Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Ale on gra na prawym skrzydle a nie PO.
0
Kto jest za transferem Ferrana Toresa i dlaczego?
14
@Janiama Do kogo masz pretensje? Podobno szczepionka chroni tylko przed pobytem w szpitalu żeby przejść delikatniej covida nie chroni przez zarażeniem.
0
@Yoshi94 Dembele przecież nie przedłuża kontraktu w styczniu może go już tu nie być więc jasne że ta pierwsza opcja.
0
@sebasek99 ,,bałwochwalstwo"?
0
@Szakalaka12369 Jeśli już bym musiał kogoś wybrać to oczywiście że real bym wybrał.
0
@amanter Piszesz najpierw o szacunku do Messiego o bólu dupska a sam masz jakiś kompleks Lewego że to niepojęte na każdym kroku jest jakaś zaczepka w jego stronę że jeszcze bana nie dostałeś za prokowacje to jeszcze większą kontrowersja niż wczorajszy wynik. Rozumiem że Messi to twój cel priorytet w życiu ale zluzuj.
0
@Naturopata Nas nie stać na kozaka a Ferran jest spoko grajek.
0
@Zbyszko z Bogdańca dla mnie nie można ich porównywać każdy jest genialny.
0
@Roobo Gościu pisałeś już to,zmień płytę.
4
@Ysiek Jakby u nas grał to też by dostał co za pierdoły.
2
@Sau_Ron Nic nie zrozumiałem xD
2
@Rewolucja123 Dla mnie skandalem jest że Iniesta,Xavi,Ribery nigdy nie dostali złotej piłki i wielu innych.
0
Bawią mnie te komentarze o bólu dupska nie wiem czy macie jakieś mokre sny czy nie ale no rozumiem każdy lubi coś innego. Mimo tego że nie do końca zgadzam się z werdyktem gratuluje Leo Messiemu 7 złotej piłki.
0
@Pawel13sz Przecież nie ma tam Ronaldo Nazario tylko Suarez.
0
@Roobo Po prostu został okradziony ze złotej piłki w 2020 i tyle jeśli tego nie rozumiesz to masz problem.
3
@Tollusiek Elegancko że Robert nie dostanie złotej piłki z której go okradziono?
1
@Momals11 Weź uszanuj Lewandowskiego i poczekaj na werdykt a nie już wręczasz piłkę Messiemu.
3
@Khajio też myślałem że złota piłkę dostaje się za cały rok ale najwyraźniej się myliłem xD.
1
@Emhyr Za to Messi wygrał jakieś śmieszne copa america i nawet ligi nie wygrał z Barceloną plus też odpadli w 1/4 czy to nawet 1/8 LM xD.
0
@Bogan ,,Całkiem nieźle liczby, jak na brak skuteczności i partnerów w ataku." Chłopie on w każdym meczu ze 2 setki marnuje.
0
@Pilka_jest_okragla Pewnie sam byś chciał dotknąć taka złota piłkę ale ok xD.
2
@CLionelMessi Przecież teraz sam zachowujesz się jak typowy Janusz bo cie dupa piecze że Polak rodak mógłby wygrać złota piłkę.
0
@Kitek1640 Szejki kupiły klub.
1
Xavi Puig??....
0
Sprawdziłem statystyki Arthura Cabrala i ma kozackie naprawdę, jeśli u nas by tak grał jak w fc basel to mieli byśmy kozaka w ataku na lata.
0
@ZefkaKG Watpie ma kontrakt do końca czerwca 2023 roku.
6
@doc I super 15 mln to nie dużo a może okazać się super grajkiem.
13
@Tollusiek Odwiedzisz go czy o co chodzi? XD
0
@amanter Nie no pozazdrościć, to nie przeszkadzam.