0

Pirlo coś z Juve wygrał wgl?

0

@Coutinho007 Jeszcze by się okazało że byłby naszym najlepszym pomocnikiem.

1

@czosnekfcb Twój ojciec to Laporta czy co? Bo nie czaje.

7

Słuchajcie może Laporta robi nas w konia i Pirlo przyjdzie jako piłkarz a nie trener. Pewnie jeszcze pamięta jak się gra w piłkę,przydał by się.

0

@bartekvisca Ale na pewno?

7

@Gaz Już trzeci trener na niego nie stawia myślisz że czwarty się nabierze?

0

@BorzyKrzys W sumie może masz rację. W Chelsea przypomina mi się scena z Kępa jak nie chciał zejść z boiska haha.

0

Maurizio Sarri był do wzięcia jeszcze w czerwcu wtedy kiedy trzeba było zwolnić Koemana.

0

@bartekvisca Bo ma za duże ego.

0

@AlexDark00 Gościu napisałem swoją opinię a Ty mnie obrażasz to raczej Ty się uderzyłeś za mocno w głowę. Wiem że pisanie o Leo jest mocno promowane na tej stronie i wpada za to dużo zielonych ale szanujmy chyba nie jesteś sprzedajny.

0

@marcin62 I tak nikt nie przebije CR7 kontra Leo.

0

@AlexDark00 Nie widzi bo ma klapki na oczach.

1

Nie ma to jak umniejszać Robertowi Lewandowskiemu bo przecież Messi Messi Messi. A moim zdaniem Robert to obecnie najlepszy zawodnik na świecie. Pozdrawiam Polaków cebulaków.

1

@Sau_Ron W sumie masz rację kolego.

0

0

Myślicie że jeżeli by Barcelona nie wyszła by z grupy w lidze mistrzów i zajęła z 4-5 miejsce w lidze na La rambli było by dużo mniej aktywnie komentujących użytkowników i ta strona już nie była by tak prestiżową?

0

@Cochise Trudny temat wiadomo liga mistrzów raczej już stracona ale w lidze nowy trener mógłby coś podziałać.

1

@GeraltzKatalonii Przeciez Messi już nie gra w Barcelonie tylko PSG. Więc co mnie obchodzi sezon bez Leo skoro dyskutujemy o nim? Haha.

1

@Messibestplayerintheworld Ale to by było czyste szaleństwo (głupota) nie wyzwanie.

0

@Messibestplayerintheworld Xavi nie bądź głupi nie przychodz tu.

2

@GeraltzKatalonii Porównując Argentynę w tym roku( copa america) do Polski jesteś nie poprawny. Bayern w lidze mistrzów dograł do ćwierćfinału a Barcelona do 1/8 wielką różnica haha. Barcelona to nie Legia czy inny Celtic tylko czołowy klub świata więc daruj sobie takie porównania i umniejszanie Robertowi bo to obecnie najlepszy piłkarz świata statystyki mówią same za siebie.

0

@Pilka_jest_okragla Myślę że każdy to doskonale wie ale meczy go to ciągle wypominanie i czytanie w co drugim poście o tym.

0

Barcelona spada na dno powoli, przykro patrzeć gdy ukochany klub tonie w długach. Na ligę mistrzów nie ma co liczyć sam zastanawiam się czy wgl z grupy wyjdziemy. Patowa sytuacja nie wiem czy zmiana trenera dała by coś,jak myślicie?

2

@Herato Chłopcy Messiego i tak napiszą że Lewandowski jest słaby itd itd co z tego że rozegrał 8 spotkań mniej i walnął więcej goli.

0

@Trexas Za wszy i pająki.

0

@TR3VOR Tam już debet.

0

@MessiIniestaRonnie Mogliśmy mogliśmy mogliśmy ale nie strzeliliśmy Koeman to rak tej drużyny każdy trener zjada go taktycznie. Kończę dyskusje.

1

Jak po tym meczu rudy nie poleci to przestaje oglądać mecze Barcelony bo nie chce nabawić się depresji,w dodatku są bardzo nudne.

0

@Granto ty go szanuj.

1

Robert z golem brawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?