Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq Ty to nieźle kolego zazdro.
0
@Roobo Kiedy użyłem słowa ,,skończył"?
0
@Roobo Jak widać zmieniło go kilka miesięcy bo to już nie jest Messi z Barcelony.
0
@matirix20 Araujo to jakiś top?
0
@DaPidejpi Użyłeś słowa kluczowego ,,był". Nikt normalny Messiemu nie umniejsza po prostu wiek robi swoje.
2
@Bobo25 Bierzemy to.
0
@MeMyselfAndI Benzema skończy na 2 miejscu.
0
@Roobo Myślę że poczekają trochę i zwolnią go jutro rano.
0
@Esteban_ Chwila chwila napisałem tylko że ruszą po niego s nie że finalnie tam trafi.
1
Jeśli z PSG odejdzie Mbappe to kto będzie grał w ataku? Moim zdaniem po Haalanda rusza.
0
@Barca1992 Hmm.. ja właśnie obstawiam że to real wygra lm.
2
PSG miało trenera Tuchela to go wywalili i wzięli Pochettino eh...
0
@SinMistico Nie no mimo wszystko szacunek dla Leo teraz jest wiekowy i źle wybrał klub ale mimo wszystko to najlepszy piłkarz w historii.
3
Szkoda mi Messiego mógł rok wcześniej odejść do City tak jak chciał,on na to zasługiwał. Messi w PSG wygląda jakby był tam za kare.
0
Dobry ten Christensen? Nie oglądam Chelsea a ciekawy jestem.
0
@Rewolucja123 Gdyby wrócił dawny Umtitim to byłby nasz najlepszy możliwy transfer.
3
@Hubsao To prawda ale mimo wszystko w tamtym czasie Umtitim to że dwie półki wyżej od Araujo.
0
@M4C1O0 Jakby chciał zostać to by podpisał kontrakt. Messiego porownujesz do Araujo? XD
0
@Rewolucja123 Pamiętam że wyprowadzanie piłki u niego strasznie kulało teraz co prawda trochę poprawił ten aspekt ale mimo wszystko nie dawał bym mu jakiś pieniędzy z kosmosu.
0
@Rewolucja123 Moim zdaniem nie, w dodatku niepokoją mnie te jego częste kontuzje po sytuacji z Umtitim ostrożniej bym do tego podchodził.
8
@sewciu50 Lada moment Messi będzie miał 35 lat na nim chciałbyś opierać nowy projekt?
1
@Firestone Ale nie daje się kosmicznych pensji po jednym całym udanym sezonie.
1
@Firestone Pewnie będzie chciał z 15 mln to mu tyle dajmy,masz rację.
0
@wisnia1234 Ale jak przyjdzie i będzie strzelał masę goli to będziesz się cieszył jak każdy użytkownik tej strony.
2
@FCB_dimiC Czyli jak będzie chciał z 10 mln po jednym udanym sezonie to Barcelona ma się zgodzić? Zresztą były informacje że to była kolejna wyższa propozycja kontraktu.
4
@puyol_presidend5 Skoro Araujo nie chce kosmicznych kwot to ciekawe dlaczego do dziś jeszcze nie przedłużył kontraktu?
3
@Emhyr Wolał bym żeby zostawić skład taki jaki jest na przyszły sezon tylko kupić topowego obrońcę i bramkarza.
2
@Mns21 W 24 meczach 37 wpuszczonych goli świetnie bierzmy go.
18
@Mns21 Barcelona 2015.
1
@panczo A ile chcą za niego?