1

To teraz wywalczyć top 4 i ściągnąć Onane na bramkę bo na ter Stegena nie da się patrzeć no i oczywiście jakaś 9.

0

Oprócz TVP gdzie można zobaczyć mecz,wiecie może?

0

@Castro Dla jasności jesteś kibicem Bayernu tak?

2

@Kamiloza91 Wydaje mi się że Ajax ma lepszy skład.

1

@waletpl Tak bo Xavi wszystko odmieni w miesiąc xD

0

@martin3131 Jeśli Dembele ma u nas zostać to musiałby właśnie takową kontuzje dostać xD. Jak dla mnie niech wygra nam ten mecz i może odejść.

1

Dzisiaj musimy wygrać,nie że możemy my musimy wygrać.

0

@budel17 Barcelona nie wyjdzie z grupy raczej.

0

Milan Skriniar ma umowę do czerwca 2023 roku co myślicie?

1

@Naturopata Marzenie ale raczej nie na nasz budżet.

1

@Krystian1588 Można by zaryzykować byłbym bogaty xD gorzej jakby przegrali.

0

Kurs na Barcelonę 4,60 a na Bayern 1,65 wydaje się że Bayern to pewniaczek.

0

@tbas Araujo....

4

Liczę jutro na Xaviego ze dobrze ich przygotował pod względem taktycznym i nie będzie obciachu.

3

@Songo91 Haha no to szykuje się 2-cyfrówka.

1

@PatrykBarca Ja tam jestem dumny z bycia kibicem Barcelony to jeszcze nie ta półka co Arsenal.

1

Ciekawe że zawsze od dzieciaka obawiałem się meczy z Bayernem Monachium też tak macie?
Ps teraz to w sumie obawiam się meczy z każdym xD

0

@masq Ja tam i tak jak zawsze naiwnie wierzę że to będzie strzał w dziesiątkę.

0

@masq No ja też nie wiedziałem ale sprawdziłem statystyki i ma naprawdę imponujące do tego ma 23 lata kosztuje niewiele warto spróbować.

0

Skoro Karim nie przyjdzie to brać Ferrana i Cavaniego albo Arthura Cabrala.

1

@mikiiki Chodzi o Dembele?

0

@Coutinho007 Przecież z tego co pamiętam to też byłeś za żeby budować zespół jak Messi chciał odejść rok temu do City a w tym roku jak odszedł do PSG to już uważałeś że powinien zostać. I tak uważam że powinniśmy ściągnąć Onane,ter Stegen po kontuzji to nie ten sam bramkarz.

5

Brać Youssoufa Moukoko umowę ma do czerwca 2023 napastnik na przyszłość oczywiście.

0

@Image Skąd ty możesz wiedzieć czy na kogoś nas stać czy nie stać pracujesz w biurach Barcelony? A marzyć sobie mogę po to jest ta strona.

0

@Jcob_95 Skoro ma rok kontraktu nie kosztowałby dużo i nie wiem dlatego napisałem ,,spróbować"

0

Salah ma umowę do czerwca 2023 roku może Barca powinna spróbować ściągnąć go w letnim okienku.

0

@Cvzx Zacznij stawiać od teraz na przeciwników Barcelony proszę.

3

Arthur Cabral 23 lata może się jeszcze rozwinąć a już ładuje gola za golem kosztuje około 15 mln może warto było by go kupić jak myślicie?

0

@Ghotti To dawaj pierwszy zobaczymy czy działa.

1

@kakusus Myślę że wyjdą najlepszym składem i niestety 3:0 dla nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?