Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@zadafcb Ernesto? Top.
6
Ciekawe kiedy zamkną lasy xD
0
@JohnnyBarca Ja nie chce Alvesa ani Cavaniego.
1
@Messibestplayerintheworld Aguero,De Jong,Martin i teraz Cavani hm.. może pora na kogoś młodszego.
1
@Bobo25 A on zamierza tam lecieć wgl?
2
@paweldunajecfcb Zero.
1
@pacior95 Przecież nic jeszcze nie wiadomo.
2
@Barca1992 Może na początku byłem w stanie się na to nabrać teraz to jest cyrk na kółkach. Przykre że są jeszcze takie osoby które w to wierzą.
0
@PatrykBarca On idealnie pasuje do takiego Atletico bądź Juventusu.
0
@konrad1661 Może po prostu nie zapłaciłeś? XD
0
@PatrychoO Zaczyna się.
2
@RonnieVEB A gdzie Xavi?
0
I jak Xavi przyjdzie w końcu czy nie? W pracy byłem nie miałem czasu wchodzić.
0
@Fake69 Sprzedajemy.
0
@Rewolucja123 Czyli na 100% dogadali się?
1
@PatrychoO Bierzemy za free Onane i kupujemy jakiegoś napastnika w realnej cenie dla nas tak do 50-60 mln.
0
@Adi123456789 masz rację.
3
@jeyx77x Jest prawo wyboru gościu. Chcesz to się szczep.
19
Ten truteń nigdzie nie odejdzie,zobaczycie.
0
@jordus100 Jeden i drugi obecnie ręcznik.
8
@Shapiro Czyli jak będę na meczu mniej niż 10 razy nie mogę komentować ale jak 11 to jestem expert?
0
@Adi123456789 Komu życzę źle? Ja po prostu uważam że Lewandowski zgarnie złota piłkę w tym roku a wiem że kolega wyżej kibicuje Messiemu więc jak komuś źle życzę?
1
@Momals11 To urodziny będziesz miał zepsute.
1
@MarcelNJ11 Z możliwością kupna z ich z strony z której pewnie skorzystają.
0
@LukaszFan Tak przyszli i już nie mogę się doczekać aż odejdą.
0
@tomek8756 Ale bydło. To już nie są ludzie.
0
Jakiego napastnika byście u nas widzieli? Wiadomo za jakieś realne pieniążki.
3
@Momals11 Wczoraj pisałeś o bólu dupska względem Messiego a to ty masz problem do Lewandowskiego i Ronaldo. Taki kompleks że aż nie wierzę.
2
@sergio5 GOAT..
4
@bartas97 Przecież on nie gra w najlepszym klubie na świecie tylko w realu madryt coś mu się odkleiło.