2

@Vebrol Spokojnie chłopaki dopiero się rozkręcają.

4

@AbelKabelNie rozumiem dlaczego to napisałeś,,Tylko nie dzwon po karetkę potem
Bo zabierasz miejsce w szpitalu ludziom którzy go potrzebują" przecież on płaci duże podatki żeby właśnie ta karetka przyjechała już wam się totalnie odkleiło bo szczepionka to nie jest żaden przymus czy obowiązek.

1

@AbelKabel ,,Takie gadanie to można przy wszystkim mówić boje się co będzie za kilka lat
Kurna nic nie będzie !" Czyli jesteś lekarzem i bierzesz odpowiedzialność za ludzi tak? Po drugie skoro jesteś taki obeznany w temacie szczepionek na covid to powinieneś wiedzieć że szczepionka nie chroni przed zarażeniem tylko powinna zadziałać aby przejść ja łagodniej (nie w szpitalu).

4

@Rust_Cohle Ja tam nie widzę niczego nadzwyczajnego w tym napastniku jak dla mnie zwykły średniak ale no to moja opinia i mogę się mylić.

2

@norbi77 Tym bardziej że niby jeśli jesteś zaczepiony to łagodniej przejdziesz wirusa ale normalnie się zarażasz.

0

@maciar Wtedy ter Stegen by u nas nie grał.

0

@AbelKabel myślę że boi się skutków ubocznych w późniejszych latach ale okej xD

0

@bartulek98 Jeśli przyszedł by Ferran to po co jeszcze Adeyemim? Wolał bym wzmocnić obronę.

0

@KrwawiaceoczyVEB pewnie chodzi o FFP.

6

@kamilop Azpilicueta byłby spoko pod warunkiem że nie miałby zbyt dużej pensji.

3

@mkord Przecież to się wszystko łączy z FFP poczytaj sobie.

5

@kuz ,,Bardzo fajny zawodnik ale poza naszym budżetem" myślę że oni wiedzą na szczęście lepiej czy na budżet Barcelony czy nie ale ok xD

1

@Encore Największym jego sukcesem jest wygranie złotej piłki w 2020 roku bo każdy wie że Robert był wtedy najlepszy.

0

@Momals11 Myślę że sam nie wiesz o czym piszesz bo już się tak zakręciłeś że chyba sam się pogubiłeś. Nie,nie mam 13 lat jestem dorosłym gościem ale za to ty masz chyba 11 sądząc po nicku i chyba jestem w stanie to uwierzyć.

0

@Momals11 Już się nauczyłeś ode mnie tekstu ,,odklejony" który przed 5 minutami napisałem o tobie i teraz używasz go przeciwko mnie? XD Po pierwsze bo widzę że nie rozumiesz nie pisze 10 komentarzy dziennie o Messim nie wiem skąd to wziąłeś jedynie kiedy piszę o Messim to żeby takim osobom coś wytłumaczyć. Po drugie nie jechałem po Argentyńczyk jak odszedł do PSG tylko pisałem że może to jest dobry czas bo czas postawić na młodych itd więc nie wymyślaj już i czekam żebyś mi parę postów niżej odpisał gdzie zostałem zezłomowany,dziękuję.

9

@Momals11 Ale ty masz ból i kompleksy Lewego dobrze że jest jeszcze taka strona gdzie możesz się wyżalić i no tak Lewandowski ma gorszych fanboyow bo nie wklejają codziennie postów który to z koleji dziennikarz już nie potwierdził że ma złota piłkę i nie pucuja się do tego xD.

0

@Momals11 ,,hahahahh a Messi to za ile odszedł do PSG? Niezła hipokryzja XD" tu mi to zasugerowłeś już nie wiesz co piszesz?

0

@Momals11 ale ty jesteś odklejony xD napisałem jako ciekawostkę że odszedł za darmo do Bayernu bo może nie wiesz,zresztą co ma to do tego? Sam mi piszesz o tym że odszedł Lewandowski z Borussi do Bayernu a Messi odszedł z Newell's Old Boys do Barcelony xD kto jest większym hipokryta?

0

@Momals11 Odszedł za darmo do Bayernu jako lepszego klubu co w tym dziwnego? XD Idąc twoim tokiem rozumowania Messi dla x więcej kasy uciekł z Newell's Old Boys do Barcelony xD.

4

@Sulimo Przecież to fanboy Messiego który co dwa lata podpisywał nową umowę z większymi zarobkami więc co mi tu Araujo prześladuje.

2

@Danny Gaucho Dzwoni papuga mówi że musi się udać.

0

@kuz Mi by było miło na jego miejscu że taki klub jak Barcelona się nim interesuje i kibice go chcą.

0

@jeyx77x Wynajmuje mieszkanie a za L4 jest 80% płacone plus brak premii to główny powód może z tym wywaleniem z pracy przesadziłem ale no nie wiem czy jeśli bym często brał to by przedłużyli ze mną w przyszłości umowę.

15

@neeed Na takich filmikach to i Luuk de Jong fajnie wygląda ale no to Xavi musi zdecydować ja się na tyle nie znam.

4

@Oskar00 Ja dlatego nie gram już w piłkę jedna poważną kontuzją któreś z rzędu L4 i stracił bym pracę a już miałem przez piłkę zerwane wiązadła i stłuczona rzepkę.

3

@sebasek99 Potwierdzam tak było.

7

@Momals11 Lewandowski ma pecha że nie gra dla reprezentacji Niemiec, Francji czy Hiszpanii w Polsce nie oszukujmy się nie ma partnerów do gry.

0

@Kapitan hawk A pamiętasz co to był za post?

6

@A_Gomesinho_21 Mało wiarygodny bo pisał też że konto usunie a wiadomo jak jest.

0

@kuz napastnik z prawdziwego zdarzenia a niby skąd pieniążki na to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?