Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pirlo coś z Juve wygrał wgl?
0
@Coutinho007 Jeszcze by się okazało że byłby naszym najlepszym pomocnikiem.
1
@czosnekfcb Twój ojciec to Laporta czy co? Bo nie czaje.
7
Słuchajcie może Laporta robi nas w konia i Pirlo przyjdzie jako piłkarz a nie trener. Pewnie jeszcze pamięta jak się gra w piłkę,przydał by się.
0
@bartekvisca Ale na pewno?
7
@Gaz Już trzeci trener na niego nie stawia myślisz że czwarty się nabierze?
0
@BorzyKrzys W sumie może masz rację. W Chelsea przypomina mi się scena z Kępa jak nie chciał zejść z boiska haha.
0
Maurizio Sarri był do wzięcia jeszcze w czerwcu wtedy kiedy trzeba było zwolnić Koemana.
0
@bartekvisca Bo ma za duże ego.
0
@AlexDark00 Gościu napisałem swoją opinię a Ty mnie obrażasz to raczej Ty się uderzyłeś za mocno w głowę. Wiem że pisanie o Leo jest mocno promowane na tej stronie i wpada za to dużo zielonych ale szanujmy chyba nie jesteś sprzedajny.
0
@marcin62 I tak nikt nie przebije CR7 kontra Leo.
0
@AlexDark00 Nie widzi bo ma klapki na oczach.
1
Nie ma to jak umniejszać Robertowi Lewandowskiemu bo przecież Messi Messi Messi. A moim zdaniem Robert to obecnie najlepszy zawodnik na świecie. Pozdrawiam Polaków cebulaków.
1
@Sau_Ron W sumie masz rację kolego.
0
@Messibestplayerintheworld Nie wierzę.
0
Myślicie że jeżeli by Barcelona nie wyszła by z grupy w lidze mistrzów i zajęła z 4-5 miejsce w lidze na La rambli było by dużo mniej aktywnie komentujących użytkowników i ta strona już nie była by tak prestiżową?
0
@Cochise Trudny temat wiadomo liga mistrzów raczej już stracona ale w lidze nowy trener mógłby coś podziałać.
1
@GeraltzKatalonii Przeciez Messi już nie gra w Barcelonie tylko PSG. Więc co mnie obchodzi sezon bez Leo skoro dyskutujemy o nim? Haha.
1
@Messibestplayerintheworld Ale to by było czyste szaleństwo (głupota) nie wyzwanie.
0
@Messibestplayerintheworld Xavi nie bądź głupi nie przychodz tu.
2
@GeraltzKatalonii Porównując Argentynę w tym roku( copa america) do Polski jesteś nie poprawny. Bayern w lidze mistrzów dograł do ćwierćfinału a Barcelona do 1/8 wielką różnica haha. Barcelona to nie Legia czy inny Celtic tylko czołowy klub świata więc daruj sobie takie porównania i umniejszanie Robertowi bo to obecnie najlepszy piłkarz świata statystyki mówią same za siebie.
0
@Pilka_jest_okragla Myślę że każdy to doskonale wie ale meczy go to ciągle wypominanie i czytanie w co drugim poście o tym.
0
Barcelona spada na dno powoli, przykro patrzeć gdy ukochany klub tonie w długach. Na ligę mistrzów nie ma co liczyć sam zastanawiam się czy wgl z grupy wyjdziemy. Patowa sytuacja nie wiem czy zmiana trenera dała by coś,jak myślicie?
2
@Herato Chłopcy Messiego i tak napiszą że Lewandowski jest słaby itd itd co z tego że rozegrał 8 spotkań mniej i walnął więcej goli.
0
@Trexas Za wszy i pająki.
0
@TR3VOR Tam już debet.
0
@MessiIniestaRonnie Mogliśmy mogliśmy mogliśmy ale nie strzeliliśmy Koeman to rak tej drużyny każdy trener zjada go taktycznie. Kończę dyskusje.
1
Jak po tym meczu rudy nie poleci to przestaje oglądać mecze Barcelony bo nie chce nabawić się depresji,w dodatku są bardzo nudne.
0
@Granto ty go szanuj.
1
Robert z golem brawo.