Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Macie czasem tak że byście sobie czasem napisali jakieś przekleństwo albo nawet je piszecie ale i tak usuwacie bo mimo wszystko boicie się bana?
0
@rafeVeB Grali w kamień papier nożyce który zagra w następnym meczu.
0
@kamyk_23 To fakt mecz pożegnalny powinni mu zorganizować.
6
@kamillek A ja na to że teraz przez dwa lata będą ciągle o tym informacje. Nie ma co zwracać uwagę na fejki.
1
@barcadreed Faceci by zostawili swoje kobiety i dzieci? No proszę Cię w takim razie to nie faceci.
0
@negreanu Dokończ bo nie wiem co to znaczy ,,poj"
0
@dmcteam Tak nie korzystać z YT.
1
@Worny Chyba powinna zacząć nakładać.
1
@prokofiew To jedź na granicę i bierz ich na chatę skoro taki na tak jesteś a nam daj spokój.
3
@baartekk97 To jest bydło panie kolego wstrętne bydło.
20
@baartekk97 Pieszczą się z tymi łobuzami, za dalikatnie za delikatnie.
0
@Momals11 Wam już całkiem się odkleiło,naprawdę.
0
@Momals11 Bóg od razu.
3
Co byście powiedzieli na Lorenzo Insigne? W czerwcu kończy mu się kontrakt.
0
@BARCA1899Messi I po co nam ten van de beek?
0
@Encore Leo chyba nadal myśli że gra w Barcelonie.
0
@AssisMoreira Każdy to wie.
5
Tylko nie on...
0
@Encore Ale załadował kurcze mieć takiego PO w Barcelonie to marzenie.
0
@Transu96 Jeszcze nie ma 23.
1
@MesQueUnClub96 Ty *********** łobuzie.
0
@MarioVeB! Ale coś obraźliwego napisał czy co się stało?
1
@fart Ale co było? Bo nie w temacie chyba.
0
@Kusco15 A co napisał?
0
@Sau_Ron Co było?
1
@Agonus Niech się pojawi i usunie komentarz który powinien zostać usunięty popularnego użytkownika.
1
@WisniaKala Jak widać niektórzy mają immunitet.
0
@patry295 O kurde szkoda ich ciężkiej pracy.
1
@Kgorecki2500 Myślę że pożegnamy się z nim już w lato a w jego miejsce przyjdzie Onana.
1
@DonMatteo901 Rudego niech biorą.