6

Gavi to mistrzunio

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mathew86 myślę że powinieneś odpocząć od tego forum...zapoznaj się dobrze z sytuacją w klubie bo tylko wtedy zrozumiesz o co chodzi...

0

@IbrahimAfellay dokładnie, młody nie jest bez winy, podanie w światło bramki

1

@DaPidejpi Ja się szczepilem J&J i na drugi dzień po szczepieniu mnie wzięła gorączka ale do zniesienia. Ręka natomiast bolała mnie około tygodnia.

0

@Kz1234 Gaya, napewno środkowy pomocnik i stoper (Laporte)

1

Kevin co pograł.....mega

0

@tadzik447 wiesz jak to jest...człowiek wie ale mimo wszystko się ludzi

4

Niestety ale nasza drużyna jest najsłabsza na turnieju...

3

Szok...nie wiem co powiedzieć....oby chłopak przeżył

0

Kante z jednej strony jest dobry a z drugiej zaje....ty

0

@Barcaa12 zgadzam się w stu procentach ale potrzebujemy też więcej jakości

2

Barca ma dużo pracy przed sobą aby osiągnąć poziom finalistów LM

2

Nie będę płakał po Dembele...niech go sprzedają....wydaje się że już pewnego poziomu nie przeskoczy i tyle. A co do meczu to Barca zagrała jakby miała z 5 pkt przewagi. Nie pokazała nic co mogłoby zwiastować ambicje i chęć zdobycia mistrzostwa Hiszpanii

1

Narazie bardzo mizernie

0

@TheHeisenberg say my name

1

No to po mistrzostwie

2

Wciąż jestem w szoku po zagraniu Grizmanna....super

0

@Janiama zdecydowanie się zgadzam.

0

Białym dzisiaj wszystko wychodzi.....każde zagranie....

6

Real awansuje z palcem w du..ie. Są pewni i wiedza co mają grać...

4

Ja i tak mimo wczorajszej porażki patrzę na naszą Barce z dużym optymizmem. Przyszłość mamy zapewniona. Jest mocny fundament na którym można zbudować silna drużynę. Jest Pedri jest Mingueza jest Araujo, de Jong, Moriba, Dest. Teraz ci chłopcy zbierają doświadczenie i frycowe ale za 2-3 lata z kilkoma korektami w kadrze będziemy znów walczyć o wszystkie trofea...Visca El Barca

0

Mam nadzieję że Barca dojedzie te prześcieradła w sobotę

0

@Fake69 dokładnie...ale teraz muszą walczyć o Ligę...ona naprawdę jest w naszym zasiegu

1

Myślę, że gdyby teraz był dwumecz z PSG to nasza Barca by pogoniła z LM te gwiazdeczki z Paryża... szkoda że forma weszła od trzy tygodnie za późno

0

@SinMistico trafione w punkt

1

Busi poszedł jak Mbappe

0

Nawet Mingueza bardzo solidny

0

To tylko pokazuje że od dawna trzeba było dawać szanse naszym chłopakom....są perełki które będą tworzyć nową super historię

0

Masakra....dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?