Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hubsao ja nawet jakby liczyć tłuszcz to tyle nie mam.
0
Czy to prawda że życie zaczyna się od 40 w łapie? Jeśli tak to będę żył wiecznie xD.
3
@KrwawiaceoczyVEB Pewnie nie tylko koszulek xD
0
@jeyx77x Podobno zarabiać będzie tak mało że tak.
0
@Piernik A co ma piernik do Traore?
1
@Piernik jestem tak wniebowzięty że od rana tańczę danza kuduro xD.
1
@Pogba to niech się pośpieszy bo zaraz koniec okienka.
2
@Pawel13sz Zaproponować 15 mln bo ma jeszcze rok kontraktu tylko.
1
@KacperVEB No nie wiem.
8
@Emhyr Ale ciało 12 na 10.
0
@Fake69 Niech Xavi zapisze się na korki z klaskania u Zidana bo słabo to widzę.
5
@Witekk10 Adama nasmarowany oliwka to spłynęło by tylko po nim.
1
@pedrixxx On to będzie przewodził tym gangiem.
2
@Coutinho007 Traore silny to będzie go zbierał z boiska xD
2
Araujo silny fizycznie Traore silny fizycznie Kessie silny fizycznie czyżby szykujemy się na ustawkę z Bayernem?
1
@Coutinho007 Czy to brat Deulofeu?
3
Spokojnie jeśli Traore u nas nie wypali to łatwo go sprzedamy do NFL.
43
A może Traore przychodzi do Barcelony jako trener personalny? XD
4
A mógł grać u nas.
0
A podobno był już praktycznie zawodnikiem Barcelony xD.
1
@Mati90fcb No kozackie.
0
W końcu działa w końcu w domu xD
12
A gdyby poprosić żeby Kessie zmienił pierwsza literkę nazwiska na M i ostatnia usunął? Mieli byśmy w Barcelonie znów Messiego xD.
1
@FCMichalo Nie wiem czy to był dobry pomysł odpuszczenie tego transferu.
4
Ten Kessie wygląda przeciętnie nawet na YT.
2
@kaamil1910 Pewnie okaże się kotem w City a my będziemy standardowo pluć sobie w twarz.
0
@Mati90fcb To idź na prezesa klubu.
0
I jak z tym Moratą były jakieś informacje?
11
@Momals11 I nie obniżył.
9
Ciekawe w jakim klubie w następnym sezonie zagra Sergi Roberto? Bo mam nadzieję że nie przedłuża z nim kontraktu.