Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@pawello10 Tak bardzo są obiektywni haha.
0
Lewandowski zdobywa pięknego gola ale hejterzy i tak powiedzą że umie tylko dostawić nogę w polu karnym.
0
@dmcteam Mogłeś go chociaż oznaczyć.
2
@Comfortable_ Messi ZP? A dzisiaj 0 goli 0 asyst, Leo się skończył.
0
@D10SLEO Nie chodzi mi o to dla kogo piłka tylko ile można o tym pisać to jest nudne,skoro to dla was oczywiste to po co o tym pisać ciągle?
0
@Comentateiro Dziwne macie upodobania.
0
Irytujące to już jest gdy czytam w prawie co każdym poście o złotej piłce dla Messiego albo ,,i co hejterzy Messiego boli was wielki Messi" Messi to Messi tamto. Nawet najlepsza potrawę można obrzydzić.
1
Szkoda że Mbappe by nie chciał w Barcelonie grać.
0
@IMBALEO Nie...!
2
@Pawel13sz Rasiak
3
@szkutnik91 O Messim też można by coś takiego zrobić tak jak o każdym piłkarzu.
0
@kamilo0066 Świetnego bramkarza bez charakteru który spuszcza łeb gdy nie idzie gra,i wpuszcza szmate za szmata ostatnim czasem. Więc wsadź sobie swoje porady.
0
@Mareeek2050 Niby czemu? Ter Stegen jest wypalony.
1
@ProMILs Skoro by mu tyle płacili i ćwiczył by od dziecka to pewnie by obronił.
1
@xL4sTx Ter Stegen ma w modzie wpuszczać wszystko co leci w stronę bramki to krytykują proste.
1
@Rewolucja123 To może pora to zmienić skoro dobrze mu tam idzie.
1
@Wiktoria13 Bóg? Coś z główką nie tak?
0
Onana po sezonie!
0
@Nazio87 Wyjdź.
0
Dziś Alba i Fati po golu obstawiam 2:0 dla Barcelony.
2
@MarioVeB! Ty masz pojęcie o piłce dlatego jestes tylko no name ekspertem na La rambli.
0
@tristan87 Najlepszy piłkarz na świecie.
6
@DaPidejpi Umtiti jaki wkurwio** na tym zdjęciu haha.
0
@Kgorecki2500 Ja nie jestem ani za PO ani za PiS więc dla mnie to by było jeszcze większe zło. I dziwię się że młodzi wybierają między PO a PIS.
0
@victor A co odchodzi do innego klubu?
0
@tadzik447 Zaebiscie.
0
@koksik2700 Nie lepiej porządną hulajnogę?
2
@Encore Moim zdaniem nawet na jeden raz nie wydaje się idealna.
1
@patrykzmc2000 Dusan Vlahovic spoko opcja za normalne pieniądze. Haaland proszę was.