17

@KapiFCB I to jest trener.

0

@Bondza4521 Za tydzień będzie 3 miejsce jeśli przegra betis dziś.

8

@doc On nie gra z Napoli bo nie jest zarejestrowany do ligi Europy.

0

4 miejsce mamy brawo.

0

Dawać Dembele na boisko.

0

To teraz musimy jeszcze dwa gole wcisnąć.

0

@Janiama Barcelona 2:0 Atletico.

0

@FCMichalo Kounde jest o klasę lepszy.

0

@BaroPodertos Rakuten płacił aż 55 mln?

4

@Pawel13sz Piękne miejsce zazdroszczę ludzia którzy tam mieszkają.

9

Jaram się meczem z Atletico dni już odliczam, nie mogę się doczekać. Dobre odczucia mam że wygramy.

2

@marcin62 To jest niedopuszczalne moim zdaniem. Musisz z nimi pogadać że żądasz żeby dali środki przeciw bólowe.

3

@Emhyr Ostatnio pisałem że chciałbym taki skład zobaczyć to mnie krytykowali.

2

@marcin62 Nie no znieczulenie Ci dadzą na pewno więc nie martw się na zapas,będzie dobrze.

2

W lecie ruszyć po Nico Williamsa.

1

@fcbarcafan19 W lecie odejdzie.

0

@normasubiektywna Endrick ma 15 lat i ma zbawić nasz atak? Chyba że o innego Ci chodzi.

3

@Pilka_jest_okragla Po co nam napastnik który nie strzela goli. Haaland niech już przyjdzie.

3

@LionelM95 Nie(znaki)

6

@Pitinho Oby tak się zabawił na boisku bo na prezentacji to wiesz.

3

@doc XD(znaki)....

3

Teraz to nam rybka.

0

@OsamaDembele Ja też piszę na poważnie.

0

@OsamaDembele A ja jestem pewny że podpisałeś umowę z PSG.

0

@AlexDark00 No pewnie że nie będę nawet nie chce.

8

@Kgorecki2500 Nie zagrał u nas ani jednego meczu a oni już myślą żeby go wykupić xD

4

@Sulimo Pewnie nie przedłuża z nim kontraktu.

0

@bartekvisca Powinni na test Cię wysłać.

1

@Volk Mogliśmy mieć Daviesa 5 mln kosztował.

0

@pedrixxx Może ma halucynacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?