0

@KyngPyng Spokojnie już to zrobili.

0

@kuz Hm.. a może po prostu lata robią swoje hyy?

1

@Rust_Cohle O ty cwaniaczku.

0

@Encore Jakby usunęli konto w tym samym momencie to bym nawet uwierzył że to multi,nie żebym namawiał.

0

Ciekawe czy jakiś klub nabierze się na Koemana i zatrudni go.

2

@POLAK12345 Współczuję.

0

@Rastafarnianin Sanah--------koeman

1

@baczmus Jedna i druga bardzo mi się podoba.

4

sanah- kolońska i szlugi.Kozak nuta obczajcie.

5

@Zip Nazwa się nie zmieni przecież to zmiana nazwa spółki więc xD.

1

@IronSanHybrid jesteś popularny na kafejce. Wszedłem z ciekawości a tam Twoja dyskusja z Julka odnośnie wypłacenia Koemanowi wynagrodzenia.

2

@Woland10 A ty ile masz lat że piszesz o młodym nieokrzesanym pokoleniu? Po drugie nikt na Koemana by nie najeżdżał żeby nie te jego idiotyczne wypowiedziach na konferencjach. A Leo czy Ronaldo jak już wspominasz może nie zostaną trenerami bo może będą uważać że się do tego nie nadają czego do dziś nie może zrozumieć Koeman bo taktyk z niego żaden.

0

@Dzemix111 Ponad tysiąc chyba wyszło.

0

@Hakiru Haha ostatnie dwie linijki mnie rozwaliły.

0

@Dawid_J Przecież już dzwonił po zdobytej bramce przeciwko Barcelonie.

0

@Sulimo wszystko działa Mordeczko.

6

@SonBarcaGoku Za nazwisko chyba.

0

@Momals11 Jak Lewy zdobędzie złotą piłkę to się odwdzięczę. A tak poważnie to strasznie się zawiodłem na Dembele cóż kontuzje zniszczyły chłopa.

11

@FafitFCB Po piłki za ogrodzenie jak piłka wyleci.

8

@PatrychoO xDDDD.

2

Mam dwa wymagania na ten sezon od nowego trenera top4 w lidze i wyjście z grupy LM.

0

@Kgorecki2500 Ja nie wątpię że jest legendą ale zmieniłem o nim zdanie i to nie w dobra stronie głównie po jego bezczelnych wypowiedziach.

0

@Herato Koeman to słabiutki ,,trener". A Xavi kto wie może okazać się drugim Guardiola,czas pokaże.

4

@LucaMancini Mnie bawią ludzie którzy go bronią xD.

2

@taris Do polskiej ligi chyba xD.

2

Polecam wszystkim zobaczyć odcinek Tomasza Cwiąkały na YT o Koemanie.

0

@QUNJ Bo są i nie,nie chodziło mi w tej sytuacji o Roberta spokojnie.

0

@KrychaFCB I Umtiti ale w cuda nie wierzę.

0

@cules100pro Pewnie że dobrze by było, a on na przyjść po meczu z Celta tak?

2

Wgl fajnego trenera wzięli 13 miejsce w tabeli z Barca b hoho szaleje. Dobrze że to tylko tymczasowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?