@matirix20 całkiem niedawno czytałem taki wywiad z Victotem Valdesem i on tam powiedział bardzo ciekawa rzecz. Mianowicie mowil że wszyscy skupiają się na tym aby bramkarz Barcy dobrze grał nogami i to jest ok ale jeszcze ważniejsze jest to aby gra 1na 1 była znakomita.
Nie chcę się znęcać nad MATSEM ale mam wrażenie że mógł zrobić więcej przy golu RDT. Można było szybciej zareagować i skracać kąt... Nie wiem jak wy myslicie ale moim zdaniem jego najsłabsza strona jest grą 1 na 1.
@amanter fakt słaby deal ale nie mogą się ugiąć inaczej nie wyjdziemy z tego bagna zwłaszcza że Dembele nie ma żadnych argumentów aby wołać takie pieniądze
3
No niestety ale ręcznik dalej w bramce...
1
Dzisiaj Frankie jest super... Zaczyna przypominać tego z Ajaxu
0
Fantastycznie pięknie cudownie
0
A Garcia to zszedł bo uraz czy co??
0
Wreszcie się obudził
3
Teraz nasi chłopcy muszą wytrzymać początek drugiej połowy bo napewno się na nas rzuca
1
Ręcznik w bramce...czas start...
0
Adeyemi jest kotem ale pokazuje swoje walory w grze z kontry. Ciekawe jak wygląda w atakach pozycyjnych
1
@macio_944 dokladnie tak robię...
4
@matirix20 całkiem niedawno czytałem taki wywiad z Victotem Valdesem i on tam powiedział bardzo ciekawa rzecz. Mianowicie mowil że wszyscy skupiają się na tym aby bramkarz Barcy dobrze grał nogami i to jest ok ale jeszcze ważniejsze jest to aby gra 1na 1 była znakomita.
7
Nie chcę się znęcać nad MATSEM ale mam wrażenie że mógł zrobić więcej przy golu RDT. Można było szybciej zareagować i skracać kąt... Nie wiem jak wy myslicie ale moim zdaniem jego najsłabsza strona jest grą 1 na 1.
2
Cudownie się to ogląda...Visca el Barca
5
Cholerka mecz dopiero za 6 godzin a ja już chodzę cały nabuzowany...
1
@Rust_Cohle Breaking Bad, Friends, Dom z Papieru, Squid Game, Bajer w Bel Air
4
Dzisiaj 56 lat kończy Romario. Piłkarz dzięki któremu zacząłem kibicować ukochanej Barcelonie
0
Ale wolno grają .... dramat
1
@Hanok zawsze powtarzam że Real to stan umysłu
1
@Emhyr Real to stan umysłu..
18
Mimo wszystko musimy być dziś dumni z naszych chłopców....
1
@jeyx77x to był prezent na 40-stke, więc tym bardziej super sprawa ;)
3
@BulaKG zdecydowanie polecam. Skakałem z 6000 metrów, CZAD
0
@MrPGG i bardzo dobrze...zrobi miejsce dla takich piłkarzy którzy chcą u nas grać i poświęcać się dla klubu
0
@kaamil1910 strasznie mi szkoda tego gościa bo jestem dużym fanem jego gry... Oby w AV się odbudował. Napewno będę mu kibicował żeby tak się stalo
4
Mnie się wczoraj bardzo podobała gra Nico, naprawdę fajnego mamy grajka.
1
@Coutinho007 uprzedziłes mnie z tym wpisem
0
Czyli koniec przygody w Copa del Rey
2
@Coutinho007 będziemy mieli..
1
@amanter fakt słaby deal ale nie mogą się ugiąć inaczej nie wyjdziemy z tego bagna zwłaszcza że Dembele nie ma żadnych argumentów aby wołać takie pieniądze
2
@KrystianR a Bartek to by pewnie jeszcze że 20 baniek dołożył i Dembusiowi i agentowi...
1
W tym Nowym Roku życzę wam.......
....Nieważne napijmy sie