Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x prezesem Kameruńskiej federacji piłkarskiej.
0
Mam nadzieję że nie przedłużą umowy z Roberto on jako jedyny z kapitanów nie obniżył wynagrodzenia. W 2023 roku nareszcie pozbędziemy się Umtitiego i Coutinho i zejdziemy trochę z tych chorych pensji.
3
@Comfortable_ chciałeś napisać złotego wafla.
7
@BarcaInfo Czuje że byłby u nas kozakiem.
0
Niech Barcelona zaszaleje i kupi Kalidou Koulibaly wiem że 30 lat na karku ale może kogoś takiego nam potrzeba.
Wiem wiem że nie mamy kasy.
1
@Arkon A on nie jest klepniety przez real?
1
@Joe_Pesci Taki ktoś nam jest potrzebny.
0
Panowie i panie a Andreas Christensen któremu kończy się kontrakt w czerwcu nadałby się? Ktoś ogląda Chelsea?
2
@Kusco15 To i my wiemy.
4
@Messibestplayerintheworld Cavani.
0
@Messibestplayerintheworld Tak, mam co do tego mieszane uczucia niby się cieszę ale z drugiej strony nie.
0
@RomanHoffer Możesz w skrócie streścić jakie problemy neurologiczne?
1
Trochę obawiam się transferu Ferrana Toresa.
2
@Songo91 Czyli Barcelona ma kredyt na tyle lat na ile ja hipotekę xD.
1
@Songo91 No tak ale pensje podobno ma wielką.
0
@FCBMati10 Czasem zastanawiam się jak on zrobił karierę skoro jego poziom zbliżony jest do chłopaków z orlika xD
0
@JimMorrisonFCB W moim odczuciu napastnik powinien być rosły.
0
Barcelona ile by dostała ktoś wie?
1
Wiem że wielokrotnie pisałem że Alexander Isak to słaby napastnik ale może się myliłem i już lepiej jego było by sprowadzić zamiast innych wynalazków?
0
Julián Álvarez ma 1,70 na rożne idealny będą go przepychać gorzej niż Neymara.
3
@Zoker Salzburg dużo chce za niego.
4
@Nemeczek79 Za Koemana też gówno grał.
1
@Criss18Barca wódka dębowa jest idealna na prezent sprawdź sobie na necie robi robotę.
0
Ter Stegen,Dest,De Jong jeden i drugi,Depay,Coutinho,Dembele,Pique,mingueza out z Barcelony.
1
@Barca1922 Z Messim w składzie też dostawaliśmy 8:2 nawet.
2
@MesQueUnClub96 Za słaby na Bayern jest.
1
@kamzar De Jong jest mierny.
0
@kuz A kto ma za niego wejść? XD
5
@Bunk420 A niech odchodzi ciekawe co zrobił w ciągu 5 lat żeby było inaczej ale ok xD
0
@avexavi Co ty wypisujesz za pierdoły.