Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Pamiętacie Jetemy Mathieu? Palił fajki a biegał za dwóch i grał bardzo dobrze. Przydałby się teraz w Barcelonie.
0
@Hubsao Ale statystyk to on nie ma za wybitnych w Juve.
3
@AllBundy Ansu to wielka niewiadoma.
4
@Messibestplayerintheworld Niech trenuje może wytrenuje transfer do innego klubu.
1
@Rekker Z Barcelona? Czy Chelsea?
10
@Momals11 Taki z niego przyjaciel że nawet mu nie powiedział.
1
@KacperVEB On idzie do Juve.
0
Hallo Oscar może byś jednak przyszedł do Barcelony?
0
@Katalonbar Tiki taka
2
Po tym meczu Dembele będzie żądał 50 mln za sezon.
0
@HighestInTheRoom Mam takie zdanie o całej drużynie nie tylko o Abde.
0
Sprzedawać Desta i FDJ do tego Bayernu w komplecie za 75-80 mln i ruszyć na zakupy latem bo nie widzę tego.
0
Ja już nie wiem zgłupiałem czy to wina Xaviego czy naprawdę ten skład jest tak do dupy.
0
Luuk najlepszy na boisku do czego tu doszło xD zamiast Ferrana trzeba było kupić gościa który śmiga na skrzydle.
1
Tego nie da się oglądać szkoda czasu i nerwów.
1
@Janiama Alaves 0:2 Barcelona.
0
@bebeto77 Barcelona?
0
@truqsi Raczej z odejściem Neymara zaczęło się wszystko sypać a z odejściem Messiego wszystko się posypało.
1
@czygun On nie gra nawet w pierwszym składzie Ajaxu odpowiedz sobie sam.
0
@AdiKingu96 ,,tylko"
4
@DonAndrzejos ,,Chce wymusić od Ajaxu jak najszybsze zezwolenie na transfer lub wypożyczenie." Źle mi się to kojarzy.
1
@neeed Damski bokser?
3
Wymienili byście FDJ na Lucasa Hernandeza?
2
@vanilla_hajs Jest coś takiego jak obroża antyszczekowa.
0
@RomanHoffer Idź do sąsiada i zwróć mu uwagę żeby ogarnął psa bo to nie dom jedno rodzinny na wsi tylko blok.
2
@talizmo Pedri to jest Top w każdym czołowym zespole grałby pierwsze skrzypce.
0
@DonAndrzejos Nie wiem czy byłby to dobry wybór nie gra za dużo w Ajaxie.
14
@kaamil1910 Filar Barcelony xDDDDDDDDDD
0
@taris Do tego może zagrać na każdej pozycji w obronie.
0
@Mixtape Skoro jest taki świetny to czemu ma tak mało minut rozegranych w Ajaxie?