Nie będę płakał po Dembele...niech go sprzedają....wydaje się że już pewnego poziomu nie przeskoczy i tyle. A co do meczu to Barca zagrała jakby miała z 5 pkt przewagi. Nie pokazała nic co mogłoby zwiastować ambicje i chęć zdobycia mistrzostwa Hiszpanii
Ja i tak mimo wczorajszej porażki patrzę na naszą Barce z dużym optymizmem. Przyszłość mamy zapewniona. Jest mocny fundament na którym można zbudować silna drużynę. Jest Pedri jest Mingueza jest Araujo, de Jong, Moriba, Dest. Teraz ci chłopcy zbierają doświadczenie i frycowe ale za 2-3 lata z kilkoma korektami w kadrze będziemy znów walczyć o wszystkie trofea...Visca El Barca
6
Gavi to mistrzunio
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mathew86 myślę że powinieneś odpocząć od tego forum...zapoznaj się dobrze z sytuacją w klubie bo tylko wtedy zrozumiesz o co chodzi...
0
@IbrahimAfellay dokładnie, młody nie jest bez winy, podanie w światło bramki
1
@DaPidejpi Ja się szczepilem J&J i na drugi dzień po szczepieniu mnie wzięła gorączka ale do zniesienia. Ręka natomiast bolała mnie około tygodnia.
0
@Kz1234 Gaya, napewno środkowy pomocnik i stoper (Laporte)
1
Kevin co pograł.....mega
0
@tadzik447 wiesz jak to jest...człowiek wie ale mimo wszystko się ludzi
4
Niestety ale nasza drużyna jest najsłabsza na turnieju...
3
Szok...nie wiem co powiedzieć....oby chłopak przeżył
0
Kante z jednej strony jest dobry a z drugiej zaje....ty
0
@Barcaa12 zgadzam się w stu procentach ale potrzebujemy też więcej jakości
2
Barca ma dużo pracy przed sobą aby osiągnąć poziom finalistów LM
2
Nie będę płakał po Dembele...niech go sprzedają....wydaje się że już pewnego poziomu nie przeskoczy i tyle. A co do meczu to Barca zagrała jakby miała z 5 pkt przewagi. Nie pokazała nic co mogłoby zwiastować ambicje i chęć zdobycia mistrzostwa Hiszpanii
1
Narazie bardzo mizernie
0
@TheHeisenberg say my name
1
No to po mistrzostwie
2
Wciąż jestem w szoku po zagraniu Grizmanna....super
0
@Janiama zdecydowanie się zgadzam.
0
Białym dzisiaj wszystko wychodzi.....każde zagranie....
6
Real awansuje z palcem w du..ie. Są pewni i wiedza co mają grać...
4
Ja i tak mimo wczorajszej porażki patrzę na naszą Barce z dużym optymizmem. Przyszłość mamy zapewniona. Jest mocny fundament na którym można zbudować silna drużynę. Jest Pedri jest Mingueza jest Araujo, de Jong, Moriba, Dest. Teraz ci chłopcy zbierają doświadczenie i frycowe ale za 2-3 lata z kilkoma korektami w kadrze będziemy znów walczyć o wszystkie trofea...Visca El Barca
0
Mam nadzieję że Barca dojedzie te prześcieradła w sobotę
0
@Fake69 dokładnie...ale teraz muszą walczyć o Ligę...ona naprawdę jest w naszym zasiegu
1
Myślę, że gdyby teraz był dwumecz z PSG to nasza Barca by pogoniła z LM te gwiazdeczki z Paryża... szkoda że forma weszła od trzy tygodnie za późno
0
@SinMistico trafione w punkt
1
Busi poszedł jak Mbappe
0
Nawet Mingueza bardzo solidny
0
To tylko pokazuje że od dawna trzeba było dawać szanse naszym chłopakom....są perełki które będą tworzyć nową super historię
0
Masakra....dramat