Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Wiem beczkę sobie robię.
0
@Pawel13sz Źródło? XD
2
Fati i Torres będą hulać na skrzydłach tak jak w reprezentacji.
0
To co Ferran na 9 czy raczej skrzydło?
1
@AduŚ07Bo Ferran chciał odejść a Guardiola wielokrotnie powtarzał że nie będzie zawodników trzymał na siłę.
0
@AmigoBlancos A to śmieszek z niego.
61
Dopiero co pisał że Ferran Torres jest już praktycznie klepniety przez Barcelonę.
0
@Janas11224 @JarekS kim jesteś?
0
@LUPR Ile dostaje rocznie?
5
Iñaki Williams ten to musi kochać ten klub z ciekawości na Transfermarkt patrzyłem że ma umowę do 2028 roku wow.
1
@Pilka_jest_okragla Myślę że możemy wziąć za darmo Onane i jeszcze zarobić na ter Stegenie który nie wrócił jeszcze do nas po meczu z Bayernem 8:2.
0
@Pressinho Chodzi Ci o luuka de Jonga? Bo jeśli chodzi o FDJ to na sprzedaży zarobimy 80 mln około czyli tyle ile kosztuje Dusan.
1
@doc Dusan też spoko opcja byłbym zadowolony.
0
@koziar Wiem ale chodzi też o aspekt finansowy.
1
Erling Haaland czy Dušan Vlahovic którego byście woleli w Barcelonie i dlaczego?
0
@Emhyr Dzięki Mordeczko.
0
Ktoś wie ile kosztowałby Julian Álvarez?
0
Ktoś wie ile by kosztował?
1
@kaamil1910 Obecna sytuację wybieram ten sezon jest przejściowy w następnym będziemy walczyć spokojnie o ligę.
16
Barcelona musi nauczyć się sprzedawać zawodników na czas gdy są jeszcze coś tam warci żeby później nie dopłacać żeby odeszli ale zarobić jeszcze na tym. FDJ z 70-80 mln,Ter Stegen 40 mln tych dwóch panów bym pożegnał.
2
@Emhyr Haha zrobiłeś mi dzień.
1
@FCBparasiempre Ja bym kupił Kounde chociaż wiadomo że byłby drogi i nie wiem czy nas stać.
1
@CZAJUN_119 Przecież on wygrał z Wrzoskiem.
0
@Survier Trzeba podpisywać nowy kontrakt z młodym bo ma umowę do czerwca chyba.
1
@Adi123456789 Skład byłby bardzo mocny bez bramkarza również.
0
@HERORICH2 Dla nas to spoko że Griezmanna kupujecie za 40 mln xD.
1
@Pawel13sz jak na półtora roku to spoko.
0
Zastanawiał bym się czy zamiast Ferrana nie kupić Kounde na obronę.
2
@Kinginiesta Przy obecnej formie Mareczka stary Tomaszewski byłby zbawieniem.
0
@Emhyr Jest też opcja że podbijamy znowu cenę za Haalanda żeby inny zespół zapłacił więcej jak w przypadku Donnarummy.