Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos Chciałbym ich zobaczyć w meczu z PSG były by emocje i na pewno dużo bramek.
2
@lukas10 na wypożyczeniu jest w FC Braga.
1
@PenaldinhoGaucho Skoro piszesz takie idiotyzmy to nie. Nie wiem czy chcesz zaistnieć tu czy o co chodzi.
8
@lukas10 Niech dają Ferrana w zamian Barca dopłaci 10 i niech idzie do City od Bayernu czy United wołać przynajmniej 50.
2
@PenaldinhoGaucho Konto od listopada i już prowokator z ciebie.
0
To co Laporta dymisja jeśli nie zakwalifikujemy się nawet do ligi Europy?
2
Zostań naszym trenerem.
0
@agaFCB Holender 50 mln ter Stegen 30 i niech idą.
1
@Vebrol To niech go Messi namówi na transfer do Barcelony.
18
Pamiętajcie karmimy pieski na olx!
0
@Tomason Laporta by się ośmieszył Xavi musi zostać.
0
Laporta niech się nie wygłupia i podpisuje tego sponsora za tyle ile dawał bo zaraz nikt nas nie będzie chciał sponsorować. Jesteśmy na dobrej drodze żeby nie być w top 4 i nie zagrać w lidze Europy w następnym sezonie,brawo!!
1
@Yoshi94 Mnie też proszę.
6
Żaden Ferran czy Cavani tu nie pomoże tu jest taki burdel że w pierwszej 11 zostawił bym tylko Gaviego,Araujo,Nico,Pedri i nie wiem co z Fatim bo ciągle kontuzjowany inni są mentalnie i pod względem umiejętności wypaleni.
3
Nie ma co oglądać rozwali klub i tyle.
0
@Paradoks ja ibra czy ja futbol?
0
Panowie czyje biografie piłkarskie polecacie?
0
Na fortunie trzeba podać numer PESEL??
0
@Barca1922 Były wgl plotki o tym?
0
,, Święte krowy" mogą odejść z Barcelony, obaj mogą odejść, sport dał fajny tytuł xD mowa oczywiście o ter Stegenie i Frenkim de Jongu.
1
Jestem ciekawy dzisiejszego wyniku z Osasuną czy nasi wyjdą na te spotkanie na wkurwie czy z opadnięta głową pogrążeni w depresji po odpadnięciu z ligi mistrzów pierwszy raz po 20 latach,jak myślicie?
6
@horang Szczęsny jest słabszy w mojej opinii od tych dwóch panów.
0
@arkasath Tak byś zrobił powiadasz?
1
Sprzedać ter Stegena i Neto brać Onane i Drągowskiego i niech walczą o skład.
1
@Pawel13sz Dziękuję.
0
Od kiedy dokładnie istnieje ta strona?
7
Ciekawi mnie top 10 użytkowników którzy jako pierwsi zarejestrowali się na stronie.
0
@Pawel13sz Na początku myślałem że to obraz.
3
@Matheo123 SteelSeries Arctis 1
2
@masq Mam tak samo dlatego na nikogo nie głosuje.