1

@Pawel13sz Wiem beczkę sobie robię.

0

@Pawel13sz Źródło? XD

2

Fati i Torres będą hulać na skrzydłach tak jak w reprezentacji.

0

To co Ferran na 9 czy raczej skrzydło?

1

@AduŚ07Bo Ferran chciał odejść a Guardiola wielokrotnie powtarzał że nie będzie zawodników trzymał na siłę.

0

@AmigoBlancos A to śmieszek z niego.

61

Dopiero co pisał że Ferran Torres jest już praktycznie klepniety przez Barcelonę.

0

@Janas11224 @JarekS kim jesteś?

0

@LUPR Ile dostaje rocznie?

5

Iñaki Williams ten to musi kochać ten klub z ciekawości na Transfermarkt patrzyłem że ma umowę do 2028 roku wow.

1

@Pilka_jest_okragla Myślę że możemy wziąć za darmo Onane i jeszcze zarobić na ter Stegenie który nie wrócił jeszcze do nas po meczu z Bayernem 8:2.

0

@Pressinho Chodzi Ci o luuka de Jonga? Bo jeśli chodzi o FDJ to na sprzedaży zarobimy 80 mln około czyli tyle ile kosztuje Dusan.

1

@doc Dusan też spoko opcja byłbym zadowolony.

0

@koziar Wiem ale chodzi też o aspekt finansowy.

1

Erling Haaland czy Dušan Vlahovic którego byście woleli w Barcelonie i dlaczego?

0

@Emhyr Dzięki Mordeczko.

0

Ktoś wie ile kosztowałby Julian Álvarez?

0

Ktoś wie ile by kosztował?

1

@kaamil1910 Obecna sytuację wybieram ten sezon jest przejściowy w następnym będziemy walczyć spokojnie o ligę.

16

Barcelona musi nauczyć się sprzedawać zawodników na czas gdy są jeszcze coś tam warci żeby później nie dopłacać żeby odeszli ale zarobić jeszcze na tym. FDJ z 70-80 mln,Ter Stegen 40 mln tych dwóch panów bym pożegnał.

2

@Emhyr Haha zrobiłeś mi dzień.

1

@FCBparasiempre Ja bym kupił Kounde chociaż wiadomo że byłby drogi i nie wiem czy nas stać.

1

@CZAJUN_119 Przecież on wygrał z Wrzoskiem.

0

@Survier Trzeba podpisywać nowy kontrakt z młodym bo ma umowę do czerwca chyba.

1

@Adi123456789 Skład byłby bardzo mocny bez bramkarza również.

0

@HERORICH2 Dla nas to spoko że Griezmanna kupujecie za 40 mln xD.

1

@Pawel13sz jak na półtora roku to spoko.

0

Zastanawiał bym się czy zamiast Ferrana nie kupić Kounde na obronę.

2

@Kinginiesta Przy obecnej formie Mareczka stary Tomaszewski byłby zbawieniem.

0

@Emhyr Jest też opcja że podbijamy znowu cenę za Haalanda żeby inny zespół zapłacił więcej jak w przypadku Donnarummy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?