1

Wreszcie Barca ma konkretnego Dyrektora Sportowego

0

@vangoor on powinien wylądować w Barcy jeszcze kiedy grał w Walencji

6

Zasłużyliśmy na tą bramke

0

@David_Beckham Michael Jordan, Michael Phelps

3

@paweldunajecfcb Śmierć w Wenecji

0

@Grubson06 pewnie padły serwery i nie miał w co grac

0

@Paradoks ale jaja

3

I cyk Betis 1:0 w plecy

2

@Emhyr 1994 rok i porażka 4:0 w finale LM z Milanem. Stoitchkov i Romario. Do tej pory Romario to jeden z moich ulubionych pilkarzy

0

Szok... Brak mi slow

0

Ręcznik na bramce

1

Jak do Gaviego dodamy Pedriego....wspaniałe to się zapowiada

0

Gavi mnie rozwalił ta akcja....czysta poezja

0

@doc on już się nigdy nie zmieni. Siano zamiast mózgu.

0

@avexavi za dużo pijesz

0

No ciężko tu będzie o 3 pkt

2

@Hubsao kibicuje naszemu klubowi 25 lat i były już różne problemy. To co się teraz dzieje jest bardzo niepokojące ale nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć że sytuacja się odmieni i Barca wróci tam gdzie jest jej miejsce.

19

Bez względu na wszystko. Visca el Barca

0

No kilka niedociągnięć jest...

0

@BarcaInfo wspaniały napastnik

0

@Sensible poprostu w punkt...nic dodać nic ujac

0

Czemu ten Eric ciągle wychodzi że strefy

0

Klepią nas jak ta lalala

1

@Sau_Ron dokładnie jak mówisz. Wczoraj Xavi fajnie powiedział że w sytuacjach bramkowych za dużo myślimy i to się pewnie tyczyło przede wszystkim Depaya. Potrzebna jest dobra strzelba

0

De Jong wygląda dziś świetnie.

0

Czy kojarzy ktoś z Was Szanowni tytuł piosenki Taco Hemingway gdzie w teledysku są takie trzy ładne dziewczyny??Może ktoś coś ??

0

Ciekawe co teraz myśli Rudy???bo jednak można z tej ekipy wyciągnąć bardzo dużo..

2

Wreszcie Ter Stegen w bramce a nie recznik

0

Mam wrażenie że jak przyjdzie Mbappe do Hiszpanii to ta liga sprowadzi go na ziemie. Dojdzie do tego presja i będzie sranie w zbroje

0

To co stawiamy ile się skończy???? Ja stawiam 5:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?