0

Jak oceniacie wczorajszy mecz?

4

Jest Xavi to dawać mi już ten Bayern!

0

@amanter Ej co jest na konto jej ktoś wbił czy co? XD

1

@DaPidejpi Hm.. mieszkasz z rafonem?

2

@DaPidejpi To rafonix jest z Pitulic więc albo kłamiesz albo mieszkasz z nim w domu.

1

@Rewolucja123 Haha tym ostatnim to mnie rozbawiles xD

0

@Fenelon U nas są wyłącznie młodzi więc o to możesz być spokojny.

1

@FCBparasiempre Nie wiem co za mecze oglądasz ale chyba nie Barcelony, Luk co mecz ciągnie nasz zespół żeby nie on byli byśmy w walce o spadek. Mam nadzieję że wykupią go z Sevilli i zostanie z nami na lata najlepszy piłkarz świata.

0

@FCBparasiempre Najlepszy myślisz że czemu Messi odszedł?

0

@martin3131 On z nich zrobi top.

1

@Pawel13sz Myślę że to dobra decyzja kto jak nie on będzie filarem nowej Barcelony?

0

@Pawel13sz No tak tak xD

0

@Pawel13sz Życzę mu tego z całego serca.

0

@barcelonaLM O taka Barcelonę walczyłem.

0

@JohnnyBarca Oni go nie zwolnili po prostu wrócił do Barcelony b.

8

Myślę że więcej kibiców zacznie chodzić na mecze nawet ze względu żeby wspierać Xaviego.

2

@Woland10 Może dlatego że Conte zarabia 20 mln rocznie a my mieliśmy tylko 3 mln dla trenera i całego jego sztabu?

0

@Woland10 Ale skąd możesz to wiedzieć? Od razu na pewno nie ale z czasem wyniki przyjdą.

0

@Woland10 A co mnie obchodzi Juve i Pirlo który grał w Juve, Interze i Milanie? XD

0

@Woland10 Cieszymy się bo prawdziwa legenda wraca do domu co w tym dziwnego?

0

@CLionelMessi Osoby zaszczepione też chorują to muszę cię zmartwić.

0

@ranger3120 Tak się im wylosowalo.

5

@10SzymonBarca10 To zatkaj nos i daj nam się cieszyć.

1

@Comentateiro ,,Tym samym obecnie bezdzietni, jakkolwiek to brutalne (ale prawdziwe), żerują częściowo na stare lata na pracy innych, na ich ciężkiej pracy wychowawczej. Dla bezpłodnych wyjściem byłaby adopcja i w zależności od liczby adoptowanych dzieci, rosłaby emerytura. Nie byłoby wymówek, a nie odmówicie temu systemowi uczciwości i sprawiedliwości." po tym co napisałeś zastanawiam się czy jesteś w pełni rozumu. Może po prostu nasz wspaniały rząd doprowadził do tego że ludzie nie mają pieniędzy na dzieci? Liczyłeś ile to wszystko kosztuje?

0

Widzę że wszystko na to wskazuje że to jest ten dzień w którym Xavi wraca do domu.

0

@MysticCat Nie mazgaj się tak xD chłopaki nie płaczą.

89

@Comentateiro Skoro cię świerzbiło to mogłeś podejść a nie teraz płakać. Nie rozumiem.

1

@Pablit Bo Xavi myślami już w Barcelonie.

0

@Deviler Teraz jestem pewny że masz multi xD haha.

5

@xavi19 Nic nie zrozumiałem xD

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?