2

@AnsuFati_10 Nikt nie robi nagonki na Xaviego xD

0

@Coutinho007 Tak zostaniemy z jednym bramkarzem i na pewno nikogo nie sprowadzimy np Onane za darmo.

3

@Hubsao To jest właśnie odpowiedni czas na sprzedanie go za jeszcze dobre pieniążki.

0

@FC1899Barca Neto za ter Stegena. Araujo ma kontuzje.

0

Ciekawe ile byśmy dostali za ter Stegena z 50 mln?

5

@Mr8lack 49 złotych jeszcze czego xD.

2

@Pawel13sz Oj bardzo chciałbym tego pana zobaczyć w naszej koszulce to sam top pomimo wieku.

0

Patrzę na tabelę i niestety może być ciężko o top 4 chyba że ściągną jakaś 9 w zimowym okienku.

10

@Sysia11 Czyli według Ciebie.

2

@Sysia11 Według kogo?

0

Jak zagrała dzisiaj Barcelona?

4

@pt9 Fabregas...

1

@zodiak_10 Tak jak w 2010 np.

0

@SelloutCrowd hajs się musi zgadzać.

0

@zodiak_10 Taka prawda że i tak by wygrał bo no to Leo przeciez.

0

@masq Czemu chcesz usunąć??

0

@Djzordon Przez pryzmat całej kariery jest kosmitą wystarczy sprawdzić statystyki.

0

@barcelonaLM Nie masz na co liczyć sorry umawiam się tylko z kobietami musisz popytać kogoś innego kolego.

0

@DaPidejpi Próbowałeś że wiesz? XD skoro tak mówisz to ok xD.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

@Kamilos84 To jest maszyna do zdobywania goli.

4

@Messibestplayerintheworld Cavani mógłby przyjść na rok jeśli by nie miał dużych wymagań finansowych.

5

@Zoker Dać sobie spokój z nim niech odchodzi i tyle.

25

@MrShakira I dobrze ta jego pensja jest chora.

2

@ProMILs Ciekawe jakbyś ty siedział w środku rury nie szanuje osób którzy nie mając w sobie chociaż trochę wrażliwości.

1

@Oskar00 Messi= nie wygrał mundialu
Lewandowski= nie wygrał mundialu
Messi=Lewandowski.

1

@neeed obstawiam Dembele.

1

Zapomniałem że Francisco Trincão jest na wypożyczeniu ale patrząc po statystykach nie idzie mu najlepiej i chyba raczej go nie wykupią.

0

@Striker Ciekawe za ile sprzedali byśmy Desta. Ten pomysł z Azpilicueta jest super.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?