0

@BulaKG w tej chwili gramy w 9-tke..ale Pedri to już słabo w sparingach wygladal

0

Jakieś pomysły na drugą połowę????

0

Hehehehehehehehehehr...ale się daliśmy wciągnąć

0

Widzew jest za ŁKS-em

1

Młodzież jest mega

0

Jesteśmy bardzo średni

0

Ale frekwencja....dramat

2

Klubem Łodzi jest.... ŁKS....brawo za walkę do końca

7

Komentarz usunięty

0

@Mroziu a może to jest właśnie czas dla Ferrana... To jego nominalna pozycja... Będzie dobrze

0

Dajcie już spokój z tym Dembele. Zagra pięć spotkań i się połamie. My potrzebujemy oddanych zawodników bo mając takich świętowaliśmy największe sukcesy w historii klubu. Ten snake niech już pakuje manatki i wypierd..la z naszej ukochanej Barcy.

0

Panowie, jaki kask rowerowy MTB polecacie? Chodzi mi o modele z zabezpieczeniem tyłu głowy. Macie coś godnego polecenia?

0

@GeneralXavi pomidor ze śmietaną i świeżą bułka z maselkiem

0

@Michael24 to mój ukochany Klub...łódzki KS

0

Mordy ..pytanie....jakiego polecili byście Garmina, tak do 800 zł??? Da się w ogóle kupić coś w miarę fajnego w tej cenie?

2

Spokojnie .....białym się po prostu nie chcę wygrać LM bo jakby im się chciało to ten mecz wyglądał by inaczej

1

Ale są pewni siebie...1:1 grają na takiej pewności że szok..

1

@Mns21 biorąc wszystkie okoliczności to mocne 7

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Survier trenowałem kilka ładnych lat zapasy i mogę stanowczo powiedzieć że całkowicie się zgadzam... Połączenie sprawności fizycznej, siły i wytrzymałości nie ma żaden inny sport.

0

Real dzisiaj jak wytrawny bokser

0

@Vernon_Roche no masz rację..pytanie czy uda się nam w tych limitach zmieścić..

0

Jak myślicie, Laporta wymyśli coś żeby zrobić transfery i zarejestrować nowych grajków bo Tebas wydaje się być mocno nastawiony na nie..

1

Jak dzieci we mgle

0

Ale dzisiaj od prześcieradeł bije optymizm i pewność siebie...ale bym chciał żeby Barca w takim składzie utarła nosa tym parówka

5

Co jest grane...jaki Alonso...

0

@Antimadridista_WR nie trzeba było wczoraj nic kombinować z ustawieniem defensywy. Skoro to działa to po co zmieniać. Alonso może zagrać ale z Cadiz jako rotacja a nie w meczu z ekipą którą ma świetny okres

1

Ale mnie wczoraj Xavi wkurzył z tym kombinowaniem w obronie....nie mogę tego przeboleć

1

@Nhyz ja leżałem w szpitalu i dostałem plakat Romario w koszulce Barcy. To był czas kiedy zacząłem czytać o nim i o klubie w którym grał. Potem piękny Mundial w jego wykonaniu. Romario był impulsem do kibicowania jak się okazało mojej kochanej Barcelonie.

4

A u prześcieradeł na stronie.... ERROR..haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?