Romario był impulsem do kibicowania jak się okazało mojej kochanej Barcelonie.
4
A u prześcieradeł na stronie.... ERROR..haha