1

@masq Ty to nieźle kolego zazdro.

0

@Roobo Kiedy użyłem słowa ,,skończył"?

0

@Roobo Jak widać zmieniło go kilka miesięcy bo to już nie jest Messi z Barcelony.

0

@matirix20 Araujo to jakiś top?

0

@DaPidejpi Użyłeś słowa kluczowego ,,był". Nikt normalny Messiemu nie umniejsza po prostu wiek robi swoje.

2

@Bobo25 Bierzemy to.

0

@MeMyselfAndI Benzema skończy na 2 miejscu.

0

@Roobo Myślę że poczekają trochę i zwolnią go jutro rano.

0

@Esteban_ Chwila chwila napisałem tylko że ruszą po niego s nie że finalnie tam trafi.

1

Jeśli z PSG odejdzie Mbappe to kto będzie grał w ataku? Moim zdaniem po Haalanda rusza.

0

@Barca1992 Hmm.. ja właśnie obstawiam że to real wygra lm.

2

PSG miało trenera Tuchela to go wywalili i wzięli Pochettino eh...

0

@SinMistico Nie no mimo wszystko szacunek dla Leo teraz jest wiekowy i źle wybrał klub ale mimo wszystko to najlepszy piłkarz w historii.

3

Szkoda mi Messiego mógł rok wcześniej odejść do City tak jak chciał,on na to zasługiwał. Messi w PSG wygląda jakby był tam za kare.

0

Dobry ten Christensen? Nie oglądam Chelsea a ciekawy jestem.

0

@Rewolucja123 Gdyby wrócił dawny Umtitim to byłby nasz najlepszy możliwy transfer.

3

@Hubsao To prawda ale mimo wszystko w tamtym czasie Umtitim to że dwie półki wyżej od Araujo.

0

@M4C1O0 Jakby chciał zostać to by podpisał kontrakt. Messiego porownujesz do Araujo? XD

0

@Rewolucja123 Pamiętam że wyprowadzanie piłki u niego strasznie kulało teraz co prawda trochę poprawił ten aspekt ale mimo wszystko nie dawał bym mu jakiś pieniędzy z kosmosu.

0

@Rewolucja123 Moim zdaniem nie, w dodatku niepokoją mnie te jego częste kontuzje po sytuacji z Umtitim ostrożniej bym do tego podchodził.

8

@sewciu50 Lada moment Messi będzie miał 35 lat na nim chciałbyś opierać nowy projekt?

1

@Firestone Ale nie daje się kosmicznych pensji po jednym całym udanym sezonie.

1

@Firestone Pewnie będzie chciał z 15 mln to mu tyle dajmy,masz rację.

0

@wisnia1234 Ale jak przyjdzie i będzie strzelał masę goli to będziesz się cieszył jak każdy użytkownik tej strony.

2

@FCB_dimiC Czyli jak będzie chciał z 10 mln po jednym udanym sezonie to Barcelona ma się zgodzić? Zresztą były informacje że to była kolejna wyższa propozycja kontraktu.

4

@puyol_presidend5 Skoro Araujo nie chce kosmicznych kwot to ciekawe dlaczego do dziś jeszcze nie przedłużył kontraktu?

3

@Emhyr Wolał bym żeby zostawić skład taki jaki jest na przyszły sezon tylko kupić topowego obrońcę i bramkarza.

2

@Mns21 W 24 meczach 37 wpuszczonych goli świetnie bierzmy go.

18

@Mns21 Barcelona 2015.

1

@panczo A ile chcą za niego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?