8

@zadafcb Ernesto? Top.

6

Ciekawe kiedy zamkną lasy xD

0

@JohnnyBarca Ja nie chce Alvesa ani Cavaniego.

1

@Messibestplayerintheworld Aguero,De Jong,Martin i teraz Cavani hm.. może pora na kogoś młodszego.

1

@Bobo25 A on zamierza tam lecieć wgl?

2

1

@pacior95 Przecież nic jeszcze nie wiadomo.

2

@Barca1992 Może na początku byłem w stanie się na to nabrać teraz to jest cyrk na kółkach. Przykre że są jeszcze takie osoby które w to wierzą.

0

@PatrykBarca On idealnie pasuje do takiego Atletico bądź Juventusu.

0

@konrad1661 Może po prostu nie zapłaciłeś? XD

0

@PatrychoO Zaczyna się.

2

@RonnieVEB A gdzie Xavi?

0

I jak Xavi przyjdzie w końcu czy nie? W pracy byłem nie miałem czasu wchodzić.

0

@Fake69 Sprzedajemy.

0

@Rewolucja123 Czyli na 100% dogadali się?

1

@PatrychoO Bierzemy za free Onane i kupujemy jakiegoś napastnika w realnej cenie dla nas tak do 50-60 mln.

0

@Adi123456789 masz rację.

3

@jeyx77x Jest prawo wyboru gościu. Chcesz to się szczep.

19

Ten truteń nigdzie nie odejdzie,zobaczycie.

0

@jordus100 Jeden i drugi obecnie ręcznik.

8

@Shapiro Czyli jak będę na meczu mniej niż 10 razy nie mogę komentować ale jak 11 to jestem expert?

0

@Adi123456789 Komu życzę źle? Ja po prostu uważam że Lewandowski zgarnie złota piłkę w tym roku a wiem że kolega wyżej kibicuje Messiemu więc jak komuś źle życzę?

1

@Momals11 To urodziny będziesz miał zepsute.

1

@MarcelNJ11 Z możliwością kupna z ich z strony z której pewnie skorzystają.

0

@LukaszFan Tak przyszli i już nie mogę się doczekać aż odejdą.

0

@tomek8756 Ale bydło. To już nie są ludzie.

0

Jakiego napastnika byście u nas widzieli? Wiadomo za jakieś realne pieniążki.

3

@Momals11 Wczoraj pisałeś o bólu dupska względem Messiego a to ty masz problem do Lewandowskiego i Ronaldo. Taki kompleks że aż nie wierzę.

2

@sergio5 GOAT..

4

@bartas97 Przecież on nie gra w najlepszym klubie na świecie tylko w realu madryt coś mu się odkleiło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?