3

No niestety ale ręcznik dalej w bramce...

1

Dzisiaj Frankie jest super... Zaczyna przypominać tego z Ajaxu

0

Fantastycznie pięknie cudownie

0

A Garcia to zszedł bo uraz czy co??

0

Wreszcie się obudził

3

Teraz nasi chłopcy muszą wytrzymać początek drugiej połowy bo napewno się na nas rzuca

1

Ręcznik w bramce...czas start...

0

Adeyemi jest kotem ale pokazuje swoje walory w grze z kontry. Ciekawe jak wygląda w atakach pozycyjnych

1

@macio_944 dokladnie tak robię...

4

@matirix20 całkiem niedawno czytałem taki wywiad z Victotem Valdesem i on tam powiedział bardzo ciekawa rzecz. Mianowicie mowil że wszyscy skupiają się na tym aby bramkarz Barcy dobrze grał nogami i to jest ok ale jeszcze ważniejsze jest to aby gra 1na 1 była znakomita.

7

Nie chcę się znęcać nad MATSEM ale mam wrażenie że mógł zrobić więcej przy golu RDT. Można było szybciej zareagować i skracać kąt... Nie wiem jak wy myslicie ale moim zdaniem jego najsłabsza strona jest grą 1 na 1.

2

Cudownie się to ogląda...Visca el Barca

5

Cholerka mecz dopiero za 6 godzin a ja już chodzę cały nabuzowany...

1

@Rust_Cohle Breaking Bad, Friends, Dom z Papieru, Squid Game, Bajer w Bel Air

4

Dzisiaj 56 lat kończy Romario. Piłkarz dzięki któremu zacząłem kibicować ukochanej Barcelonie

0

Ale wolno grają .... dramat

1

@Hanok zawsze powtarzam że Real to stan umysłu

1

@Emhyr Real to stan umysłu..

18

Mimo wszystko musimy być dziś dumni z naszych chłopców....

1

@jeyx77x to był prezent na 40-stke, więc tym bardziej super sprawa ;)

3

@BulaKG zdecydowanie polecam. Skakałem z 6000 metrów, CZAD

0

@MrPGG i bardzo dobrze...zrobi miejsce dla takich piłkarzy którzy chcą u nas grać i poświęcać się dla klubu

0

@kaamil1910 strasznie mi szkoda tego gościa bo jestem dużym fanem jego gry... Oby w AV się odbudował. Napewno będę mu kibicował żeby tak się stalo

4

Mnie się wczoraj bardzo podobała gra Nico, naprawdę fajnego mamy grajka.

1

@Coutinho007 uprzedziłes mnie z tym wpisem

0

Czyli koniec przygody w Copa del Rey

2

@Coutinho007 będziemy mieli..

1

@amanter fakt słaby deal ale nie mogą się ugiąć inaczej nie wyjdziemy z tego bagna zwłaszcza że Dembele nie ma żadnych argumentów aby wołać takie pieniądze

2

@KrystianR a Bartek to by pewnie jeszcze że 20 baniek dołożył i Dembusiowi i agentowi...

1

W tym Nowym Roku życzę wam.......
....Nieważne napijmy sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?