Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To teraz wywalczyć top 4 i ściągnąć Onane na bramkę bo na ter Stegena nie da się patrzeć no i oczywiście jakaś 9.
0
Oprócz TVP gdzie można zobaczyć mecz,wiecie może?
0
@Castro Dla jasności jesteś kibicem Bayernu tak?
2
@Kamiloza91 Wydaje mi się że Ajax ma lepszy skład.
1
@waletpl Tak bo Xavi wszystko odmieni w miesiąc xD
0
@martin3131 Jeśli Dembele ma u nas zostać to musiałby właśnie takową kontuzje dostać xD. Jak dla mnie niech wygra nam ten mecz i może odejść.
1
Dzisiaj musimy wygrać,nie że możemy my musimy wygrać.
0
@budel17 Barcelona nie wyjdzie z grupy raczej.
0
Milan Skriniar ma umowę do czerwca 2023 roku co myślicie?
1
@Naturopata Marzenie ale raczej nie na nasz budżet.
1
@Krystian1588 Można by zaryzykować byłbym bogaty xD gorzej jakby przegrali.
0
Kurs na Barcelonę 4,60 a na Bayern 1,65 wydaje się że Bayern to pewniaczek.
0
@tbas Araujo....
4
Liczę jutro na Xaviego ze dobrze ich przygotował pod względem taktycznym i nie będzie obciachu.
3
@Songo91 Haha no to szykuje się 2-cyfrówka.
1
@PatrykBarca Ja tam jestem dumny z bycia kibicem Barcelony to jeszcze nie ta półka co Arsenal.
1
Ciekawe że zawsze od dzieciaka obawiałem się meczy z Bayernem Monachium też tak macie?
Ps teraz to w sumie obawiam się meczy z każdym xD
0
@masq Ja tam i tak jak zawsze naiwnie wierzę że to będzie strzał w dziesiątkę.
0
@masq No ja też nie wiedziałem ale sprawdziłem statystyki i ma naprawdę imponujące do tego ma 23 lata kosztuje niewiele warto spróbować.
0
Skoro Karim nie przyjdzie to brać Ferrana i Cavaniego albo Arthura Cabrala.
1
@mikiiki Chodzi o Dembele?
0
@Coutinho007 Przecież z tego co pamiętam to też byłeś za żeby budować zespół jak Messi chciał odejść rok temu do City a w tym roku jak odszedł do PSG to już uważałeś że powinien zostać. I tak uważam że powinniśmy ściągnąć Onane,ter Stegen po kontuzji to nie ten sam bramkarz.
5
Brać Youssoufa Moukoko umowę ma do czerwca 2023 napastnik na przyszłość oczywiście.
0
@Image Skąd ty możesz wiedzieć czy na kogoś nas stać czy nie stać pracujesz w biurach Barcelony? A marzyć sobie mogę po to jest ta strona.
0
@Jcob_95 Skoro ma rok kontraktu nie kosztowałby dużo i nie wiem dlatego napisałem ,,spróbować"
0
Salah ma umowę do czerwca 2023 roku może Barca powinna spróbować ściągnąć go w letnim okienku.
0
@Cvzx Zacznij stawiać od teraz na przeciwników Barcelony proszę.
3
Arthur Cabral 23 lata może się jeszcze rozwinąć a już ładuje gola za golem kosztuje około 15 mln może warto było by go kupić jak myślicie?
0
@Ghotti To dawaj pierwszy zobaczymy czy działa.
1
@kakusus Myślę że wyjdą najlepszym składem i niestety 3:0 dla nich.