0

@Fetta Do ofensywnej również.

0

Barcelona w obecnej formie miała by problem żeby wygrać z FC Albatros.

1

Może Karol Krawczyk za Mareczka na bramkę a Tadeusz Norek na skrzydło?

4

@Woland10 Dobrze że to napisałeś jeszcze mam czas postawić na Napoli.

1

@barcelonaLM Zna się na rzeczy.

2

@BARCA1899Messi Mógł grać dla Barcelony to wybraliśmy Dembele.

2

@Kgorecki2500 A jakie zdrowe.

3

@taris Tak samo jak Barcelona.

2

@OsamaDembele Bartuś podpisał z nim kontrakt.

2

@OsamaDembele 30 czerwiec 2024 xD

4

@Messibestplayerintheworld Wolę Luuka od niego.

1

@KrychaFCB To Leo już skrytykować nie można gdy ma słabsza formę?

2

@czółkovsky @FCBMati10 Właśnie o to mi chodziło panowie.

0

@czółkovsky Potrafią obrzydzić każdego.

1

@Krokiet Pewnie chodzi mu o Messiego.

0

@AssisMoreira Ja jestem starszego pokolenia i kibicuje Realowi.

1

Myślicie że na Napoli wyjdziemy Dembele Luuk Adama?

1

@Janiama 0:3 dla nas.

3

@AdiKingu96 A ja jestem pewny że latem odejdzie z klubu.

5

@Pawel13sz Myślę że tak.

9

@DLFCB Szefuńcio.

3

@Joe_Pesci Soczek z buraczka lepiej wypij.

0

@DonMatteo901 Sztosik!

0

@Neutral To się nie uda.

0

@draxidox Mogłeś poprosić kierownika mnie też kiedyś w balona chcieli zrobić bo mają za to kasę dodatkowo.

0

@draxidox Przecież ubezpieczenie jest dobrowolne normalnie w sklepie możesz to załatwić.

0

@arasz1819 A nie nogami?

0

@FCB24 W sumie też tak uważam.

0

@Fartlow Myślę że raczej 72 on ma obstawiam z 7-8% tkanki tłuszczowej.

17

@LS Mam tak od kiedy przyszedł Xavi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?