0

@jeyx77x prezesem Kameruńskiej federacji piłkarskiej.

0

Mam nadzieję że nie przedłużą umowy z Roberto on jako jedyny z kapitanów nie obniżył wynagrodzenia. W 2023 roku nareszcie pozbędziemy się Umtitiego i Coutinho i zejdziemy trochę z tych chorych pensji.

3

@Comfortable_ chciałeś napisać złotego wafla.

7

@BarcaInfo Czuje że byłby u nas kozakiem.

0

Niech Barcelona zaszaleje i kupi Kalidou Koulibaly wiem że 30 lat na karku ale może kogoś takiego nam potrzeba.
Wiem wiem że nie mamy kasy.

1

@Arkon A on nie jest klepniety przez real?

1

@Joe_Pesci Taki ktoś nam jest potrzebny.

0

Panowie i panie a Andreas Christensen któremu kończy się kontrakt w czerwcu nadałby się? Ktoś ogląda Chelsea?

2

@Kusco15 To i my wiemy.

4

0

@Messibestplayerintheworld Tak, mam co do tego mieszane uczucia niby się cieszę ale z drugiej strony nie.

0

@RomanHoffer Możesz w skrócie streścić jakie problemy neurologiczne?

1

Trochę obawiam się transferu Ferrana Toresa.

2

@Songo91 Czyli Barcelona ma kredyt na tyle lat na ile ja hipotekę xD.

1

@Songo91 No tak ale pensje podobno ma wielką.

0

@FCBMati10 Czasem zastanawiam się jak on zrobił karierę skoro jego poziom zbliżony jest do chłopaków z orlika xD

0

@JimMorrisonFCB W moim odczuciu napastnik powinien być rosły.

0

Barcelona ile by dostała ktoś wie?

1

Wiem że wielokrotnie pisałem że Alexander Isak to słaby napastnik ale może się myliłem i już lepiej jego było by sprowadzić zamiast innych wynalazków?

0

Julián Álvarez ma 1,70 na rożne idealny będą go przepychać gorzej niż Neymara.

3

@Zoker Salzburg dużo chce za niego.

4

@Nemeczek79 Za Koemana też gówno grał.

1

@Criss18Barca wódka dębowa jest idealna na prezent sprawdź sobie na necie robi robotę.

0

Ter Stegen,Dest,De Jong jeden i drugi,Depay,Coutinho,Dembele,Pique,mingueza out z Barcelony.

1

@Barca1922 Z Messim w składzie też dostawaliśmy 8:2 nawet.

2

@MesQueUnClub96 Za słaby na Bayern jest.

1

@kamzar De Jong jest mierny.

0

@kuz A kto ma za niego wejść? XD

5

@Bunk420 A niech odchodzi ciekawe co zrobił w ciągu 5 lat żeby było inaczej ale ok xD

0

@avexavi Co ty wypisujesz za pierdoły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?