1

Pedrito!!!!!!!!

0

De Jonga tutaj nie powinno byc

0

Najważniejsze że zero z tyłu

0

Także tego......,

0

Generalnie słabo....

1

@xVENUMx Największe Raphinia i Dembele ale bardzo solidnie wyglądał Christiansen i Balde

2

@eydeem zdecydowanie Di Caprio

8

Jak Mateu Alemany znów wydyma Chelsea to powinien mieć postawiony pomnik przy stadionie. Dawno nie mieliśmy takiego fachowca w naszej Barcy

2

Mateu Alemany to jest koleś...coś niesamowitego jaki GOAT

0

@Encore gdyby Jordan był w formie to zaraz po tych słowach Moranta, przy najbliższej okazji MJ zjadłby go na parkiecie i wypluł

0

@Janas11224 też nie mam do niego przekonania ale myślę że da radę.

0

@Criss18Barca 26 lat...wow ale to zleciało

1

@kamiVeB od wielu lat kibicuje Orlando. Zacząłem kiedy Penny tam grał i po cichu liczę że ta właśnie paczka zacznie grać bo skład wygląda naprawdę dobrze

0

@mkord dokładnie w punkt...

4

Zalewski i Cash powinni być podstawowymi bocznymi...widać różnicę

0

@Image niestety ale na to się zapowiada. Dziwia mnie tylko te wielkie zapowiedzi odnośnie transferów, wielkie nazwiska skoro mamy nawet problem z zarejestrowaniem Sergiego Roberto

3

Zaczynam się powoli godzić z myślą że nie będzie żadnych transferów. Obym się mylil

0

@LukaszFan dokładnie tak jak mówisz Mats nigdy nie był i nie będzie wybitnym bramkarzem. Teraz mamy inne pozycje do wzmocnienia na ktorych musimy się skupić ale w niedalekiej przyszłości myślę że trzeba się poważnie zastanowić nad innym goalkeeperem

2

Nasz Mark to już by że cztery wpuścił

0

Tralalala Real znowu mnie rozpie....ala

1

Nie mogę patrzeć na de Jonga dzisiaj..co za placek

1

@Zoker zgadzam się z tobą. Musimy dograć sezon i po mam nadzieję dobrym okienku transferowym, dalej budować ta drużynę bo jest duży potencjał. Wczorajszy mecz pokazał że defensywa jest w największej rozsypce i tutaj muszą być poważne wzmocnienia. Jeśli chodzi o kibiców .....to pozostawię to bez komentarza ....wstyd na cały swiat

2

Myślę że na 10 meczy z Frankfurtem Barca przegrałaby 9

0

Jednak murawa słabo przygotowana

1

Nie chcę nic mówić ale dzisiaj murawa jest zajefajna....a gra bez zmian

0

@Gappeq dzięki wielkie za sugestie. Właśnie tak patrzę i oczom nie wierzę jak słabe są rowery w tej cenie ale z drugiej strony nie jeżdżę na rowerze tak często jak kiedyś, więc moje oczekiwania nie są zbyt wygórowane. Nie mnie jednak popatrzę na jakiegoś gotowca w Krossie lub Unibike i może coś uda się wybrać...

0

Mordeczki, jaki byście polecili rower MTB tak do 2500 zł? Z góry dziękuję za pomoc

0

@kuz wczoraj tam przeczytałem że Valverde>Pedri

1

Cholerka....liczyłem że Betis dzisiaj straci punkty :(

1

Czytam komentarze na Cafe bernabeu i dochodzę do wniosku że kibice Realu to stan umysłu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?