@kamiVeB od wielu lat kibicuje Orlando. Zacząłem kiedy Penny tam grał i po cichu liczę że ta właśnie paczka zacznie grać bo skład wygląda naprawdę dobrze
@Image niestety ale na to się zapowiada. Dziwia mnie tylko te wielkie zapowiedzi odnośnie transferów, wielkie nazwiska skoro mamy nawet problem z zarejestrowaniem Sergiego Roberto
@LukaszFan dokładnie tak jak mówisz Mats nigdy nie był i nie będzie wybitnym bramkarzem. Teraz mamy inne pozycje do wzmocnienia na ktorych musimy się skupić ale w niedalekiej przyszłości myślę że trzeba się poważnie zastanowić nad innym goalkeeperem
@Zoker zgadzam się z tobą. Musimy dograć sezon i po mam nadzieję dobrym okienku transferowym, dalej budować ta drużynę bo jest duży potencjał. Wczorajszy mecz pokazał że defensywa jest w największej rozsypce i tutaj muszą być poważne wzmocnienia. Jeśli chodzi o kibiców .....to pozostawię to bez komentarza ....wstyd na cały swiat
@Gappeq dzięki wielkie za sugestie. Właśnie tak patrzę i oczom nie wierzę jak słabe są rowery w tej cenie ale z drugiej strony nie jeżdżę na rowerze tak często jak kiedyś, więc moje oczekiwania nie są zbyt wygórowane. Nie mnie jednak popatrzę na jakiegoś gotowca w Krossie lub Unibike i może coś uda się wybrać...
1
Pedrito!!!!!!!!
0
De Jonga tutaj nie powinno byc
0
Najważniejsze że zero z tyłu
0
Także tego......,
0
Generalnie słabo....
1
@xVENUMx Największe Raphinia i Dembele ale bardzo solidnie wyglądał Christiansen i Balde
2
@eydeem zdecydowanie Di Caprio
8
Jak Mateu Alemany znów wydyma Chelsea to powinien mieć postawiony pomnik przy stadionie. Dawno nie mieliśmy takiego fachowca w naszej Barcy
2
Mateu Alemany to jest koleś...coś niesamowitego jaki GOAT
0
@Encore gdyby Jordan był w formie to zaraz po tych słowach Moranta, przy najbliższej okazji MJ zjadłby go na parkiecie i wypluł
0
@Janas11224 też nie mam do niego przekonania ale myślę że da radę.
0
@Criss18Barca 26 lat...wow ale to zleciało
1
@kamiVeB od wielu lat kibicuje Orlando. Zacząłem kiedy Penny tam grał i po cichu liczę że ta właśnie paczka zacznie grać bo skład wygląda naprawdę dobrze
0
@mkord dokładnie w punkt...
4
Zalewski i Cash powinni być podstawowymi bocznymi...widać różnicę
0
@Image niestety ale na to się zapowiada. Dziwia mnie tylko te wielkie zapowiedzi odnośnie transferów, wielkie nazwiska skoro mamy nawet problem z zarejestrowaniem Sergiego Roberto
3
Zaczynam się powoli godzić z myślą że nie będzie żadnych transferów. Obym się mylil
0
@LukaszFan dokładnie tak jak mówisz Mats nigdy nie był i nie będzie wybitnym bramkarzem. Teraz mamy inne pozycje do wzmocnienia na ktorych musimy się skupić ale w niedalekiej przyszłości myślę że trzeba się poważnie zastanowić nad innym goalkeeperem
2
Nasz Mark to już by że cztery wpuścił
0
Tralalala Real znowu mnie rozpie....ala
1
Nie mogę patrzeć na de Jonga dzisiaj..co za placek
1
@Zoker zgadzam się z tobą. Musimy dograć sezon i po mam nadzieję dobrym okienku transferowym, dalej budować ta drużynę bo jest duży potencjał. Wczorajszy mecz pokazał że defensywa jest w największej rozsypce i tutaj muszą być poważne wzmocnienia. Jeśli chodzi o kibiców .....to pozostawię to bez komentarza ....wstyd na cały swiat
2
Myślę że na 10 meczy z Frankfurtem Barca przegrałaby 9
0
Jednak murawa słabo przygotowana
1
Nie chcę nic mówić ale dzisiaj murawa jest zajefajna....a gra bez zmian
0
@Gappeq dzięki wielkie za sugestie. Właśnie tak patrzę i oczom nie wierzę jak słabe są rowery w tej cenie ale z drugiej strony nie jeżdżę na rowerze tak często jak kiedyś, więc moje oczekiwania nie są zbyt wygórowane. Nie mnie jednak popatrzę na jakiegoś gotowca w Krossie lub Unibike i może coś uda się wybrać...
0
Mordeczki, jaki byście polecili rower MTB tak do 2500 zł? Z góry dziękuję za pomoc
0
@kuz wczoraj tam przeczytałem że Valverde>Pedri
1
Cholerka....liczyłem że Betis dzisiaj straci punkty :(
1
Czytam komentarze na Cafe bernabeu i dochodzę do wniosku że kibice Realu to stan umysłu xd