@Hubsao kibicuje naszemu klubowi 25 lat i były już różne problemy. To co się teraz dzieje jest bardzo niepokojące ale nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć że sytuacja się odmieni i Barca wróci tam gdzie jest jej miejsce.
@Sau_Ron dokładnie jak mówisz. Wczoraj Xavi fajnie powiedział że w sytuacjach bramkowych za dużo myślimy i to się pewnie tyczyło przede wszystkim Depaya. Potrzebna jest dobra strzelba
1
Wreszcie Barca ma konkretnego Dyrektora Sportowego
0
@vangoor on powinien wylądować w Barcy jeszcze kiedy grał w Walencji
6
Zasłużyliśmy na tą bramke
0
@David_Beckham Michael Jordan, Michael Phelps
3
@paweldunajecfcb Śmierć w Wenecji
0
@Grubson06 pewnie padły serwery i nie miał w co grac
0
@Paradoks ale jaja
3
I cyk Betis 1:0 w plecy
2
@Emhyr 1994 rok i porażka 4:0 w finale LM z Milanem. Stoitchkov i Romario. Do tej pory Romario to jeden z moich ulubionych pilkarzy
0
Szok... Brak mi slow
0
Ręcznik na bramce
1
Jak do Gaviego dodamy Pedriego....wspaniałe to się zapowiada
0
Gavi mnie rozwalił ta akcja....czysta poezja
0
@doc on już się nigdy nie zmieni. Siano zamiast mózgu.
0
@avexavi za dużo pijesz
0
No ciężko tu będzie o 3 pkt
2
@Hubsao kibicuje naszemu klubowi 25 lat i były już różne problemy. To co się teraz dzieje jest bardzo niepokojące ale nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć że sytuacja się odmieni i Barca wróci tam gdzie jest jej miejsce.
19
Bez względu na wszystko. Visca el Barca
0
No kilka niedociągnięć jest...
0
@BarcaInfo wspaniały napastnik
0
@Sensible poprostu w punkt...nic dodać nic ujac
0
Czemu ten Eric ciągle wychodzi że strefy
0
Klepią nas jak ta lalala
1
@Sau_Ron dokładnie jak mówisz. Wczoraj Xavi fajnie powiedział że w sytuacjach bramkowych za dużo myślimy i to się pewnie tyczyło przede wszystkim Depaya. Potrzebna jest dobra strzelba
0
De Jong wygląda dziś świetnie.
0
Czy kojarzy ktoś z Was Szanowni tytuł piosenki Taco Hemingway gdzie w teledysku są takie trzy ładne dziewczyny??Może ktoś coś ??
0
Ciekawe co teraz myśli Rudy???bo jednak można z tej ekipy wyciągnąć bardzo dużo..
2
Wreszcie Ter Stegen w bramce a nie recznik
0
Mam wrażenie że jak przyjdzie Mbappe do Hiszpanii to ta liga sprowadzi go na ziemie. Dojdzie do tego presja i będzie sranie w zbroje
0
To co stawiamy ile się skończy???? Ja stawiam 5:0