Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter o czym będziesz pisał jak Messi zdobędzie złotą piłkę?
19
@lukas10 Ty nie jesteś Polakiem?
1
@POLAK12345 Za to że jest najlepszym piłkarzem na świecie jak nie wierzysz to sprawdź sobie statystyki one nie kłamią.
3
@ElKamil To Lewy dublecik.
2
Klaudia El Dursi jest śliczna.
0
@jedrek7000 Jedynie co zrozumiałem że najlepszy ofensywny zawodnik i napastnik to nie piłkarz xD.
1
@Piernik Temat jego powrotu zamknął się z 2 sezony temu to po pierwsze a po drugie gdy u nas grał był najlepszym skrzydłowym na świecie
0
@betonito Zwykle kolesiostwo i tyle przykre.
2
@marcin62 Ktoś wgl czyta co ten gościu wypisuje i bierze to na poważnie? XD
3
Jeśli ma przyjść Martial to już lepiej niech nikogo nie kupują xD zainwestować w dobrego obrońcę i dograć sezon w takim składzie.
0
@MSN30 Ogólnie ceny mieszkań w Polsce to nieśmieszny żart.
0
@agaFCB który komplet?
0
Jak tam Emerson sobie radzi w totkach ktoś ogląda ich mecze? @Encore @Rust_Cohle
7
@amanter Serio porownujesz 19 latka do 24 latka gdzie dopiero Abde wchodzi do dorosłej piłki?
0
Jedliście kanapkę drwala z żurawiną? Jestem ciekawy opinii jak wam smakował i czy wgl smakował.
0
Co byście powiedzieli na jeden sezon Cavaniego w Barcelonie?
0
@Katalonbar Beka.
1
@Neutral Gówno? Trochę szacunku do piłkarza Barcelony.
0
@puyol_presidend5 Covid mówi to coś panu?
7
@barcelonaLM I po co piszesz takie pierdoły?
0
Tak na szybko trzeba ściągnąć 9 i SO i pomyśleć nad PO jeśli Dest nie odpali.
13
Beke ciśniecie że część osób pisała o zerwanych wiązadłach Araujo a pewnie sami zesrani byliście.
0
@sebo939 Norek wchodził praktycznie z buta bez pukania.
0
@Croocers Araujo kontuzja.
0
@Woland10 Ale cała drużyna wygląda dużo lepiej po prostu brakuje nam 9.
8
Depay tragedia bardzo się na nim zawiodłem.
0
@boss000 Ferran dużo goli strzela.
4
@Janiama 3:1 dla Barcelony.
0
@paweldunajecfcb Siara to nie dbać o siebie idź i się nie przejmuj niczym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika