1

@Hubsao ja nawet jakby liczyć tłuszcz to tyle nie mam.

0

Czy to prawda że życie zaczyna się od 40 w łapie? Jeśli tak to będę żył wiecznie xD.

3

@KrwawiaceoczyVEB Pewnie nie tylko koszulek xD

0

@jeyx77x Podobno zarabiać będzie tak mało że tak.

0

@Piernik A co ma piernik do Traore?

1

@Piernik jestem tak wniebowzięty że od rana tańczę danza kuduro xD.

1

@Pogba to niech się pośpieszy bo zaraz koniec okienka.

2

@Pawel13sz Zaproponować 15 mln bo ma jeszcze rok kontraktu tylko.

1

@KacperVEB No nie wiem.

8

@Emhyr Ale ciało 12 na 10.

0

@Fake69 Niech Xavi zapisze się na korki z klaskania u Zidana bo słabo to widzę.

5

@Witekk10 Adama nasmarowany oliwka to spłynęło by tylko po nim.

1

@pedrixxx On to będzie przewodził tym gangiem.

2

@Coutinho007 Traore silny to będzie go zbierał z boiska xD

2

Araujo silny fizycznie Traore silny fizycznie Kessie silny fizycznie czyżby szykujemy się na ustawkę z Bayernem?

1

@Coutinho007 Czy to brat Deulofeu?

3

Spokojnie jeśli Traore u nas nie wypali to łatwo go sprzedamy do NFL.

43

A może Traore przychodzi do Barcelony jako trener personalny? XD

4

A mógł grać u nas.

0

A podobno był już praktycznie zawodnikiem Barcelony xD.

1

@Mati90fcb No kozackie.

0

W końcu działa w końcu w domu xD

12

A gdyby poprosić żeby Kessie zmienił pierwsza literkę nazwiska na M i ostatnia usunął? Mieli byśmy w Barcelonie znów Messiego xD.

1

@FCMichalo Nie wiem czy to był dobry pomysł odpuszczenie tego transferu.

4

Ten Kessie wygląda przeciętnie nawet na YT.

2

@kaamil1910 Pewnie okaże się kotem w City a my będziemy standardowo pluć sobie w twarz.

0

@Mati90fcb To idź na prezesa klubu.

0

I jak z tym Moratą były jakieś informacje?

11

@Momals11 I nie obniżył.

9

Ciekawe w jakim klubie w następnym sezonie zagra Sergi Roberto? Bo mam nadzieję że nie przedłuża z nim kontraktu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?