@Uukasz_93 zdecydowanie Gaya już dawno powinien grać w Barcy...to samo Rodri...a my się teraz męczymy z emerytem Pjaniciem który rusza się jak wóz z węglem i Trincao któremu piłka przeszkadza w graniu
@barcowy1899 trafione w punkt...jeśli nowy zarząd będzie w stanie do tego kręgosłupa wyłapać jeszcze dwie może nawet trzy takie perełki jak Pedri to naprawdę będziemy bardzo mocna drużyna
Moi mili La Ramblowicze....czy ktoś z was pracował albo zna kogoś kto pracował w firmie Adamed? Dostałem od nich ofertę pracy i chciałem zaczerpnąć informacji na ten temat.
Tu nie ma co się łudzić....trzeba odpuścić całkowicie ten sezon....będą pojedyncze momenty jak pierwsza połowa z Sociedad ale to wszystko na co stać ta drużynę.....o ile wogole można mówić o DRUZYNIE
@Pawel13sz a ja myślę że wygramy...paradoksalnie będzie łatwiej niż z takimi ekipami co stawiają podwójny autobus....myślę że Sociedad będzie grał bardziej otwarta piłkę a to dla nas akurat wygoda
@matheo witaj w klubie.....jestem w takiej samej sytuacji. Pracuje już w jednej firmie 19 lat i niestety sytuacja się mocno pogarsza. Polityka firmy jest conajmniej trudna do zrozumienia a do tego cały zespół ludzi za których można było wskoczyć w ogień właśnie został zwolniony a raczej otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Z jednej firmy miałem już ofertę na stole ale przez wątpliwości właśnie takie jakie ty masz, odmówiłem myśląc, że może jeszcze poczekam, może się poprawi. Teraz jednak z perspektywy czasu żałuję i powiedziałem sobie, że kolejnej oferty już nie odrzuce. Rozmowe mam w najbliższą środę...zobaczymy jak pójdzie....pozdro i powodzenia
1
@Uukasz_93 zdecydowanie Gaya już dawno powinien grać w Barcy...to samo Rodri...a my się teraz męczymy z emerytem Pjaniciem który rusza się jak wóz z węglem i Trincao któremu piłka przeszkadza w graniu
56
Wreszcie dobre wejście Trincao
7
Aż strach pomyśleć co z nami zrobi Neymar i Mbappe...
0
PSG to nam zrobi z dupy jesień średniowiecza...
0
Nasza Barca wygląda coraz lepiej.....brawo
5
@barcowy1899 trafione w punkt...jeśli nowy zarząd będzie w stanie do tego kręgosłupa wyłapać jeszcze dwie może nawet trzy takie perełki jak Pedri to naprawdę będziemy bardzo mocna drużyna
1
@matirix20 jest poprostu zajebisty...i to co ważne że mimo takiego błędy to nie załamał się i gra dalej swietnie
0
Wreszcie to jakoś wygląda.....oby to był przełom
0
Moi mili La Ramblowicze....czy ktoś z was pracował albo zna kogoś kto pracował w firmie Adamed? Dostałem od nich ofertę pracy i chciałem zaczerpnąć informacji na ten temat.
1
@LionelM95 generalnie wolę czysta z lodem ale z 7up też jest piekne
0
@Ronnie1992 czytaj ze zrozumieniem.....
0
@cules100pro kozak.... poprostu
1
Podanie bardziej bezpośrednie i gol.....nie trzeba klepać bez konca
1
Ja będę dalej twierdził że gdyby Dembele miał zdrowie to wciąga nosem Mbappe
0
@Ghotti jestem tego samego zdania...
0
@FanBarcy22 byłem...oglądałem na żywo....sikalem ze smiechu......ale zapuszczam jeszcze raz....pozdro
5
Na kaca...Jim Beam z lodem....polecam
0
Genialnie....no to trzeba iść spac
3
Tak jak mówiłem nie ma co się łudzić...
0
Tu nie ma co się łudzić....trzeba odpuścić całkowicie ten sezon....będą pojedyncze momenty jak pierwsza połowa z Sociedad ale to wszystko na co stać ta drużynę.....o ile wogole można mówić o DRUZYNIE
0
@BarcaInfo ja jebe co z niego za placek
0
Ale to dzisiaj dobrze wygląda.... wreszcie widać DRUZYNE....
4
@Pawel13sz a ja myślę że wygramy...paradoksalnie będzie łatwiej niż z takimi ekipami co stawiają podwójny autobus....myślę że Sociedad będzie grał bardziej otwarta piłkę a to dla nas akurat wygoda
0
@BarcaInfo jak Araujo będzie tak grał jak choćby wczoraj to Pique jest zbędny....lepiej gdyby wrócił Fati
0
@matheo witaj w klubie.....jestem w takiej samej sytuacji. Pracuje już w jednej firmie 19 lat i niestety sytuacja się mocno pogarsza. Polityka firmy jest conajmniej trudna do zrozumienia a do tego cały zespół ludzi za których można było wskoczyć w ogień właśnie został zwolniony a raczej otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Z jednej firmy miałem już ofertę na stole ale przez wątpliwości właśnie takie jakie ty masz, odmówiłem myśląc, że może jeszcze poczekam, może się poprawi. Teraz jednak z perspektywy czasu żałuję i powiedziałem sobie, że kolejnej oferty już nie odrzuce. Rozmowe mam w najbliższą środę...zobaczymy jak pójdzie....pozdro i powodzenia
0
Powinno być 0:1
10
Puig zrobił więcej wiatru przez 7 min niż reszta ekipy przez cały mecz
3
Ja jebe....każda piłka musi być po przyjęciu poprawiona na nodze.... wszystko za wolno bez iskry
2
I jak czytam że Barca rozważa żeby nie kupować stopera...to nie chuj strzela.....my potrzebujemy conajmniej trzech
0
Strzał Alby to jest podsumowanie tego meczu