0

@MarioVeB! ty powiesz prawdę jak się pomyślisz także sam wyciągnij wnioski.

1

@MarioVeB! A to już ci nie przeszkadzam pakuj się spokojnie.

0

Komentarz usunięty

1

@Kamiloza91 Oczywiście że tak.

1

@Momals11 Od dziecka na to bardzo ciężko pracowali.

0

Pamiętam że Barcelona interesuje się takim piłkarzem jak Matthias Ginter może ktoś coś o nim więcej powiedzieć?

1

@The_Man Oni niech się zainteresują bocznymi obrońcami i jednym środkowym bo słabo to widzę.

0

@Vebrol A z kim miał ten Lewandowski współpracować w reprezentacji?

0

Jak zagrała Barcelona?

3

@Mareeek2050 Myślę że stracimy jedna.

1

@Janiama 3:1 dla Barcelony.

1

@Muszynianka Pszenny z 5 zł u mnie w piekarni.

0

Poleci ktoś lapka głównie do pracy i żeby czasem pograć w jakaś gierkę?

1

@Kengo haha genialne.

5

@Adi123456789 Moim zdaniem Laporta nie chciał żeby Messi został.

23

Trzeba podpisać z nim nową umowę.

0

@patrykzmc2000 Od paru dni brakuje paru szczegółów ciągle te same informacje.

4

@Mr8lack Jak dla mnie na kaca najlepszy jest rosołek.

0

@kkbarca Azpiliceuta , Christensen przyjdą do nas za free a Gaya to koszt 20 mln. Haaland to musi być nasz priorytet.

1

Jak myślicie Barcelona ma szansę wygrać ligę Europy?

4

@arasz1819 Spytaj Morate o to samo.

3

Sanz wygląda jak Pjanić.

2

No cóż Dembele musi wejść.

0

Nico jest zajebisty.

1

Nico najlepszy na boisku.

1

@SkyWalkerr 12 dni w serwisie i 367 komentarzy wow xD.

1

@Gomess Rysiek się dobrze prezentuje.

1

@Janiama 3:0 dla Barcelony

0

@Woland10 To fajny dziadek 38 lat.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?