Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@dasouzar11 Każdemu się zdarza przejęzyczyć. Nie ma to jak nabijać się że starszego człowieka. Beka..
0
@Shapiro No widzisz ale że to Polacy cebulacy i zazdroszczą to piszą że Messi powinien dostać bo wygrał śmieszne copa america.
1
@FC1899Barca Oczywiście że powinien dostać Robert złota piłkę.
10
@Dojaar Haha gościu który ma na avku tęczę wypisuje takie rzeczy? Aż screena muszę zrobić haha pięknie się zaorałeś.
0
@Joe_Pesci Z kim walczy?
5
@kuba1794 Myślę że tak.
1
@Krokiet już nie przesadzaj. Obecnie według mnie to Robert Lewandowski jest najlepszy.
0
@WesternPeek z kim walczy?
2
@PatrykBarcelona z czasem oni będą mieli większe wynagrodzenie.
0
@Momals11 cytując innego użytkownika co do słowa.
0
@Momals11 Przecież mogłeś mu to napisać pod dyskusja a nie liczyć na zielone teraz.
5
@FC1899Barca Za Albe na lo Dest a na po Mingueza.
0
@Yoshi94 Jak już pisałem nie opieram swojego zdania po dzisiejszym meczu tylko od zatrudnienia Koemana to pisałem także twoja wypowiedź jest bez sensu. Zresztą jeśli już bym miał na to odpowiedzieć to widziałeś ta energię i podpowiedzi trenera Alfreda.
2
@Adi123456789 Ogólnie to świetny trener dałbym mu szansę.
1
@Yoshi94 Oczywiście że na serio już w chwili gdy dowiedziałem się że ma być asystentem Koemana pisałem żeby lepiej został pierwszym trenerem. Wystarczy spojrzeć jaki miał wpływ u pozostałych trenerów na grę i kim oni byli. To świetny trener.
0
@czółkovsky ohoho zezłomowany aż sobie screena zrobię.
5
Zwolnić Koemana i dać na trenera Alfreda Schreudera chociaż do końca sezonu i zobaczyć.
0
Wielokrotnie pisałem że Conte powinien zostać trenerem Barcelony ale zszedłem na ziemie. W obecnej sytuacji finansowej nie stać nas na takiego trenera,zresztą wątpię że chciałby pchać się w taki syf. Jedyna opcja dość ryzykowna jest Xavi może powinniśmy zarezykowac tak jak kiedyś z Guardiolą,jak myślicie? I czy wgl jest szansa że Xavi by tu przyszedł?
0
Obecna Barcelona nie ma ataku,pomocy,obrony nawet bramkarz jest bez formy. Nie ma więc argumentów żeby twierdzić że dziś wygra.
1
@Mizander Haha no w sumie można by było spróbować.
0
@amanter Wiadomo na ile wypadł z gry?
0
O co chodzi z Messim że nie gra w PSG? Jakaś kontuzja?
6
@arasz1819 Z tym trenerem ciężko o mental.
0
@Krycha1899 Nie miał czy nie chciał mieć?
0
@Momals11 Dlaczego? Co się stało?
0
@XTobiX A kto broni Koemana?
1
@Rewolucja123 Az sprawdziłem z ciekawości to Xavi 1 miejsce w tabeli i tak sobie myślę że może serio by się sprawdził u nas. Dzięki za info aż sprawdzę wynik później.
0
@Rewolucja123 A to nie wiedziałem że aż tam go wywiało.
0
@xVENUMx Klub powinien Ci sponsorować. Jak grałem w b klasie to nam kupowali byle jakie ale były.
0
A Laurent Blanc? Za jego czasów PSG grało fajna piłkę.