1

@Uukasz_93 zdecydowanie Gaya już dawno powinien grać w Barcy...to samo Rodri...a my się teraz męczymy z emerytem Pjaniciem który rusza się jak wóz z węglem i Trincao któremu piłka przeszkadza w graniu

56

Wreszcie dobre wejście Trincao

7

Aż strach pomyśleć co z nami zrobi Neymar i Mbappe...

0

PSG to nam zrobi z dupy jesień średniowiecza...

0

Nasza Barca wygląda coraz lepiej.....brawo

5

@barcowy1899 trafione w punkt...jeśli nowy zarząd będzie w stanie do tego kręgosłupa wyłapać jeszcze dwie może nawet trzy takie perełki jak Pedri to naprawdę będziemy bardzo mocna drużyna

1

@matirix20 jest poprostu zajebisty...i to co ważne że mimo takiego błędy to nie załamał się i gra dalej swietnie

0

Wreszcie to jakoś wygląda.....oby to był przełom

0

Moi mili La Ramblowicze....czy ktoś z was pracował albo zna kogoś kto pracował w firmie Adamed? Dostałem od nich ofertę pracy i chciałem zaczerpnąć informacji na ten temat.

1

@LionelM95 generalnie wolę czysta z lodem ale z 7up też jest piekne

0

@Ronnie1992 czytaj ze zrozumieniem.....

0

@cules100pro kozak.... poprostu

1

Podanie bardziej bezpośrednie i gol.....nie trzeba klepać bez konca

1

Ja będę dalej twierdził że gdyby Dembele miał zdrowie to wciąga nosem Mbappe

0

@Ghotti jestem tego samego zdania...

0

@FanBarcy22 byłem...oglądałem na żywo....sikalem ze smiechu......ale zapuszczam jeszcze raz....pozdro

5

Na kaca...Jim Beam z lodem....polecam

0

Genialnie....no to trzeba iść spac

3

Tak jak mówiłem nie ma co się łudzić...

0

Tu nie ma co się łudzić....trzeba odpuścić całkowicie ten sezon....będą pojedyncze momenty jak pierwsza połowa z Sociedad ale to wszystko na co stać ta drużynę.....o ile wogole można mówić o DRUZYNIE

0

@BarcaInfo ja jebe co z niego za placek

0

Ale to dzisiaj dobrze wygląda.... wreszcie widać DRUZYNE....

4

@Pawel13sz a ja myślę że wygramy...paradoksalnie będzie łatwiej niż z takimi ekipami co stawiają podwójny autobus....myślę że Sociedad będzie grał bardziej otwarta piłkę a to dla nas akurat wygoda

0

@BarcaInfo jak Araujo będzie tak grał jak choćby wczoraj to Pique jest zbędny....lepiej gdyby wrócił Fati

0

@matheo witaj w klubie.....jestem w takiej samej sytuacji. Pracuje już w jednej firmie 19 lat i niestety sytuacja się mocno pogarsza. Polityka firmy jest conajmniej trudna do zrozumienia a do tego cały zespół ludzi za których można było wskoczyć w ogień właśnie został zwolniony a raczej otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Z jednej firmy miałem już ofertę na stole ale przez wątpliwości właśnie takie jakie ty masz, odmówiłem myśląc, że może jeszcze poczekam, może się poprawi. Teraz jednak z perspektywy czasu żałuję i powiedziałem sobie, że kolejnej oferty już nie odrzuce. Rozmowe mam w najbliższą środę...zobaczymy jak pójdzie....pozdro i powodzenia

0

Powinno być 0:1

10

Puig zrobił więcej wiatru przez 7 min niż reszta ekipy przez cały mecz

3

Ja jebe....każda piłka musi być po przyjęciu poprawiona na nodze.... wszystko za wolno bez iskry

2

I jak czytam że Barca rozważa żeby nie kupować stopera...to nie chuj strzela.....my potrzebujemy conajmniej trzech

0

Strzał Alby to jest podsumowanie tego meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?