1

Macie czasem tak że byście sobie czasem napisali jakieś przekleństwo albo nawet je piszecie ale i tak usuwacie bo mimo wszystko boicie się bana?

0

@rafeVeB Grali w kamień papier nożyce który zagra w następnym meczu.

0

@kamyk_23 To fakt mecz pożegnalny powinni mu zorganizować.

6

@kamillek A ja na to że teraz przez dwa lata będą ciągle o tym informacje. Nie ma co zwracać uwagę na fejki.

1

@barcadreed Faceci by zostawili swoje kobiety i dzieci? No proszę Cię w takim razie to nie faceci.

0

@negreanu Dokończ bo nie wiem co to znaczy ,,poj"

0

@dmcteam Tak nie korzystać z YT.

1

@Worny Chyba powinna zacząć nakładać.

1

@prokofiew To jedź na granicę i bierz ich na chatę skoro taki na tak jesteś a nam daj spokój.

3

@baartekk97 To jest bydło panie kolego wstrętne bydło.

20

@baartekk97 Pieszczą się z tymi łobuzami, za dalikatnie za delikatnie.

0

@Momals11 Wam już całkiem się odkleiło,naprawdę.

0

@Momals11 Bóg od razu.

3

Co byście powiedzieli na Lorenzo Insigne? W czerwcu kończy mu się kontrakt.

0

@BARCA1899Messi I po co nam ten van de beek?

0

@Encore Leo chyba nadal myśli że gra w Barcelonie.

0

@AssisMoreira Każdy to wie.

5

Tylko nie on...

0

@Encore Ale załadował kurcze mieć takiego PO w Barcelonie to marzenie.

0

@Transu96 Jeszcze nie ma 23.

1

@MesQueUnClub96 Ty *********** łobuzie.

0

@MarioVeB! Ale coś obraźliwego napisał czy co się stało?

1

@fart Ale co było? Bo nie w temacie chyba.

0

@Kusco15 A co napisał?

0

@Sau_Ron Co było?

1

@Agonus Niech się pojawi i usunie komentarz który powinien zostać usunięty popularnego użytkownika.

1

@WisniaKala Jak widać niektórzy mają immunitet.

0

@patry295 O kurde szkoda ich ciężkiej pracy.

1

@Kgorecki2500 Myślę że pożegnamy się z nim już w lato a w jego miejsce przyjdzie Onana.

1

@DonMatteo901 Rudego niech biorą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?