Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@KapiFCB I to jest trener.
0
@Bondza4521 Za tydzień będzie 3 miejsce jeśli przegra betis dziś.
8
@doc On nie gra z Napoli bo nie jest zarejestrowany do ligi Europy.
0
4 miejsce mamy brawo.
0
Dawać Dembele na boisko.
0
To teraz musimy jeszcze dwa gole wcisnąć.
0
@Janiama Barcelona 2:0 Atletico.
0
@FCMichalo Kounde jest o klasę lepszy.
0
@BaroPodertos Rakuten płacił aż 55 mln?
4
@Pawel13sz Piękne miejsce zazdroszczę ludzia którzy tam mieszkają.
9
Jaram się meczem z Atletico dni już odliczam, nie mogę się doczekać. Dobre odczucia mam że wygramy.
2
@marcin62 To jest niedopuszczalne moim zdaniem. Musisz z nimi pogadać że żądasz żeby dali środki przeciw bólowe.
3
@Emhyr Ostatnio pisałem że chciałbym taki skład zobaczyć to mnie krytykowali.
2
@marcin62 Nie no znieczulenie Ci dadzą na pewno więc nie martw się na zapas,będzie dobrze.
2
W lecie ruszyć po Nico Williamsa.
1
@fcbarcafan19 W lecie odejdzie.
0
@normasubiektywna Endrick ma 15 lat i ma zbawić nasz atak? Chyba że o innego Ci chodzi.
3
@Pilka_jest_okragla Po co nam napastnik który nie strzela goli. Haaland niech już przyjdzie.
3
@LionelM95 Nie(znaki)
6
@Pitinho Oby tak się zabawił na boisku bo na prezentacji to wiesz.
3
@doc XD(znaki)....
3
Teraz to nam rybka.
0
@OsamaDembele Ja też piszę na poważnie.
0
@OsamaDembele A ja jestem pewny że podpisałeś umowę z PSG.
0
@AlexDark00 No pewnie że nie będę nawet nie chce.
8
@Kgorecki2500 Nie zagrał u nas ani jednego meczu a oni już myślą żeby go wykupić xD
4
@Sulimo Pewnie nie przedłuża z nim kontraktu.
0
@bartekvisca Powinni na test Cię wysłać.
1
@Volk Mogliśmy mieć Daviesa 5 mln kosztował.
0
@pedrixxx Może ma halucynacje.