Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AnsuFati_10 Nikt nie robi nagonki na Xaviego xD
0
@Coutinho007 Tak zostaniemy z jednym bramkarzem i na pewno nikogo nie sprowadzimy np Onane za darmo.
3
@Hubsao To jest właśnie odpowiedni czas na sprzedanie go za jeszcze dobre pieniążki.
0
@FC1899Barca Neto za ter Stegena. Araujo ma kontuzje.
0
Ciekawe ile byśmy dostali za ter Stegena z 50 mln?
5
@Mr8lack 49 złotych jeszcze czego xD.
2
@Pawel13sz Oj bardzo chciałbym tego pana zobaczyć w naszej koszulce to sam top pomimo wieku.
0
Patrzę na tabelę i niestety może być ciężko o top 4 chyba że ściągną jakaś 9 w zimowym okienku.
10
@Sysia11 Czyli według Ciebie.
2
@Sysia11 Według kogo?
0
Jak zagrała dzisiaj Barcelona?
4
@pt9 Fabregas...
1
@zodiak_10 Tak jak w 2010 np.
0
@SelloutCrowd hajs się musi zgadzać.
0
@zodiak_10 Taka prawda że i tak by wygrał bo no to Leo przeciez.
0
@masq Czemu chcesz usunąć??
0
@Djzordon Przez pryzmat całej kariery jest kosmitą wystarczy sprawdzić statystyki.
0
@barcelonaLM Nie masz na co liczyć sorry umawiam się tylko z kobietami musisz popytać kogoś innego kolego.
0
@DaPidejpi Próbowałeś że wiesz? XD skoro tak mówisz to ok xD.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
@Kamilos84 To jest maszyna do zdobywania goli.
4
@Messibestplayerintheworld Cavani mógłby przyjść na rok jeśli by nie miał dużych wymagań finansowych.
5
@Zoker Dać sobie spokój z nim niech odchodzi i tyle.
25
@MrShakira I dobrze ta jego pensja jest chora.
2
@ProMILs Ciekawe jakbyś ty siedział w środku rury nie szanuje osób którzy nie mając w sobie chociaż trochę wrażliwości.
1
@Oskar00 Messi= nie wygrał mundialu
Lewandowski= nie wygrał mundialu
Messi=Lewandowski.
1
@neeed obstawiam Dembele.
1
Zapomniałem że Francisco Trincão jest na wypożyczeniu ale patrząc po statystykach nie idzie mu najlepiej i chyba raczej go nie wykupią.
0
@Striker Ciekawe za ile sprzedali byśmy Desta. Ten pomysł z Azpilicueta jest super.