Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak oceniacie wczorajszy mecz?
4
Jest Xavi to dawać mi już ten Bayern!
0
@amanter Ej co jest na konto jej ktoś wbił czy co? XD
1
@DaPidejpi Hm.. mieszkasz z rafonem?
2
@DaPidejpi To rafonix jest z Pitulic więc albo kłamiesz albo mieszkasz z nim w domu.
1
@Rewolucja123 Haha tym ostatnim to mnie rozbawiles xD
0
@Fenelon U nas są wyłącznie młodzi więc o to możesz być spokojny.
1
@FCBparasiempre Nie wiem co za mecze oglądasz ale chyba nie Barcelony, Luk co mecz ciągnie nasz zespół żeby nie on byli byśmy w walce o spadek. Mam nadzieję że wykupią go z Sevilli i zostanie z nami na lata najlepszy piłkarz świata.
0
@FCBparasiempre Najlepszy myślisz że czemu Messi odszedł?
0
@martin3131 On z nich zrobi top.
1
@Pawel13sz Myślę że to dobra decyzja kto jak nie on będzie filarem nowej Barcelony?
0
@Pawel13sz No tak tak xD
0
@Pawel13sz Życzę mu tego z całego serca.
0
@barcelonaLM O taka Barcelonę walczyłem.
0
@JohnnyBarca Oni go nie zwolnili po prostu wrócił do Barcelony b.
8
Myślę że więcej kibiców zacznie chodzić na mecze nawet ze względu żeby wspierać Xaviego.
2
@Woland10 Może dlatego że Conte zarabia 20 mln rocznie a my mieliśmy tylko 3 mln dla trenera i całego jego sztabu?
0
@Woland10 Ale skąd możesz to wiedzieć? Od razu na pewno nie ale z czasem wyniki przyjdą.
0
@Woland10 A co mnie obchodzi Juve i Pirlo który grał w Juve, Interze i Milanie? XD
0
@Woland10 Cieszymy się bo prawdziwa legenda wraca do domu co w tym dziwnego?
0
@CLionelMessi Osoby zaszczepione też chorują to muszę cię zmartwić.
0
@ranger3120 Tak się im wylosowalo.
5
@10SzymonBarca10 To zatkaj nos i daj nam się cieszyć.
1
@Comentateiro ,,Tym samym obecnie bezdzietni, jakkolwiek to brutalne (ale prawdziwe), żerują częściowo na stare lata na pracy innych, na ich ciężkiej pracy wychowawczej. Dla bezpłodnych wyjściem byłaby adopcja i w zależności od liczby adoptowanych dzieci, rosłaby emerytura. Nie byłoby wymówek, a nie odmówicie temu systemowi uczciwości i sprawiedliwości." po tym co napisałeś zastanawiam się czy jesteś w pełni rozumu. Może po prostu nasz wspaniały rząd doprowadził do tego że ludzie nie mają pieniędzy na dzieci? Liczyłeś ile to wszystko kosztuje?
0
Widzę że wszystko na to wskazuje że to jest ten dzień w którym Xavi wraca do domu.
0
@MysticCat Nie mazgaj się tak xD chłopaki nie płaczą.
89
@Comentateiro Skoro cię świerzbiło to mogłeś podejść a nie teraz płakać. Nie rozumiem.
1
@Pablit Bo Xavi myślami już w Barcelonie.
0
@Deviler Teraz jestem pewny że masz multi xD haha.
5
@xavi19 Nic nie zrozumiałem xD