Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KyngPyng Spokojnie już to zrobili.
0
@kuz Hm.. a może po prostu lata robią swoje hyy?
1
@Rust_Cohle O ty cwaniaczku.
0
@Encore Jakby usunęli konto w tym samym momencie to bym nawet uwierzył że to multi,nie żebym namawiał.
0
Ciekawe czy jakiś klub nabierze się na Koemana i zatrudni go.
2
@POLAK12345 Współczuję.
0
@Rastafarnianin Sanah--------koeman
1
@baczmus Jedna i druga bardzo mi się podoba.
4
sanah- kolońska i szlugi.Kozak nuta obczajcie.
5
@Zip Nazwa się nie zmieni przecież to zmiana nazwa spółki więc xD.
1
@IronSanHybrid jesteś popularny na kafejce. Wszedłem z ciekawości a tam Twoja dyskusja z Julka odnośnie wypłacenia Koemanowi wynagrodzenia.
2
@Woland10 A ty ile masz lat że piszesz o młodym nieokrzesanym pokoleniu? Po drugie nikt na Koemana by nie najeżdżał żeby nie te jego idiotyczne wypowiedziach na konferencjach. A Leo czy Ronaldo jak już wspominasz może nie zostaną trenerami bo może będą uważać że się do tego nie nadają czego do dziś nie może zrozumieć Koeman bo taktyk z niego żaden.
0
@Dzemix111 Ponad tysiąc chyba wyszło.
0
@Hakiru Haha ostatnie dwie linijki mnie rozwaliły.
0
@Dawid_J Przecież już dzwonił po zdobytej bramce przeciwko Barcelonie.
0
@Sulimo wszystko działa Mordeczko.
6
@SonBarcaGoku Za nazwisko chyba.
0
@Momals11 Jak Lewy zdobędzie złotą piłkę to się odwdzięczę. A tak poważnie to strasznie się zawiodłem na Dembele cóż kontuzje zniszczyły chłopa.
11
@FafitFCB Po piłki za ogrodzenie jak piłka wyleci.
8
@PatrychoO xDDDD.
2
Mam dwa wymagania na ten sezon od nowego trenera top4 w lidze i wyjście z grupy LM.
0
@Kgorecki2500 Ja nie wątpię że jest legendą ale zmieniłem o nim zdanie i to nie w dobra stronie głównie po jego bezczelnych wypowiedziach.
0
@Herato Koeman to słabiutki ,,trener". A Xavi kto wie może okazać się drugim Guardiola,czas pokaże.
4
@LucaMancini Mnie bawią ludzie którzy go bronią xD.
2
@taris Do polskiej ligi chyba xD.
2
Polecam wszystkim zobaczyć odcinek Tomasza Cwiąkały na YT o Koemanie.
0
@QUNJ Bo są i nie,nie chodziło mi w tej sytuacji o Roberta spokojnie.
0
@KrychaFCB I Umtiti ale w cuda nie wierzę.
0
@cules100pro Pewnie że dobrze by było, a on na przyjść po meczu z Celta tak?
2
Wgl fajnego trenera wzięli 13 miejsce w tabeli z Barca b hoho szaleje. Dobrze że to tylko tymczasowy.