Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DamianBarcaCule Na pewno.
0
Odchodzi z Barcelony najgorszy napastnik w historii całej pewnie czyli Luuk de Jong.
0
@Messibestplayerintheworld Mam nadzieję że odejdzie gdzieś nawet za te 15-20 mln.
0
@BlaseR9 PSG niech ustala cenę 120 mln za niego a finalnie puszcza za 90-100.
0
@JonSnow Siemanko.
1
@barcelonaLM A miałem już nie pić.
4
@Paradoks Trochę przykre bo zawsze chciałem go u nas zobaczyć i szkoda że tak szybko to się skończyło.
1
@Coutinho007 Masz rację mordeczko może kiedyś Arteta zawita do nas.
1
@barcelonaLM Myślę że Arteta to trochę inny kaliber niż Koeman ale kto wie być może sądząc po tym jak grała reprezentacja Holandii.
6
@Emhyr No Arteta przede wszystkim dostał czas mam nadzieję że Xavi również go dostanie.
2
Widzę że są plotki o wypożyczeniu Alexisa Sáncheza na pół roku czemu nie.
1
@amanter Grzeczniej chłopczyku bo widzę że totalnie ci się odkleiło już.
1
@amanter Nie żeby coś ale Aguero przyszedł grać dla Leo do Barcelony więc wypadało by żeby przyjechał wspierać przyjaciela.
0
@hayek Messiego nie było? XD
29
@BARCA1899Messi Xavi jest od miesiąca w Barcelonie więc pewnie tak samo ja tam w niego wierze i myślę że w następnym sezonie po okresie przygotowawczym będzie widać efekty.
2
@Krzychu1010 Może za słabo nawodniony jesteś wypij szklankę wody.
0
@Momals11 Z umowy z cvc ile dostaniemy kasy?
0
@PenaldinhoGaucho Nigdzie nie porównuje Messiego do Halanda pytałem z ciekawości to po pierwsze i to niech ci się nie wydaje tylko zacznij w końcu myśleć.
0
@AlexDark00 Lukaku to supergwiazda za 115 mln.
1
Z tą najlepsza drużyną na świecie to przesadził troszkę.
0
@Stasik91 Wow 38 mln to dużo Messi ile zarabiał?
8
@Emhyr W Ajaxie to każdy gra dobrze a jak pójdą do innych klubów to każdy wie.
1
@AlexDark00 W Chelsea każdy to kozak.
0
@blodziakk Napisałem że byłby fajny mecz i tyle.
2
@PatrychoO Spokojnie w lipcu już go tu nie będzie.
3
Haland jest drogi ale pod względem sportowym i przede wszystkim marketingowym dałby nam wiele a po odejściu Leo jest nam to potrzebne jak woda.
0
Szkoda że PSG nie wpadło na Bayern to byłby najlepszy mecz ewentualnie Bayern z Realem.
2
@Volk Te ogórki wyrzuciły nas z ligi mistrzów.
0
@masq Może i tak ale z tego co czytałem on chce bardzo wysoka pensje i premie za podpis plus premie dla agenta a wiadomo kto nim jest. Wydaje mi się że nawet nie chodzi o element sportowy tylko o kasę a tego już nie przeskoczymy.
1
@FinNin xD real zmiażdży Benfice.