0

@DamianBarcaCule Na pewno.

0

Odchodzi z Barcelony najgorszy napastnik w historii całej pewnie czyli Luuk de Jong.

0

@Messibestplayerintheworld Mam nadzieję że odejdzie gdzieś nawet za te 15-20 mln.

0

@BlaseR9 PSG niech ustala cenę 120 mln za niego a finalnie puszcza za 90-100.

0

@JonSnow Siemanko.

1

@barcelonaLM A miałem już nie pić.

4

@Paradoks Trochę przykre bo zawsze chciałem go u nas zobaczyć i szkoda że tak szybko to się skończyło.

1

@Coutinho007 Masz rację mordeczko może kiedyś Arteta zawita do nas.

1

@barcelonaLM Myślę że Arteta to trochę inny kaliber niż Koeman ale kto wie być może sądząc po tym jak grała reprezentacja Holandii.

6

@Emhyr No Arteta przede wszystkim dostał czas mam nadzieję że Xavi również go dostanie.

2

Widzę że są plotki o wypożyczeniu Alexisa Sáncheza na pół roku czemu nie.

1

@amanter Grzeczniej chłopczyku bo widzę że totalnie ci się odkleiło już.

1

@amanter Nie żeby coś ale Aguero przyszedł grać dla Leo do Barcelony więc wypadało by żeby przyjechał wspierać przyjaciela.

0

@hayek Messiego nie było? XD

29

@BARCA1899Messi Xavi jest od miesiąca w Barcelonie więc pewnie tak samo ja tam w niego wierze i myślę że w następnym sezonie po okresie przygotowawczym będzie widać efekty.

2

@Krzychu1010 Może za słabo nawodniony jesteś wypij szklankę wody.

0

@Momals11 Z umowy z cvc ile dostaniemy kasy?

0

@PenaldinhoGaucho Nigdzie nie porównuje Messiego do Halanda pytałem z ciekawości to po pierwsze i to niech ci się nie wydaje tylko zacznij w końcu myśleć.

0

@AlexDark00 Lukaku to supergwiazda za 115 mln.

1

Z tą najlepsza drużyną na świecie to przesadził troszkę.

0

@Stasik91 Wow 38 mln to dużo Messi ile zarabiał?

8

@Emhyr W Ajaxie to każdy gra dobrze a jak pójdą do innych klubów to każdy wie.

1

@AlexDark00 W Chelsea każdy to kozak.

0

@blodziakk Napisałem że byłby fajny mecz i tyle.

2

@PatrychoO Spokojnie w lipcu już go tu nie będzie.

3

Haland jest drogi ale pod względem sportowym i przede wszystkim marketingowym dałby nam wiele a po odejściu Leo jest nam to potrzebne jak woda.

0

Szkoda że PSG nie wpadło na Bayern to byłby najlepszy mecz ewentualnie Bayern z Realem.

2

@Volk Te ogórki wyrzuciły nas z ligi mistrzów.

0

@masq Może i tak ale z tego co czytałem on chce bardzo wysoka pensje i premie za podpis plus premie dla agenta a wiadomo kto nim jest. Wydaje mi się że nawet nie chodzi o element sportowy tylko o kasę a tego już nie przeskoczymy.

1

@FinNin xD real zmiażdży Benfice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?